اگر با عینک آرایش میکنید این نکات را بخوانید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

اگر با عینک آرایش میکنید این نکات را بخوانید

image اگر با عینک آرایش میکنید این نکات را بخوانید

۱. سایه چشم های تیره

انواع آرایش چشم های دودی را بگذارید برای وقتی که عینک نمی زنید و یا از لنز استفاده میکنید، چرا که استفاده بیش از حد از سایه تیره زیر عینک می تواند چشمانتان را بسیار تیره نشان دهد. در عوض از سایه های روشن و هایلایت روی پلک بزنید. برای جلوه بیشتر می توانید از یک سایه رنگ متوسط روی خط چین پلک زده و آن را به خوبی ترکیب کنید.

۲. خط چشم همرنگ با فریم عینک

هماهنگ کردن خط چشم با فریم می تواند چشمانتان را در آن ترکیب کند و جلوه چشم ها را بگیرد. تا جایی که ممکن است سعی کنید خط چشمی که حداقل یک یا دو شماره روشن تر از فریم عینک است انتخاب کنید (مگر آنکه عینک تان فریم رنگ روشن و کرم باشد). با فریم عینک مشکی می توانید از خط چشم طوسی، قهوه ای یا سرمه ای استفاده کنید و اگر فریم عینک تان قهوه ای است خط چشم برنزی و یا طوسی مایل به قهوه ای به کارببرید. خط را با یک گوش پاک کن ترکیب کنید تا خط تیز و مشخص آن تا حدی کمتر شود.

تکفارس آی آر

۳. فرنکردن مژه ها

به خوبی مژه ها را از ریشه، میانه و نوک مژه فر کنید تا چشمانتان بازتر به نظر برسد و سپس از ریمل استفاده کنید.

۴. ریمل در خط مژه پلک پایین

به طور کلی، ریمل در مژه های پایین می تواند تا حدی فریبنده باشد و همیشه نتیجه خوبی ندهد ولی به خصوص هنگام استفاده از عینک، از این مرحله بگذرید و آن را امتحان نکنید. مژه های تیره پلک پایین همراه با فریم عینک میتواند سایه تیره ای روی صورت انداخته و چهره را خسته نشان دهد.

۵. صرف نظر کردن از پوست

www.takfars.ir

بله درست است که تاکید عموما روی چشمان شماست به خصوص وقتی از عینک استفاده میکنید ولی دلیل این نمی شود از باقی صورت خود بگذرید. با استفاده از کانسیلر و به گزارش پرشین وی کرم پودر سبک پوست را یکدست کنید تا با پوشانده شدن لکه های قرمز و … چشمانتان بیشتر جلوه پیدا کند.

۶. کانسیلرهایی به جز رنگ زرد

سیاهی دور چشم به ویژه هنگامی که از عینک استفاده میکنید بیش از همیشه می تواند به جنگ جلوه چهره شما بپردازد. این بدین معنی است که زمانی برای استفاده از کانسیلر اشتباهی نیست. کانسیلر در سایه رنگ زرد می تواند به خوبی در برابر هر گونه تغییر رنگ تیره و قرمز پوست مقابله کند.

۷. نازک با ضخیم

فریم های عینک ضخیم ، خط چشم های ضخیم را می خواهد و فریم های باریک، خط های نازک. این دو را با هم ترکیب نکنید چرا که جلوه ای نامناسب روی چشم ها پدید می آورد.

۸. فراموش کردن ابروها

گاهی اوقات ما آنقدر متمرکز پشت فریم عینک هستیم که فراموش می کنیم نگاهی به بالا بیاندازیم. به خاطر داشته باشید که ابروها را شانه زده و موهای زائد را بردارید تا به خوبی در چهره تان قاب ایجاد شود و اگر احساس میکنید جرات بیشتری دارید، برای مشخص کردن ابروها از ژل ابرو استفاده کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

خوراکی های جادویی برای داشتن پوستی شفاف و شاداب
  1. آموزش مدل های مختلف سایه و آرایش چشم با عکس حرفه ای

  2. آموزش آرایش مخصوص چشم های قهوه ای

  3. نکات آرایشی بهداشتی برای خانم ها در فصل زمستان

  4. نحوه لباس پوشیدن و آرایش برای زیر باران بیرون رفتن

  5. آموزش کامل تصویری آرایش چشم رنگ های پرتقالی

  6. نکاتی که هنگام پوشیدن شلوار لی باید رعایت کنید مخصوصا آقایان

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات