چطور لباس بپوشیم تا شیک و پولدار به نظر برسیم

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور لباس بپوشیم تا شیک و پولدار به نظر برسیم

image چطور لباس بپوشیم تا شیک و پولدار به نظر برسیم

با رعایت چند نکته و ایجاد کمی تغییر در ظاهر و لباس‌هایتان می‌توانید پولدارتر به نظر برسید.

داشتن یک کیف عالی و کلاسیک از جنس چرم که براق و شکیل باشد و فرم داشته باشد شما را سطح و ثروتمند نشان می‌دهد. پس از کیف‌های شل یا پارچه‌ای استفاده نکنید.

▪عطر زدن

اینکه بوی خوشی بدهید لازمه شیک بودن و سطح بالا بودن است. پس حتما از عطر استفاده کنید و حتما در انتخاب عطر مناسب و با کیفیت دقت داشته باشید

▪توجه به جزییات

تکفارس آی آر

جزئیات لباس مثل دکمه‌های ارزان یا پرزهای روی لباس باعث می‌شوند استایل شما ارزان و سطح پایین به نظر برسد. حتما به این جزئیات دقت کنید و سعی کنید با کارهایی مثل عوض کردن دکمه‌های ارزان قیمت و زدودن پرزها از لباس آن‌ها را برطرف کنید.

▪کمک گرفتن از خیاط

اگر لباسی با قیمت متوسط خریده‌اید و فرم آن چندان متناسب اندام شما نیست می‌توانید به خیاط مراجعه کرده و آن را اندازه خود کنید تا به یک لباس سفارشی و گرانقیمت تبدیل شود.

▪خرید یک بخارشو

استفاده از بخارشو برای لباس‌ها بسیار ساده‌تر از اتو است و نتیجه بهتری هم دارد و از طرفی آسیب کمتری به لباس‌ها می‌زند. همه افرادی که همیشه لباس‌های تمیز و اتو خورده می پوشند یک بخارشو در منزل دارند.

www.takfars.ir

▪اجتناب از رنگ‌های زمین

رنگ هایی مثل قهوه ای، اخرایی، سبز لجنی، خاکی و رنگ‌های هم خانواده آن طیف‌های زمین نام دارند و رنگ‌هایی هستند که شما را به اصطلاح خاکی و متواضع نشان می‌دهند و نه پولدار و با کلاس.

▪آرایش کم و ناخن‌های طبیعی

خانم‌هایی که آرایش زیاد و غلیظ و ناخن‌های بلند و لاک‌های رنگی دارند همیشه انسان‌هایی سبک و نه چندان با ارزش به نظر می‌رسند. پس برای باکلاس شدن از آرایش زیاد خودداری کنید. آرایش ملایم به نحوی که بدون آرایش به نظر برسید و همچنین استفاده از لاک با رنگ طبیعی ناخن و یا تنها برق ناخن شما را شیک‌تر خواهد کرد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

نکاتی که هنگام پوشیدن شلوار لی باید رعایت کنید مخصوصا آقایان
  1. رهایی از مو خوره با مواد طبیعی
  2. مدل های جدید کیف و کفش های شیک دخترانه
  3. چطور در هوای گرم زیبایی صورت و طراوت پوست را حفظ کنیم
  4. ماسک خانگی آبرسان گوجهفرنگی برای طراوات پوست صورت
  5. ترفند باز کردن در لاک ناخن هنگامی که سفت و سخت چسبیده
  6. آموزش استفاده از آلوئه ورا به طور صحیح برای زیبایی پوست

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب