چطور بدون جراحی و فقط با مواد طبیعی لب هایی زیبا داشته باشید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور بدون جراحی و فقط با مواد طبیعی لب هایی زیبا داشته باشید

image چطور بدون جراحی و فقط با مواد طبیعی لب هایی زیبا داشته باشید

▪ اگر لبهای برجسته و پر ندارید، از رنگهای خیلی روشن استفاده کنید تا لبهای شما پر و برجسته نشان دهد.

▪ برای جلوگیری از اینکه رژ لبتان روی دندان مالیده شود میتوانید با لبهای باز دالبر پایین را رژ بزنید.

▪ قبل از زدن رژ، باید از ویتامین E استفاده کنید. این کار باعث مرطوب شدن و تغذیه لب شده و از خشک شدن و ترک خوردن لب جلوگیری میکند سپس چربی ویتامین را با دستمال کاغذی بگیرید.

▪ برای اینکه دوام رژتان افزایش یابد پس از زدن لایه اول رژ یک یا دو لایه دستمال روی لبتان بگذارید و چربی و رنگ اضافه آن را بگیرید و دوباره رژ بزنید و دوباره دستمال را روی لبانتان بگذارید. به این ترتیب چربی رژ گرفته شده و ساعتها ماندگار میماند.

تکفارس آی آر

▪ اگر بالای چهل سال سن دارید. پیشنهاد ما این است که از رژهای مات استفاده نکنید. لبان شما با کمی درخشش زیباتر جلوه می‌کنند. همیشه از برق لب استفاده کنید تا رژتان دوام بهتری داشته باشد.

▪ ابتدا دور لبتان را با خط لب خط بکشید و با همان خط لب لبانتان را رنگ کنید. حال میتوانید برق لب یا رژ لبتان را بزنید. وقتی رژ قرمز میزنید، ابتدا خط لب قهوه ای بزنید و لبتان را با همان خط لب رنگ کنید و بعد رژ را بزنید. به این ترتیب رنگ قرمز دوام بیشتری پیدا میکند.

▪ از رژهای کهنه استفاده نکنید چون باعث پوسته شدن لبانتان خواهد شد

▪ قبل از حمام، کمی روغن زیتون را به کمک یک پد پنبه ای به لب های خود بمالید. بعد از چند دقیقه لب های خود را بشویید و بگذارید خشک شوند. با این عمل، به هیچ بالم لبی در تمام طول روز، نیاز ندارید.

بطور مشابه می توانید از روغن میخک، برای لب های خود استفاده کنید که دارای خواص ضد عفونی کننده بوده و ترک های لب را ترمیم کرده و بهبود می بخشد.

www.takfars.ir

▪ به منظور نرم و خوش رنگ کردن لب هایتان می توانید از کره طبیعی نیز استفاده نمایید. روزانه ۲ تا ۳ بار لب ها را با کمی کره گرم ماساژ دهید. اینکار مؤثر خواهد بود.

▪ برای داشتن لب هایی صاف و نرم و خوش رنگ، لایه برداری بسیار مهم می باشد. روغن زیتون و شکر را به مقدار مساوی کاملا با هم مخلوط کنید. به آرامی و به حالت ضربه ای این ترکیب را روی لب بگذارید. سپس به کمک یک مسواک، خیلی آرام لب هایتان را لایه برداری نمایید.

شما می توانید از ترکیب آب لیمو و شکر نیز برای لایه برداری استفاده کنید. اجازه دهید این ترکیب به مدت ۳۰ دقیقه روی لب بماند و سپس با یک مسواک آن ترکیب را روی لب بمالید تا پوست شما لایه برداری شود. سپس با آب سرد لب هایتان را بشویید.

از عسل و شکر نیز می توان به عنوان یک لایه بردار استفاده کرد. پس از بکار گیری آن، می توانید تأثیر عجیب و شگرف آن را ببینید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور در تمام طول روز زیبا و جذاب باشیم
  1. چطور با یک متر ساده سایز لباس مناسب خود را پیدا کنید
  2. چطور کودک خود را شیک پوش کنید
  3. چطور تشخیص دهیم کفشی که میخریم دقیقا اندازه است یا نه
  4. چه آرایشی برای پوست های گندمی مناسب است
  5. آموزش های مفید برای حفظ شادابی موهای رنگ شده
  6. برای همیشه با شوره سر خداحافظی کنید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات