گیاهانی که پوست صورت را زیبا و شاداب میکنند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

گیاهانی که پوست صورت را زیبا و شاداب میکنند

image گیاهانی که پوست صورت را زیبا و شاداب میکنند

برگ نعناع:

ماده مغذی موجود در نعناع پوست را تقویت میکند، ورم را کاهش می دهد و منافذ را به حداقل می رساند و خاصیت انعطاف پذیری پوست را تقویت میکند. ویتامین A و C موجود در آن با التهاب پوست مقابله میکند.

برگ موز:

در برخی از کشورهای آسیایی مردم برای خوردن غذا، به جای بشقاب از برگ های موز استفاده میکنند تا بتوانند با غذای خود، مواد مغذی متعددی را نیز دریافت کنند. برگ موز در درمان یا تسکین نیش زنبور، گزیدگی حشرات، جوش های ریز و ناراحتی های پوستی موثر است. در بیشتر لوسیون ها و کرم ها ماده ای فعال به نام الانتوئین موجود است که باعث شادابی و رفع کدری پوست می شود.

تکفارس آی آر

برگ ریحان:

مالیدن برگ ریحان به پوست درد و خارش ناشی از گزیدگی را تسکین می دهد. این برگ نه تنها درد را برطرف میکند بلکه سم را نیز از بدن خارج میکند. خوردن آب ریحان باعث تصفیه خون می شود زیرا خاصیت ضدباکتریایی و ضد قارچی دارد. با تصفیه خون، از بروز آکنه های شدید و جوش پیشگیری می شود.

برگ های چریش:

این برگ ها خاصیت ضدعفونی کننده دارد که از بروز حساسیت پیشگیری میکند. مالیدن ضماد آن روی آکنه و جوش موثر است. اغلب کرم های مخصوص آکنه از برگ های درخت چریش تهیه می شود.

www.takfars.ir

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

راهکارهای حفظ رطوبت طبیعی پوست صورت و بدن
  1. آموزش برجسته تر شدن لب ها با آرایش برای بانوان
  2. آموزش طرز تهیه دهان‌شویه گیاهی ضد پوسیدگی دندان
  3. آموزش استفاده درست از کانسیلر در آرایش صورت
  4. آموزش تصویری مدل های زیبای آرایش پاییزی برای خانم ها
  5. آموزش ساخت سنجاق سینه زیبای گل با فوتر
  6. ترفندهای پاک کردن و تمیز کردن کف اتو بخار

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات