image راه حل های نابودی بوی بد عرق زیر بغل

گلاب

همه ما با عطر و بوی گلاب آشنا هستیم ، از یک تیکه پنبه ا ستفاده کنید و در گلاب فرو ببرید و به زیر بغل بزنید. هنگامی که به حمام می روید می توانید چند قطره از آن را با آب وان مخلوط کنید.

رزماری

در برخی مواقع بوی بدن می تواند به دلیل ناراحتی های معده باشد ، رزماری در درمان اختلالات گوارشی مفید می باشد و خواص ضد باکتریایی دارد.

جدا از آن گیاه آن نیز به خاطر عطر خوشی که دارد بوی د را دفع میکند.

جوش شیرین

جوش شرین می تواند بوی بد زیر بغل را با کشتن باکتری ها از بین ببرد ، زیر بغل را به درستی با صابون و آب بشویید و با حوله خشک کنید ، سپس پودر جوش شیرین را به زیر بغل بزنید و بعد از چند دقیقه بشویید.

آب شلغم

تعجب نکنید با آب شلغم می توانید از شر این مشکل و بوی بد زیر بغل راحت شوید. آب شلغم را به مدت ۱۰ ساعت زیر بغل بزنید و سپس بشورید.

پودر صندل

صندل دارای عطر بسیار آرامبخش و نشاط بخش می باشد و می تواند در رفع بوی بد مفید باشد ، بگذارید پودر آن کاملا خشک باشد و آب در آن وجود نداشته باشد ، از پودر خشک در نواحی زیر بغل بزنید و نتیجه آن را ببینید.

سرکه سیب

سرکه سیب باعث از بین رفتن باکتری ها می شود و این به دلیل خاصیت اسیدی آن می باشد . حتی می توانید از سرکه سیب به جای اسپری های دئودورانت استفاده کنید.

گندم

چمن گندم یک روش خوب برای درمان بوی بد می باشد ، چمن گندم را در آب خیس کنید سپس آن را به عنوان نوشیدنی هرروز با معده خالی میل کنید.

شربت ابلیمو

آبلیمو به دلیل خاصیت اسیدی برای کشته شدن باکتری ها موثر است ، هم در رفع بوی بد موثر است و هم تیرگی زیر بغل را از بین می برد.