راهنمای انتخاب و خرید پلاک اسم مناسب برای افراد

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

راهنمای انتخاب و خرید پلاک اسم مناسب برای افراد

image راهنمای انتخاب و خرید پلاک اسم مناسب برای افراد

▪ پلاک اسم فارسی یا انگلیسی؟ مسئله این است…

اولین سوالی که در خرید پلاک اسم پیش می آید فارسی یا انگلیسی بودن حروف آن است. پلاک اسم انگلیسی دارای جذبه و نمایی خاص و شیک است که معمول تر بوده و با عموم سلیقه ها همخوانی دارد مخصوصا برای خانم ها. به همین دلیل اگر به دنبال تهیه هدیه برای خانمی هستید که سلیقه او را نمی دانید، پلاک اسم انگلیسی راه حل مناسبی به نظر می رسد:

اما اخیرا گردنبند های اسم فارسی هم بسیار مورد استقبال قرار گرفته و طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. مخصوصا که به تازگی برخی شرکت های معتبر ایرانی تولید کننده منسوجات طلا دست به ابتکارات جالبی زده اند که با استخدام خطاطان و گرافیست های هنر ایرانی، اقدام به طراحی و ساخت گردنبند های طلای اسم بر اسا طرح های نستعلیق و اسلیمی و اصیل ایرانی نموده اند. اگر به دنبال یک کار کاملا خاص و ویژه و البته جدید هستید، پلاک های اسم فارسی را فراموش نکنید.

▪ چه وزن و ابعادی برای پلاک اسم مناسب است؟

تکفارس آی آر

یک پلاک اسم استاندارد بسته به زنانه یا مردانه بودن و طرح طولی و عرضی، معمولا دارای اندازه ای بین ۳ تا ۶ سانتیمتر می باشد اما نکته مهمی که باید به آن توجه شود وزن کار است. بسیاری از فروشندگان گردنبند طلای اسم، با توجه به بستن مالیات آنها بر طلای خام و سود بیشتر، به خریدار میگویند که امکان ساخت پلاک مثلا زیر ۳ گرم وجود ندارد، این در حالیست که حتا با یک گرم طلا امکان ساخت یک پلاک اسم با سایز و استحکام استاندارد وجود دارد.

▪ پلاک ساده یا ترکیبی؟

یکی دیگر از امکان های شما در انتخاب گردنبند اسم، پلاک های دو اسم ترکیبی می باشد که با دو اسم درهم تنیده ی زیبا، آنها را گزینه بسیار مناسبی برای هدیه به همسر یا کسی که دوستش دارید می کند. این نوع پلاک اسم، نشان عشق ابدی بوده و با توجه به ترکیب طلای مات و براق، از زیبایی خاصی برخوردار است:

اگر میخواهید اسم تمامی اعضای خانواده را به صورت یک پلاک یادگاری جاودانه کنید، پلاک چند اسم بهترین گزینه برای شماست:

▪ پلاک اسم یا ایده های جدید تر؟

www.takfars.ir

یک سوالات عمده که در خرید گردنبند اسم پیش می آید این است که آیا پلاک اسم تنها گزینه است؟ البته که نه. همانطور که پیش تر نیز گفته شد، پلاک اسم تنها یکی از انواع طلاهای شخصی سازی شده می باشد.

علاوه بر اسم، شما می توانید مثلا تاریخ آشنایی، متن های خاص، شعر یا هر جمله خاطر انگیزی را به صورت گردنبند در بیاورید. به علاوه، گوشواره اسم، دستبند چرم و اسم و انگشتر اسم از دیگر انتخاب های شما خواهند بود.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

خوراکی های جادویی برای داشتن پوستی شفاف و شاداب
  1. راهنمای خرید و ست کردن لباس های قهوه ای مخصوص آقایان

  2. چطور رنگ مناسب برای لاک ناخن خود را انتخاب کنید

  3. معرفی عطرهای مردانه مناسب برای فصل های گرم سال

  4. برای خرید عینک آفتابی مناسب چه استانداردهایی را در نظر بگیریم

  5. چه مدل لباس های مردانه برای پوشیدن در مهمانی رسمی و عروسی مناسب نیست

  6. چه مدل ریش برای چه مدل صورتی مناسب است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات