روش های واقعی برای داشتن ابرو های پرپشت در خانم ها

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

روش های واقعی برای داشتن ابرو های پرپشت در خانم ها

موهای ضخیم و اصلی ابرو را نباید با موچین برداشت. این موها، ابروهای شما هستند که در صورت برداشته شدن ممکن است برای همیشه آن‌ها را از دست بدهید.

▪آب پیاز:

آب پیاز برای رویش مجدد موهای ریخته شده بسیار مفید است. شاید تحمل بوی آن روی صورتتان مشکل به نظر برسد اما شما به تاثیر آن فکر کنید. بسیاری از افرادی که دچار ریزش ابرو بوده‌اند، از این درمان راضی هستند و از آن نتیجه گرفته‌اند.کمی آب پیاز را با پنبه به ابروهایتان بمالید و بگذارید مدتی روی آن بماند.

▪روغن زیتون، کرچک و نارگیل:

هر کدام از این روغن‌ها را که در دسترس دارید، برای افزایش رویش ابروها و پرپشت شدن آن‌ها به کار ببرید.قبل از رفتن به رختخواب، مقدار کمی از این روغن‌ها را با انگشت به ابروهایتان بمالید و تا صبح با آن بخوابید. این روغن‌ها در افزایش سرعت رویش ابروها و رویش مجدد موهای ریخته شده، بسیار کارآمد هستند.

تکفارس آی آر

▪شیر:

شیر هم برای متوقف کردن ریزش ابرو بسیار مفید است و یک نوع تقویت کننده طبیعی برای ریشه‌های ابرو به حساب می‌آید.مقداری شیر را با پنبه به ابروها بمالید و بگذارید ۱۰۰ دقیقه بماند. سپس با آب، ابروها را بشویید. این درمان را هر روز تکرار کنید تا شاهد تاثیر فوق العاده آن روی پرپشت شدن ابروها باشید.

▪وازلین:

وازلین خاصیت مرطوب کنندگی دارد و برای افزایش ضخامت موی ابرو بسیار مناسب است. کمی از این ماده را روزانه به ابروها بمالید و آن را با یک برس کوچک روی ابروهایتان شانه بزنید. مطمئن باشید که در مدت کوتاهی شاهد پرپشت شدن و رویش ابروهایتان خواهید بود.

▪زرده تخم مرغ:

www.takfars.ir

رویش مجدد ابروهای ریخته شده را از زرده تخم مرغ بخواهید. این ماده برای پرپشت شدن و برگرداندن موهای از دست رفته بسیار عالی است.کمی از آن را با پنبه به ابروها بمالید و بگذارید ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی آن بماند. سپس با آب سرد بشویید.

▪دانه شنبلیله:

کمی از پودر این دانه را با کمی روغن بادام مخلوط کنید و برای چند ساعت روی ابروهایتان بمالید. دانه شنبلیله و روغن بادام هر دو برای رویش مجدد و پرپشت شدن ابروها موثرند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

علت و راه های درمان برای خشکی و ترک ترک شدن لب ها
  1. ماسک خانگی آبرسان گوجهفرنگی برای طراوات پوست صورت
  2. طرز ساخت ژل مو در خانه گیاهی و سالم با آلوئه ورا
  3. کارهای اشتباهی که موقع دوش گرفتن در حمام انجام می دهید
  4. چطور تمام روز چشمانی سرحال و درخشان داشته باشم
  5. چطور بدون جراحی جوش های صورت خود را درمان کنیم
  6. چطور کت و شلوار رنگی را با بقیه لباس ها ست کنیم مخصوص آقایان

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات