آن چه که باید درباره اپلیکیشن فیس آپ بدانید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آن چه که باید درباره اپلیکیشن فیس آپ بدانید

این برنامه تحت نظر گروهی از برنامه نویسان روسی در سن پترزبورگ تولید شده است. در این برنامه از الگوریتم های یادگیرنده هوش مصنوعی بر مبنای شبکه های عصبی استفاده شده است.

یاروسلاو گونچاروف (Yaroslav Goncharov) رئیس تیم برنامه نویسان این برنامه می گوید:ما از فناوری جدیدی بر مبنای شبکه های عصبی استفاده کردیم که می تواند تغییراتی واقعی و طبیعی در صورت افراد ایجاد نماید. وی افزود:تفاوت اصلی ما با دیگر برنامه ها واقعی بودن تصاویر تغییریافته است. برنامه های دیگر با فیلترگذاری روی تصاویر صرفا در پی ایجاد تغییرات خنده دار روی چهره هستند اما فیس اپ با اسکن اجزای مختلف صورت می تواند حالت آنها را در وضعیت های مختلف شبیه سازی کند.

گونچاروف خاطرنشان کرد:تا جایی که من اطلاع دارم هیچ طرح، تحقیق و یا مقاله ای که بتواند تغییرات روی تصاویر را با کیفیت فیس اپ تولید کند منتشر نشده است. گونچاروف گفت:برنامه با توجه به انتخاب کاربر اجزای صورت را با استفاده از اندازه گیری های مختلف و الگوریتم های موجود تغییر می دهد ولی این موضوع به همین سادگی اتفاق نمی افتد.

برای اضافه کردن یک خنده ساده به چهره کارهای زیادی باید انجام بگیرد. لبخند صرفا در لب تغییر حالت ایجاد نمیکند بلکه حالت چشم ها، ابروها، گونه ها و حتی پیشانی باید مورد توجه قرار بگیرد و فناوری هوش مصنوعی موجود در برنامه سعی میکند مناسب ترین انتخاب را برای هر حالت انجام دهد.

image آن چه که باید درباره اپلیکیشن فیس آپ بدانید

تکفارس آی آر

ثابت نگه داشتن نسبت اجزای صورت با توجه به نغییرات اعمال شده مهم ترین بخش تغییر چهره محسوب می شود که فیس اپ به خوبی توانسته از پس آن بربیاید و این موضوع در باورپذیر بودن چهره تغییر یافته کاملا مشهود است.

در برنامه نویسی این برنامه، چهار برنامه نویس تمام وقت در هشت ماه هسته اصلی فناوری را با استفاده از برخی کتابخانه های متن باز گوگل تولید کرده اند. گونچاروف در رابطه با استفاده از این منابع گفت:در نگاه اول با این منابع شما هیچ چیزی نمی توانید بسازید اما ما با هشت ماه کار مداوم موفق به انتشار اولین نسخه از برنامه شدیم. تولیدکنندگان این برنامه اعلام کرده اند که با گسترش استفاده کاربران از این برنامه تلاش میکنند قدرت برنامه را در بروزرسانی های بعدی افزایش دهند تا نتایج باز هم واقعی تر و طبیعی تر شوند.

خیابانی فوق العاده زیبا پوشیده از برگ های رنگارنگ پاییزی
  1. معرفی اپلیکیشن هایی که در گوشی اندرویدی کاربردی ندارند

  2. معرفی و توضیحات کامل اپلیکیشن های ویرایش عکس اندروید

  3. آموزش افزونه فایرفاکس برای تغییر ظاهر فیس بوک

  4. معرفی بهترین اپلیکیشن های مدیریت زمان برای اندروید

  5. عکس و توضیحات دیدنی از مرکز کنترل فیس بوک

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات