جدیدترین عکس از سامسونگ گلکسی ۹

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

جدیدترین عکس از سامسونگ گلکسی ۹

image جدیدترین عکس از سامسونگ گلکسی ۹

ایوان بلاس در حساب توییتری خود، تصویری از پنل جلویی و پنل پشتی Galaxy Note 9 به همراه قلم S Pen به اشتراک گذاشته است. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، رنگ قاب گوشی و قلم اس‌پن با یکدیگر تفاوت دارد. با کمی دقت متوجه می‌شوید که قاب گوشی آبی‌رنگ و قلم S Pen به رنگ طلایی است.

تصویر پنل جلویی گوشی، خبر از شباهت زیاد طراحی ظاهری گلکسی نوت ۹ با گلکسی نوت ۸ می‌دهد. ظاهرا خبری از بریدگی نمایشگر نیست و حاشیه‌ی باریک قسمت بالا و پایین پنل جلویی هم‌اندازه هستند. دکمه‌ی بیکسبی (Bixby) زیر دکمه‌ی کم و زیاد کردن حجم صدا قرار دارد و موقعیت سنسور اثر انگشت در پنل پشتی، دقیقا مشابه طراحی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس است.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، سنسور اثرانگشت دقیقا زیر دوربین دوگانه قرار گرفته است. با توجه به آنچه از ماژول دوربین دوگانه به نمایش گذاشته شده است، انتظار می‌رود گلکسی نوت ۹ با دوربین دوگانه و دو لنز با سایزهای مختلف همراه باشد. اندازه‌ی متفاوت لنزها و عدم رعایت تقارن در طراحی ماژول دوربین دوگانه، بی‌شک مورد تایید افرادی که به زیبایی شناسی و طراحی ظاهری متقارن، اهمیت می‌دهند، نخواهد بود.

تکفارس آی آر

کتاب چشم در برابر چشم از آمنه بهرامی
  1. عکس نوشته و جملات زیبا به مناسبت مبعث رسول اکرم حضرت محمد (ص)

  2. عکس های دو تانک جدید ایرانی ذوالفقار و صمصام بهمن

  3. عکس های مراسم استقبال از خودروی گران قیمت امیر قلعه نویی

  4. عکسهای دانیال عبادی مجری مسابقه هفت در سه

  5. عکسهای اعدام عامل زورگیری اخیر در تهران

  6. عکس های جدیدترین گوشی ایفون۷ بعد از ۶

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات