Headspace

image معرفی اپلیکیشن های موبایلی برای آرامش درمانی و شاد بودن

مدیتیشن های کوتاه این اپلیکیشن برای مبتدی هایی که نمی دانند چگونه باید ذهنشان را آرام کنند عالی است. تمام جلسات مدیتیشن در این برنامه ۱۰ دقیقه زمان می برد و صدای راوی آن به قدری آرام است که به تمرکز بیشتر شما کمک میکند. هد اسپیس در طی تمرین ها آمار پیشرفت کاربر را به او می دهد. این برنامه در پلتفرم های ios، اندروید و تحت وب هم قابل اجراست. نکته مهم درباره استفاده از هد اسپیس این است که باید کمی به زبان انگلیسی مسلط باشید. حتی ظاهر و رنگ و انیمیشن این اپلیکیشن هم ملایم و آرام بخش هستند.

Happify

image معرفی اپلیکیشن های موبایلی برای آرامش درمانی و شاد بودن

این اپلیکیشن فعالیت ها و بازی هایی را پیشنهاد می دهد که به از بین بردن استرس کمک میکند. در این برنامه برای شروع ابتدا پرسشنامه ای را پر میکنید تا بتواند فعالیت های مناسب شما را پیشنهاد بدهد. بازی های هپیفای روی مثبت نگری و شادی متمرکز شده اند و طوری طراحی شده است که تصور میکنید کاملا شخصی و مختص خود شماست. شاید گرافیک این برنامه زیاد جذاب و گیرا نباشد اما رنگارنگ و ساده طراحی شده است.

Happier

image معرفی اپلیکیشن های موبایلی برای آرامش درمانی و شاد بودن

این اپلیکیشن برای شاد کردن شما طراحی شده است. هپییر به اپل واچ متصل می شود و می توانید به برنامه اجازه دهید که مدام نقل قول های شاد برای شما ارسال کند. با این برنامه می توانید به اکانت فیسبوک وصل شوید و دوستان تان را به آن دعوت کنید. در این برنامه برای حفظ مثبت گرایی از رنگ نارنجی استفاده شده است

تک فارس » روانشناسی » معرفی اپلیکیشن های موبایلی برای آرامش درمانی و شاد بودن