این همه لک های سیاه روی پوست صورتم را چه کنم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

این همه لک های سیاه روی پوست صورتم را چه کنم

برای شروع باید به حذف ملانین اضافی پوست فکر کنید. و این کار را باید با از بین بردن سلول های مرده پوست از طریق لایه برداری انجام دهید.

با این کار پوست را تازه کرده و سلول های پوستی سالم را به سطح پوست صورت می آوریم.روش های زیادی برای از بین بردن لکه های تیره روی پوست وجود دارند پس سعی کنید که خودتان را محدود به یک روش خاص نکنید. به خاطر بسپارید که از بین بردن لکه ها فرآیندی است کاملا تدریجی.

هیپرپیگمانتاسیون چیست؟

نامی است تفننی برای لکه های سیاه و قسمتهای تیره پوست. مثل کک و مک و لکه های در اثر آفتاب و جای جوش ها. این کک و مک و لکه ها معمولا در اثر مواجهه با نورآفتاب بوجود می آید. اشعه ماوراء بنفش باعث می شود ملانین به لایه رویی پوست نفوذ کند.

تکفارس آی آر

دلیل ایجاد لکه های باقیمانده در اثر جوش ها نیز به دلیل تولید اضافی ملانین و باقیماندن آن ها در سلول های پوست در پاسخ به التهابات می باشد. اما بدترین قسمت آن این است که این لکه ها در جای خود باقی می مانند و ممکن است هرگز از بین نروند.

لایه برداری

لایه برداری، پوست را ترغیب میکند تا خودش را ترمیم کند. با گذر زمان در حالی که سلول های کهنه و تیره از بین می روند سلول های تازه و جدید به سطح پوست می آیند. بعضی ها یک الی دو بار در هفته پوست رالایه برداری میکنند. من خودم به شخصه طرفدار لایه برداری روزانه هستم. به خصوص اگر پوست شما جوش دار باشد. اما در کل هر کسی خودش می تواند تشخیص دهد که چه چیزی روی پوستش تاثیر بیشتری دارد.

آنزیم های میوه

آنزیم های میوه را می توان به عنوان لایه بردارهای ملایم در نظر گرفت. آنزیم های میوه پوست را نرم میکنند و پوست های حساس را همراه با ازبین بردن لکه های تیره سلول های مرده لایه برداری میکند. از جمله این آنزیم ها آنزیم آناناس، عصاره سیب و عصاره کدوحلوایی می باشد.

www.takfars.ir

ویتامین C

خاصیت آنتی اکسیدان این ویتامین از ایجاد لکه های تیره در پوست جلوگیری میکند و همچنین لکه هایی که در اثر آفتاب و جوش ها ایجاد شده اند را کم رنگ میکند. من این ویتامین را یکی از واجبات روزانه خود قرار داده ام و پشنهاد می کنم شما نیز همین کار را انجام دهید.

روغن های ضروری

روغن های ضروری اغلب نادیده گرفته می شوند. این روغن ها قدرت درمانی بالایی دارند. کندر، شمعدانی، رز، و اسطوخودوس در از بین بردن لکه ها، جوش ها و کاهش التهابات بسیار مفید هستند. این ها تنها چند نمونه از روغن های ضروری از بین برنده لکه های تیره هستند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

خلاصی از دست موهای خشک و بد حالت به سادگی
  1. آموزش ساخت ماسک زردچوبه و خواص آن برای شادابی پوست
  2. موی سفید را بکنیم موهای سفید بیشتر می شوند
  3. طرح های زیبا همراه با آموزش طراحی با حنا روی دست
  4. آموزش آرابش لب به شکل برجسته برای لب های باریک
  5. طرز تهیه و استفاده ماسک های طبیعی برای درمان جوش های سر سیاه صورت
  6. آموزش مرحله ای خط چشم کشیدن به روشی فوق العاده

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات