چطور با وجود سادگی ظاهری شیک هم باشیم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور با وجود سادگی ظاهری شیک هم باشیم

از کتی کلاسیک استفاده کنید

image چطور با وجود سادگی ظاهری شیک هم باشیم

مهم نیست زیر کت چه لباسی می پوشید، کت هایی که ظاهرشان خوب باشد برای یک استایل شیک کافی هستند. به دنبال کتی با کیفیت باشید که بتوانید برای طولانی مدت استفاده اش کنید. کت هایی که کمربند دارند، کت چرم مشکی، کت جین، آبی تیره، کرمی اینها مدل هایی هستند که هرگز از مد نمی روند. وقتی چنین کت هایی داشته باشید دیگر هرگز نگران این نخواهید بود که چه لباسی بپوشید.

استفاده از کیف دستی خوش بنیه

image چطور با وجود سادگی ظاهری شیک هم باشیم

تکفارس آی آر

همیشه یک کیف دستی با کیفیت ارزش پول دادن را دارد، با توجه به هزینه ای که میخواهید بکنید به دنبال کیفی با طراحی کلاسیک و رنگی خنثی باشید. همین که کیف رویایی خود را خریداری کردید، آن را با براق کننده های چرم همیشه درخشان نگه دارید. اگر میخواهید کیفتان همیشه در بهترین شکل خود بماند هر بار خواستید کنارش بگذارید آن را با کاغذ و یا هر چیز دیگر پر کنید.

یک عطر تازه استفاده کنید

هیچ لباسی بدون یک عطر خوش بو کامل نمی شود. عطری را پیدا کنید که از آن لذت می برید و روی پوست خود بزنید ( هرگز به لباس یا موی خود عطر نزنید ) عطر را روی ساعد یا پشت گردن خود اسپری کنید تا ماندگاریش بیشتر شود. حتی می توانید عطر را پشت زانوها و یا بین ران ها نیز بزنید تا بیشتر بویش بماند. قبل از اینکه عطر را روی پوست اسپری کنید با مرطوب کننده یا روغن بادام چربش کنید.

زیورآلات سنگین استفاده کنید

زیورآلات حتی اگر هم ارزان قیمت باشند اگر با فکر و هوشمندانه خریداری شوند میتوانند به خوبی استایلتان را تقویت کنند. می توانید زیور آلاتی بخرید که حالتی کریستال با سنگ های پلاستیکی دارد، به جای زیور آلات درخشان و گران از زیور آلات تیره استفاده کنید. بعلاوه زیورآلات فلزی انتخاب کنید که به جای سبک و شل بودن سفت و سنگین باشند. برای داشتن ظاهری کلاسیک ساعتی با بند فلزی یا چرم اضافه کنید.

www.takfars.ir

به جزئیات دقت کنید

image چطور با وجود سادگی ظاهری شیک هم باشیم

اگر جایی از لباستان نخ اضافی دارد یا در رفتگی هست، آن را ببرید یا درستش کنید. میخواهید از دانه های نخی روی ژاکت یا پلیور خلاص شوید؟ از یک تیغ برای برداشتنشان استفاده کنید ( مانند اصلاح صورت روی آنها بکشید ). حواستان را جمع کنید تا هیچ وقت لباسی نپوشید که رویش لکه و سوراخ باشد، و یا دکمه اش افتاده باشد.

به خیاط بسپاریدش

image چطور با وجود سادگی ظاهری شیک هم باشیم

یک خیاط خوب می تواند یک لباس معمولی را با کمی تغییرات تبدیل به لباسی فوق العاده کند. حتی اگر خودتان خیاطی بلد باشید می توانید با کمی تغییرات در طول و عرض لباس ها آنها را برای خود فیت تر کنید طوری که بهتر روی تنتان جلوه کنند.

از بخار شور استفاده کنید

image چطور با وجود سادگی ظاهری شیک هم باشیم

بخار شور را راحت تر می توان استفاده کرد و عملکردش از اتو سریعتر است. برای اینکه لباس هایتان بدون چروک بماند، به محض اینکه از خشک کن بیرون آمد آویزان یا تایشان کنید، و یک شب قبل از اینکه بپوشیدشان بخار بدهید، از ترفند آب گرم در حمام استفاده نکنید روش بی فایده ای است.

از رنگ های خاکی بپرهیزید

تک فارس

image چطور با وجود سادگی ظاهری شیک هم باشیم

بیشتر این رنگ ها کسل کننده و به نظر کهنه می آیند. برای اینکه ظاهری لوکس داشته باشید بهتر است از رنگ هایی که شبیه به سنگ های قیمتی است و یا رنگ های خمیری استفاده کنید. به قسمت رنگ های سایت بدونیم مراجعه کنید.

استفاده از آرایش ساده و ناخن های طبیعی

وقتی نوبت به آرایش می رسد فکر نکنید سرخ کردن گونه ها، استفاده بیش از حد از ریمل و بزرگ کردن لب ها روش مناسبی است. اگر میخواهید ظاهری شیک و باوقار داشته باشید آرایش باید ساده باشد، موها رنگی براق داشته باشد، و ناخن ها را نیز فراموش نکنید بهتر است ناخن ها را تا جای ممکن طبیعی نگه دارید و فقط به یک لاک خوش رنگ بسنده کنید.

کفش ها را با کیفتان ست کنید

از آنجا که کفش را هر روز به پا میکنید و دائما در حال برخورد با پیاده رو است، پس باید همیشه آن را در بهترین شکل خود نگه دارید. بیشتر کفش ها را می توانید با کمی مایع شوینده و آب گرم تمیز کنید. برای از بین بردن سائیدگی کفش های چرم از وازلین استفاده کنید. کفش و کیف اگر با هم همخوانی داشته باشند ظاهرتان فوق العاده شیک می شود.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور از جاروبرقی استفاده کنید تا هیچ وقت خراب نشود
  1. آموزش حرکات ورزشی ساده برای آب کردن غبغب در خانه
  2. رازهای تازه کشف شده برای آنچه جوان و شاداب بمانید
  3. آموزش حرفه ای نکته های مفید برای برداشتن ابرو
  4. چه کارهایی پوست صورت من را زود خراب و پیر میکند
  5. چکار کنم از دست موخوره خلاص بشوم
  6. راهنمای جالب ویتامینه کردن پوست صورت در خانه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات