چطور بفهمم نامزدم بیش از حد به مادرش وابستگی دارد یا نه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور بفهمم نامزدم بیش از حد به مادرش وابستگی دارد یا نه

image چطور بفهمم نامزدم بیش از حد به مادرش وابستگی دارد یا نه

بله، او تقریبا همه چیز را به مادرش می گوید. شاید مادر او نکته های خیلی ریز رابطه شما را نداند، ولی خیلی خوب می داند اولین باری که به او گفته اید دوستت دارم چه وقتی بوده است، یا اینکه وقتی از مسابقه فوتبال برمی گردید پایتان چه بوی بدی می دهد.

▪ خانواده برای او همه چیز است. از هر فرصتی برای وقت گذراندن با خانواده اش استفاده میکند. تولد هیچ کس را فراموش نمیکند و در تمام مراسم ها و جشن های خانوادگی شرکت میکند. این در واقع برای شما امتیازی مثبت است، چرا که معنای آن این است که برای خانواده ای که با هم تشکیل می دهید نیز همین گونه خواهد بود و عشقی تمام نشدنی برای خانواده خود خواهد داشت.

▪ او به لطف الگویی که همیشه به عنوان یک مشوق در کنار خود داشته، زنی قوی است که می داند چه می خواهد.

▪ او هر روز با مادرش حرف می زند. گاهی ممکن است ۴۵ دقیقه تمام با تلفن حرف بزند، یا با استفاده از برنامه های اجتماعی با او چت کند یا حتی برایش ایمیل بفرستد. روش هایی که می تواند به کار بگیرد خیلی متفاوت میتوانند باشند، ولی در اینکه حداقل یک بار در روز با او حرف می زند هیچ شکی نیست. به احتمال زیاد آنقدر که با مادرش حرف می زند با دوستانش حرف نمی زند.

تکفارس آی آر

▪ اگر وقتی دارد تلفنی با شما حرف می زند بفهمد که مادرش پشت خط است بلافاصله تماس خود را با شما قطع میکند تا با مادر خود حرف بزند، حتی اگر مطمئن باشد که او کار واجبی ندارد.

▪ وقتی مشکلی برایش پیش بیاید آن را اول با مادرش در میان میگذارد. مادرش خیلی دانا و زیرک است و ثابت شده که همیشه راه حل درست را در اختیارش گذاشته است. نه اینکه نظر شما را نپرسد و یا برای آن ارزش قائل نشود، ولی اگر راه حل مشکلش را قبل از شما نزد مادرش پیدا کرده بود خیلی تعجب زده نشوید.

▪ وقتی مریض شود بلافاصله سر و کله مادرش پیدا خواهد شد. اینکه در یک شهر دیگر زندگی کند هم مانع آمدنش به خانه شما نخواهد شد و حتما خودش باید از دختر کوچولوی ۲۹ ساله اش نگه داری کند تا خوب شود.

▪ ارتباط شما با مادر خودتان برای او اهمیت بسیار زیادی دارد. او از شما انتظار ندارد که مادرتان بهترین دوستتان باشد، ولی دوست دارد که به او احترام بگذارید و از دیدن او لذت ببرید.

▪ او دوست دارد که بچه داشته باشد و دلش می خواهد که همان رابطه ای که خودش با مادرش دارد را روزی با دخترش داشته باشد.

www.takfars.ir

▪ شما باید با مادر او مثل یک ملکه رفتار کنید. ملکه ای که با او رفتاری دوستانه دارید، ولی احترام او را حفظ میکنید. اگر با مادرش خوب رفتار نکنید احتمال اینکه بتوانید با هم زندگی خوبی داشته باشید خیلی کم است.

▪ به احتمال زیاد مجبور خواهید بود وقتی همه به مسافرت می روند شما در خانه بمانید و یا مادرش را نیز با خودتان به مسافرت ببرید. نه اینکه طاقت دوری از مادرش را نداشته باشد، ولی نمی تواند ببیند که همه به مسافرت رفته اند و مادرش در خانه تنها مانده است. شما وقتی می توانید به تعطیلات بروید که بقیه اطراف مادر جان باشند و او تنها نمانند.

▪ او خیلی شبیه به مادرش است. می توانید با نگاه به مادرش آینده او را ببینید. ولی اگر برای رابطه خود ارزش قائلید این موضوع را هرگز به خود او نگویید. هرگز، هرگز نگویید که تو عین مادرت خواهی شد.

▪ شما زمان بسیار زیادی را با مادرش خواهید گذراند. اگر در شهر دیگری زندگی میکند مرتب به خانه تان خواهد آمد و اگر در یک شهر باشید هم شام و ناهارهای زیادی با یکدیگر صرف خواهید کرد. اگر از اینکه برای شام و ناهار خودتان را به خانه دیگران دعوت کنید خوشتان می آید این فرصت خیلی خوبی می تواند باشد.

▪ مادرتان عاشق او خواهد شد. او با مادر شما هم مثل مادر خودش برخورد خواهد کرد و با این رفتار خود مادرتان را به خود علاقمند خواهد کرد. تا حدی که شاید احساس کنید مادرتان او را بیشتر از شما دوست دارد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

حس میکنم نامزدم دیگر هیچ علاقه ای به من ندارد چاره چیست
  1. شناخت شخصیت نامزد شما با انتخاب غذای مورد علاقه

  2. شخصیت نامزد خود را از روی فرم لب های او بشناسید

  3. نامزد سرد و بی احساسی دارم چطور با او رفتار کنم

  4. چه کنم تا شوهر یا نامزدم به من اعتماد و درد و دل کند

  5. راهنمای خرید هدیه مناسب برای روز مادر

  6. چطور در تربیت بچه هم پدر و هم مادر مشارکت داشته باشند

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات