من خجالت میکشم به باشگاه ورزشی بروم راه چاره چیست

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

من خجالت میکشم به باشگاه ورزشی بروم راه چاره چیست

image من خجالت میکشم به باشگاه ورزشی بروم راه چاره چیست

از آینه ها استفاده کنید

دیدن بازتاب خودتان در آینه، بجای فکر کردن به اینکه دیگران درباره ی تی شرت جدید شما چه فکر میکنند، می تواند به شما در انجام تمرینات تمرکز بیشتری ببخشد. حتی در خانه هم از آینه بهره ببرید.

یکی از دوستانتان را با خود ببرید

برای غلبه بر کم رویی و خجالتی بودن خود با یکی از دوستانتان به باشگاه بروید. برقراری ارتباط و اجتماعی بودن، اصل کلی بهبود اعتماد بنفس در حین تمرین است. همیشه در حین ورزش لحظاتی هست که باید کمی نفس بگیرید و درباره ی چیزهای مختلف گفتگو کنید. به یاد داشته باشید که هیچکس کامل نیست.

تکفارس آی آر

بیرون از باشگاه تمرین کنید

بهترین راه برای رهایی از کمرویی باشگاهی، این است که بیرون از باشگاه بدوید. با دویدن در شب ها و نزدیک خانه تان شروع کنید. می توانید یکی از دوستانتان را هم بهمراه خود ببرید تا گپ و گفتگویی هم داشته باشید و کمی آرامش کسب کنید.

در ساعات غیر پیک تمرین کنید

اگر از جمعیت خوشتان نمی آید، پس به سراغ باشگاهی بروید که بزرگ تر و خلوت تر باشد. همچنین در ساعات اولیه ی صبح تمرین کنید و شب جمعه ها را فراموش کنید.

ثبت نام کردن در کلاس های ورزشی گروهی

www.takfars.ir

یوگا، پیلاتس، زومبا و تائه بو، همه برنامه های ورزشی بی نظیر و سرگرم کننده ای هستند و شما را هم از کمرویی و خجالتی بودن دور خواهند کرد.

به این فکر نکیند که دیگران درباره شما چه نظری دارند

یکی دیگر از راهکارهای غلبه بر کمرویی و خجالتی بودن این است که به این فکر نکنید که فقط بخاطر اینکه چند کیلویی اضافه وزن دارید، دیگران در حال قضاوت شما هستند. به یاد داشته باشید که همه بخاطر کاهش وزن و متناسب ماندن اندامشان است که به باشگاه می آیند، نه برای خوشگذرانی.

یک مربی شخصی پیدا کنید

یکی دیگر از راههای غلبه بر کم رویی کمک گرفتن از یک مربی است. شاید این مورد کمی برایتان گران تمام شود، اما هیچ چیز نمی تواند جایگزین تمرین با یک فرد خوش بین و خنده رو و انگیزه دادن هایش شود. مربی شما را برای فعالیت بیشتر و شدیدتر به باشگاه بر می گرداند.

سعی کنید از تمریناتتان نهایت لذت را ببرید

تا زمانی که به اهدافتان برسید، به باشگاه بروید، خوب تمرین کنید، بدنبال نکات ورزشی بدرد بخور باشید، و روز به روز اندام بهتری کسب کنید؛ ارزشش را خواهد داشت. به تمام دستاوردهای خودتان افتخار کنید و بخاطر داشته باشید که هر کدام از ما اگر واقعا به هدفمان معتقد باشیم، مدلی برای دیگران خواهیم بود.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چرا زن ها رک و راست حرف و منظورشان را نمیگویند
  1. چه کنم تا فرزندم برای امتحانات خود استرس نداشته باشد
  2. چطور بعد از طلاق دوباره ازدواج موفقی داشته باشیم
  3. آن چه که بعد از خیانت به همسر خود در انتظار شماست
  4. چطور در فضای خانه های کوچک کودک خود را سرگرم کنید
  5. چرا نفر اولی را که دوستش داشته ایم هرگز فراموش نمیکنیم
  6. باور های نادرست مردم درباره ازدواج کردن

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات