باید ها و نباید های مفید درباره کوچک کردن شکم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

باید ها و نباید های مفید درباره کوچک کردن شکم

image باید ها و نباید های مفید درباره کوچک کردن شکم

متأسفانه تمام دراز و نشست های دنیا هم نمیتوانند میان تنه شما را لاغر کنند. این ورزش ها تنها عضله ای که زیر لایه چربی قرار دارد را قوی میکنند، اما تا زمانی که این لایه چربی را آب نکنید عضلات شکل گرفته در زیر آن پنهان می مانند. نمی توانید چربی را تنها در نقاط خاصی از بدن کاهش دهید، مجبورید چربی را در کل بدنتان کم کنید. بهترین راه برای انجام این کار ورزش هوازی است. اگر برنامه ورزشی که دنبال میکنید این کار را انجام نمی دهد، پس زمان آن رسیده که تغییر ایجاد کنید.

ورزش هوازی انتخاب کنید که شدت بالایی داشته باشد و حسابی کالری بسوزاند، مانند دویدن، شنا کردن، طناب زدن، پیاده روی با سرعت بالا، و یا یک کلاس ورزش هوازی.

این نوع ورزش ها کمک میکنند حسابی کالری بسوزانید و چربی کلی بدن را کاهش دهید. همچنین سعی کنید در بین تمرینات خود فواصلی را ایجاد کنید که سرعت را افزایش دهید، ثابت شده است که این کار به آب کردن چربی ناحیه میانی کمک میکند.

دور این ها خط بکشید

تکفارس آی آر

می توانید با استفاده از برنامه غذایی خود از نرم شدن بیش از حد ناحیه شکم جلوگیری کنید. غذاهای حاوی چربی ترانس از جمله کلوچه های بسته بندی شده، کراکر، مارگارین را استفاده نکنید. اگر در لیست مواد تشکیل دهنده یک محصول نام روغن جامد را دیدید کنارش بگذارید و استفاده اش نکنید. غذاهایی که حاوی اسید چرب اشباع شده هستند نیز همین وضعیت را دارند، به جز مواردی مانند آجیل ها، دانه ها و روغن زیتون که چربی های غیراشباع دارند. غذاهایی که با چربی شکمی مبارزه میکنند شامل بلوبری ها، آناناس، پروتئین هایی نظیر لبنیات کم چرب، و غذاهای دارای فیبر بالا از جمله گلابی و سبزیجات سبز برگ.

استرس را کنار بگذارید

استرس می تواند دلیل دیگر چربی شکم باشد. استرس تولید هورمون کورتیزول، هورمونی که باعث افزایش اشتها و چربی شکم است را بالا می برد. می توانید با استفاده از یوگا، مدیتیشن، نوشیدن چای و دم نوش های آرامش بخش از میزان استرس خود در زندگی بکاهید و علاوه بر احساس آرامش به تخت شدن شکم نیز کمک کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چه زمانی برای رفتن به دندان پزشکی بهتر است
  1. بهترین راه خشک کردن لباس شسته شده در خانه بدون حیاط و بالکن
  2. چه غذاهایی من را چاق میکند
  3. آیا ورزش یوگا واقعا روی سلامتی تاثیری دارد
  4. چه کنیم تا نوزاد و بچه کوچک موقع واکسن نترسد
  5. قرص زالپلون عوارض جانبی موارد مصرف منع دارویی
  6. معرفی و طرز تهیه تنقلات سالم برای بچه ها

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات