چطور مثل خانم های همیشه شیک و مرتب باشید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور مثل خانم های همیشه شیک و مرتب باشید

image چطور مثل خانم های همیشه شیک و مرتب باشید

ترفند اول:اگر میخواهید به سبک زنان فرانسوی زیبا شوید بهتر است بدانید فرانسوی ها هیچوقت کامل آرایش نمیکنند، آنها اعتقاد دارد آرایش یک عضو از چهره باعث جذابیت بیشتری میشود مثلا فقط رژ لب بزنید یا فقط به چشم هایتان ریمل بزنید.

ترفند دوم:همه خانم ها عطر را روی گردن و مچ دست شان میزنند اما زنان فرانسوی ترفندهای دیگری دارند، آن ها عطر را روی موها، کیف، پشت گوش میزنند و یا حتی گاهی عطر را در هوا اسپری میکنند تا مقدار مناسبی از عطر روی موها و لباس شان بنشیند.

ترفند سوم:زنان فرانسوی معتقدند زیبایی شان باید برای خوشان رضایت بخش باشد نه دیگران، پس سمت عمل های زیبایی نمیروند و هر طور که میپسندند آرایش میکنند.

ترفند چهادم:اگر سبک خاصی در آرایش کردن ندارید میتوانید مانند فرانسوی ها در زمان بیکاری روش های مختلف آرایش را امتحان کنید تا هم سرگرم شوید و هم سبک آرایشی دلخواه تان را بیابید.

تکفارس آی آر

ترفند پنجم:برای رفتن به مسافرت کیف بزرگ لوازم آرایش تان را با خودتان حمل نکنید زیرا در مسافرت به سایه چشم ۳۶ رنگه و هایلایتر و کانسیلر نیاز ندارید پس بهتر است لوازم آرایش ضروری مانند کرم پودر، ریمل و رژ لب همراه تان ببرید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور چشم های زیبا و سرحال داشته باشم
  1. چطور پوست خود را با یخ زیبا و جوان کنید مخصوص خانم ها
  2. راهنمای انتخاب بهترین عطر اختصاصی برای یک مرد
  3. بهترین توصیه ها برای نگهداری و شادابی پوست چرب
  4. تمام راه حل های درمان سیاهی و پف دور چشم در یک مقاله
  5. نکته های مهم برای داشتن ظاهر شیک و جذاب مردانه
  6. آموزش رنگ کردن مو به تمام رنگ های مورد علاقه با مواد طبیعی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات