آموزش کامل کشیدن خط لب مناسب فرم صورت

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش کامل کشیدن خط لب مناسب فرم صورت

image آموزش کامل کشیدن خط لب مناسب فرم صورت

۱٫ از روش نقطه ای استفاده کنید

بر روی لبه لب های پایین و بالا نقطه های کوچکی بگزارید و بعد به سادگی نقاط را با خط به هم اتصال دهید و این کار نتیجه خوبی خواهد داشت. اگر فضای بیشتری برلب ها دیدید می توانید از خط لب برای پر کردن آن فضا ها استفاده کنید.

۲٫ از لب بالایی شروع کنید

یک خط لب مشخص را به به طوری که تمام قسمت لب را در بر بگیرد بر لب بالایی بکشید. قبل از استفاده مداد را تراش کنید. همیشه از گوشه خارجی لب شروع کرده و سپس به مرکز برسید. اکثر زنان از وسط شروع میکنند ، که در این حالت پوشش کامل نخواهد داشت.

۳٫ لب پایین را بکشید

تکفارس آی آر

وقتی خط لب را به لب پایین می کشید بسیار مراقب باشید. به آرامی مداد را فشار دهید تا خط یک دست و خوبی کشیده شود. خط را به محدوده زیر لب پایینی نکشید. به گزارش پرشین وی برخی از زنان برای اینکه لب را بزرگتر جلوه دهند این کار را میکنند ولی اصلا به نظر خوب نخواهد رسید.

۴٫ انتخاب برطبق رنگ لب

انتخاب خط لبی که به رنگ لب های شما هم خوانی داشته باشد بسیار حائز اهمیت است. اگر خط لبی انتخاب کنید که با رنگ و سایه لب ها هم خوانی نداشته باشد ، خوب به نظر نخواهد رسید.

۵٫ استفاده از اسفنج در آرایش لب

بیشتر اوقات در هنگام کشیدن خط ممکن است لکه و رد خط لب را روی لب باقی بماند، به گزارش پرشین وی از یک اسفنج یا دستمال نرم برای جلوگیری از این مشکل استفاده کنید. به سادگی با دست آزاد خود مقدار اضافه را از روی لب پاک کنید.

www.takfars.ir

۶٫ کامل کردن با رژ لب

به محض اینکه خط را کشیدید ، با رژ لبی به رنگ مشابه داخل لب را پرکنید. اگر از خط لب روشن استفاده کرده اید از رژلب تیره استفاده نکنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

ساخت کرم ماست مرطوب کننده عالی پوست های خشک
  1. اطلاعات مفید برای کسانی که قصد کاشتن مو دارند
  2. ترفندهای آرایشی شیک برای فصل پاییز
  3. می خواهم هر چه سریع تر پوست صورتم شاداب و براق شود چه کنم
  4. بهترین راه برای پاک کردن لکه رنگ مو از روی پوست چیست
  5. بهترین راه شاداب سازی پوست در خانه
  6. چطور کفشی مناسب سایز پای خود بخرید

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب