چه کنید تا در طول سرحال تر و پرانرژی باشید

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چه کنید تا در طول سرحال تر و پرانرژی باشید

image چه کنید تا در طول سرحال تر و پرانرژی باشید

اولین چیزی که افراد، باید برای رفع استرس به آن توجه کنند یک رژیم سالم است. رژیم سلامت، تنها داشتن فعالیت ورزشی نیست بلکه تمرکز روی به حداکثر رساندن سطح انرژی، به واسطه مراقبت از خود است.

سه روش ساده برای تمرکز روی رژیم سلامت :

▪ بخوابید

شروع کار با خواب ضروری است، چون ذهن و بدن تازه، پایه های موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای تان است. با اینکه داستان های افراد موفق درباره تلاش های شبانه روز، به نظر خیلی قهرمانانه می آید اما می خواهم براساس تجربه شخصی در مورد یک چیز، شما را مطمئن کنم: انرژی نداشتن برای انجام کارها اصلا جالب نیست، پس ابتدا حتما بسنجید که به چند ساعت خواب برای آمادگی کامل نیاز دارید.

▪ داشتن نگرش مثبت

تکفارس آی آر

قسمتی از رژیم سلامت، تثبیت ظرفیت ذهنی برای انجام کارهای بزرگ است. یکی از توصیه های من به افرادی که در پی موفقیت هستند، داشتن نگرش مثبت است. همه ی ما مواقعی را داشتیم که خونمان به جوش آمده، اما ذهن مثبت ذهنی است که سازنده باشد. چه در خانه و چه در محل کار، تبدیل به فردی مفید شوید که دیگران میتوانند روی او حساب کنند و اعتماد به نفس بگیرند.

این کار باعث می شود اعتماد به نفس خودتان نیز افزایش پیدا کند.

▪ اهداف تناسب اندام را برای خودتان در نظر بگیرید.

بخشی از رژیم سلامت، داشتن تناسب اندام است. اگر به صورت مرتب ورزش نمیکنید و یا حتی اگر قبلا هرگز ورزش نکرده اید، فراموش کنید که چه کسی بوده اید. می توانید با قرار دادن هدفی هفتگی یا ماهانه شروع کنید و خون را در رگ های خود به حرکت درآورید. همین که به اولین هدفتان برسید متوجه تغییر قابل توجهی در نگرش و سطح انرژی خود می شوید.

با انجام نکاتی که گفته شد می توانید سطح انرژی خود را تقویت کنید تا با قدرت به سمت اهدافی که دارید حرکت کنید و زندگی تان را پیوسته بهبود ببخشید.

www.takfars.ir

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور فکر های منفی و بد را از بین ببریم
  1. چه فعالیت هایی باعث میشوند سالم و سرحال باشیم
  2. چطور همیشه و در هر جمعی پرانرژی باشید
  3. چطور در یک نگاه برای بقیه جذاب و پرانرژی باشید
  4. چطور بعد از این همیشه شاد و پرانرژی باشید
  5. چطور همسر خود را پرانرژی و باانگیزه کنید مخصوص آقایان
  6. چطور روز خود با یک صبح پرانرژی شروع کنید

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب