با خوردن این خوراکی های شاداب و سرحال باشید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

با خوردن این خوراکی های شاداب و سرحال باشید

⁣⁣⁣⁣⁣ نوشیدن آب سیب‌زمینی

⁣سیب‌زمینی را قطعه قطعه کنید و آن را داخل لیوان آب بریزید و یک شب تا صبح در یخچال بگذارید، صبح قبل از خوردن هر چیز دیگری، آن را بنوشید. ⁣این نوشیدنی سرشار از پتاسیم باعث می‌شود کمتر احساس خستگی و تنبلی کنید.

⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣مصرف منیزیم بیشتر

⁣بدن به خودی خود منیزیم تولید نمی‌کند، هر چیزی از عملکرد ماهیچه و اعصاب گرفته تا سنتز پروتئین و تولید انرژی، به منیزیم نیاز دارد. ⁣بهترین راهِ دریافت منیزیم، مصرف غذاهای حاوی منیزیم به جای قرص‌های مکمل است. سبزیجات پربرگ با رنگ سبز تیره، آجیل، غلات کامل و موز، همگی سرشار از منیزیم هستند.

استفاده از اسفناج

تکفارس آی آر

⁣اسفناج که سرشار از آهن است می‌تواند به بالا بردن شمار سلول‌های قرمز کمک کند، بنابراین انرژی شما را بیشتر می‌کند و سلاحی برای مبارزه با کم‌خونی است، اسفناج از منیزیم هم غنی است.

⁣ ⁣نوشیدن آب لیموترش

⁣ آب لیموترش به یک بدن خسته، جان تازه‌ای می‌دهد. یک لیوان آب لیموترش درمان بی حالی و کسالت شماست، نمی‌توان همه‌ عناصر شیمیایی و مولکولی آب لیموترش را که با خستگی مبارزه می‌کنند، برشمرد، اما می‌توان گفت که انرژی‌بخش بودن و خواص درمانی این نوشیدنی اثبات شده است.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

ترفندهای ساده لاغر شدن بدون سختی کشیدن زیاد
  1. در هفته های اول بعد از تولد وسایل مورد نیاز نوزاد چیست
  2. مضرات روغن کانولا برای سلامتی
  3. آشنایی با خواص کامل میوه توت فرنگی
  4. صبحانه چه بخوریم تا سریع چاق شویم
  5. علت اصلی شروع سردردهای میگرنی کشف شد
  6. چکار کنم شب ها این قدر فکر و خیال نکنم

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات