راهنمایی برای پوشیدن شلوارهای گشاد مخصوص خانم ها

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

راهنمایی برای پوشیدن شلوارهای گشاد مخصوص خانم ها

image راهنمایی برای پوشیدن شلوارهای گشاد مخصوص خانم ها

▪ شلوار گشاد را در رنگهای خنثی، مثل خاکستری، مشکی ، سفید، کرم و یا شتری انتخاب کنید

اگر مدتهاست شلوار مدل گشاد تن نکرده اید ، انتخاب رنگی که مناسب اندام و هماهنگ با سایر لباس هایتان باشد کمی دشوار خواهد بود. اما رنگهای خنثی همیشه راحت ترین رنگهای انتخابی هستند که به راحتی می توانید آنها را با رنگهای مختلف ست کنید. هرچند ما مخالف رنگهای شاد و جذاب نظیر قرمز یا نارنجی نیستیم اما اگر انتخاب برایتان سخت است بهترین گزینه رنگهای خنثی هستند.

▪ شلوار گشاد جین بپوشید

شلوار گشاد جین در رنگ تیره ، می تواند برای یک گردهمی دوستانه مناسب باشد. همین طور، طرح مناسب و شیکی برای سرکار رفتن است. این مدل شلوار را با کفش های تخت یا پاشنه دار و حتی کفش های کتانی ست کنید.

تکفارس آی آر

▪ پیراهنتان را در شلوار قرار دهید

با نشان دادن خط کمر کاری میکنید که اندامتان زیباتر جلوه کند. اگر بلوز یا پیراهنی که با شلوار گشاد به تن کرده اید روی کمر را بگیرد باعث می شود نامرتب به نظر برسید.شاید یک پیراهن گشاد روی شلوار تنگ زیبا جلوه کند اما بلوز گشاد در کنار شلواری که همین خصوصیت را دارد جلوه خوبی نخواهد داشت.

▪ از سر تا پا یکرنگ بپوشید

می توانید این سبک را نیز انتخاب کنید، یک رنگ را در نظر بگیرید و از سر تا پا لباسهایتان را در همان رنگ انتخاب کنید. این یکدست بودن نیز سبک خاصی خواهد بود. یکرنگ بودن لباس ها شما را بیشتر به چشم می آورد. در عین حال می توانید قد شلوار را حتی بلندتر از روی کفش در نظر بگیرید. دیده نشدن پا و کفش باعث می شود قد بلندتر به نظر برسید.

▪ شلوار گشاد با دمپای کوتاه بپوشید

www.takfars.ir

شاید این مدل را دوست نداشته باشید. این استایل کمی ریسکی تر از انتخاب یک شلوار سراسر بلند است. اما در عین حال این مدل شلوار می تواند با نشان دادن مچ پاهایتان سبک خاصی به استایل شما بدهد. برخی از اندام ها مناسب این مدل لباس پوشیدن هستند ، شما نیز می توانید این بار یک شلوار گشاد با قدی برش داده شده و کوتاهتر را امتحان کنید شاید از آن خوشتان آمد. این مدل شلوار را بهتر است با کفشی زنانه و پاشنه دار بپوشید.

شلوار گشاد خصوصا با پارچه های نخی یا لینن انتخاب مناسبی برای زمانهایی که هوا گرم می شود هستند. لازم است برای استقبال از تابستان دو رنگ شلوار گشاد در کمد هر خانمی باشد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

راهکارهای کاربردی و سالم برای داشتن کف پاهایی بدون ترک
  1. اشتباهاتی که به مرور باعث ریزش موی سر می شوند
  2. چطور کک و مک را با روشهای خانگی درمان کنیم
  3. ترفند سالم ماندن جوراب و جوراب شلواری در استفاده طولانی
  4. چکار کنیم سشوار کمتر به موها آسیب بزند
  5. چطوری همیشه آدمی خوش عطر و بو باشیم
  6. مواد طبیعی که می توان با آنها آرایش صورت را پاک کرد

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب