توصیه های کارشناسی برای خرید و نگهداری لباس زمستانی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

محصولات معتبر محصولات معتبر

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

توصیه های کارشناسی برای خرید و نگهداری لباس زمستانی

image توصیه های کارشناسی برای خرید و نگهداری لباس زمستانی

اول اینکه در پی خرید چه چیزهایی هستید. اگر می‌خواهید یک ست کامل زمستانی داشته باشید، قبل از هر چیز باید به فکر انتخاب‌هایی باشید که همه باهم هماهنگ باشند و در عین حال که هریک به تنهایی زیبا هستند، در کنار یکدیگر هم، ظاهری دلنشین و برازنده داشته باشند.

اولین قدم در این کار انتخاب رنگ است. این کار شاید ساده‌ترین انتخاب شما باشد. در صورتی که برای خرید این فصل فقط نیاز به خرید یک یا دو مورد درراستای تکمیل ست زمستانی‌تان دارید پس حتما پیش از خرید سری به کمد لباس‌هایتان بزنید و برای اطمینان رنگ‌هایی که بقیه المان‌ها را دارند، بررسی کنید. شاید برای‌تان پیش آمده باشد که در زمان خرید، شیفته رنگی از پالتو، کفش یا کیف شده باشید و پس از خرید، به این دلیل که بقیه وسایل‌تان هیچ هارمونی و هماهنگی‌ای با آن نداشته‌اند، ماه‌ها در کمدتان بلا استفاده مانده است!

لاجوردی یا قهوه‌‌ای سوخته، انتخاب با شماست

اگر می‌خواهید به خرید چند مورد برای تکمیل ست زمستانی‌ قبلی‌تان بروید، اطلاع از رنگ‌های فصل در هر سال که توسط شرکت پنتون معرفی می‌شود، می‌تواند به انتخاب‌تان کمک کند.

تکفارس آی آر

به‌عنوان مثال شرکت پنتون پاییز و زمستان امسال را با ۱۰ کد رنگی استاندارد پنتون به مخاطبان مد در زمینه پوشش و دکوراسیون معرفی کرده که از جمله‌ آنها می‌توان به رنگ سبز اقیانوسی تیره، طیف

آبی- لاجوردی، خردلی- طلایی و قهوه‌ای سوخته اشاره کرد.

شاید رنگ‌های نامبرده را در ویترین بسیاری از مغازه‌ها در پاییز و زمستان امسال دیده باشید، اما آیا همه‌ برندها‌ی معتبر و معروف دنیا همیشه از این جدول معرفی شده، استفاده می‌کنند؟ باید بگوییم که جواب منفی است و این امر همیشگی نیست. درواقع بسیاری از برندهای معروف و طراحان پیشکسوت، به‌واسطه هویت برندشان، از قوانین و رنگ‌هایی استفاده می‌کنند که شاید رنگ سال معرفی شده نباشد؛ اما هویت و طبقه آن برند را حفظ کرده و وفاداری به آن برند را در مخاطب خاص‌شان زنده نگه می‌دارد، مثل برند «Giorgio Armani» که تم اصلی رنگ‌های مجموعه‌هایش غالبا با طیفی از خاکستری مخلوط شده‌اند… رنگ‌هایی تاحدودی سرد و گاهی خنثی، حتی در استفاده از رنگ‌های گرم مثل نارنجی نیز از همنشینی این رنگ در کنار رنگ‌های خاکستری و مشکی استفاده می‌کند. این همنشینی نوعی سنگینی ظاهری و آراستگی کلاسیک را به بیننده القا می‌کند. در مقابل برند «Valentino» که به رنگ سرخ ولنتینویی شهرت یافته است و این رنگ در تمامی مجموعه‌هایش به‌چشــــــم می‌خــــورد و بخشی از هویت این برند را ساخته است.

image توصیه های کارشناسی برای خرید و نگهداری لباس زمستانی

امسال این رنگ‌ها روی بورس هستند

www.takfars.ir

زمستان امسال رنگ‌هایی که بیش از همه توسط برندهای معتبر معرفی شدند، شامل ۶رنگ؛ مشکی، سبز تیره، زرشکی تیره، سرمه‌ای لاجوردی، کرم و طیف طوسی است. به عنوان مثال برند «Louis Vuitton» در معرفی مجموعه جدیدش بیشتر از رنگ‌های سبز تیره، مشکی و کرم استفاده کرده یا برند

Dolce & Gabbana بیشتر از رنگ مشکی با سرمه‌دوزی‌های خاص طلایی رنگ در طراحی‌هایش استفاده کرده که شبیه لباس‌های کلاسیک سلطنتی و رسمی دوخته شده‌اند. به اعتقاد خانم رئیسی، آشنایی با این رنگ‌ها می‌تواند راهنمای خوبی برای انتخاب‌ رنگ‌ پوشش‌های زمستانه شما باشد، به‌خصوص اگر خودتان دستی در طراحی داشته و اهل دوخت و دوز باشید!

رنگ خودتان را انتخاب کنید

انتخاب رنگی که استفاده می‌کنید، وجه دیگری هم دارد و آن مشخصات فردی خود شماست. به‌عنوان مثال اگر پوست روشن و موهای بلوند دارید، رنگ‌های آبی، سبز و طیف قرمز و خاکستری برای‌تان مناسب‌تر است و در عوض رنگ‌های زرد در طیف‌های مختلف آن و رنگ بژ از زیبایی شما می‌کاهد. اما اگر موهایی تیره دارید، طیف وسیع‌تری از رنگ‌ها را می‌توانید استفاده کنید، مثل طیف آبی‌ها و سبزها، صورتی و قرمز روشن و تیره یا زرشکی. آنهایی که رنگ موهای‌شان قرمز یا شرابی است با ۲ رنگ زیباتر می‌شوند؛ مثل قهوه‌ای، سبز تیره و سبز کله اردکی. اگر موهای خاکستری دارید، رنگ‌های شاد و درخشان برای‌تان بسیار مناسب است؛ مانند صورتی، ارغوانی و قرمز. همچنین توجه داشته باشید که اگر دارای پوستی تیره و مات هستید از انتخاب رنگ‌های بژ و طیف زرد خودداری کنید. در عوض رنگ‌های قهوه‌ای، قرمز تیره و روشن و همچنین مشکی، به شما زیبایی بیشتری می‌بخشد.

image توصیه های کارشناسی برای خرید و نگهداری لباس زمستانی

اگر می‌خواهید اسپرت بپوشید…

گام بعدی برای خرید، مشخص کردن سبک یا استایل معمول شماست.در صورتی که خواهان خرید لباس‌هایی روزمره هستید که در عین راحتی، زیبا و منحصربه‌فرد هم باشند، مونا رئیسی خرید از برند «بنتون» را به شما پیشنهاد می‌کند. از آنجا که هویت این برند با تنوع رنگی در آن، گره خورده است، تقریبا همیشه می‌توانید مطمئن باشید که رنگ مناسب و موردعلاقه‌تان را خواهید یافت. این برند در زمینه لباس‌های زمستانی، از جمله پالتو، ژاکت و بلوزهای بافتنی رنگی، پیراهن، انواع شلوار و جوراب شلواری‌های زمستانی از تنوع بسیاری برای یک انتخاب خوب برخوردار است. برای خرید از این برند می‌توانید به نمایندگی‌های آن در تهران واقع در مرکز خرید تندیس، مرکز خرید الماس یا نمایندگی آن در خیابان آفریقا مراجعه کنید. البته اگر این برند را انتخاب می‌کنید نباید انتظار خریدی ارزان داشته باشید. قیمت پالتوهای این برند بین ۸۰۰ تا یک میلیون تومان متغیرند و همین رنج قیمت را برای خرید از پوتین‌های آن هم باید درنظر بگیرید. انتخاب دیگر شما برای خرید لباس معمول روزمره منحصربه‌فرد، به‌خصوص شلوار جین، می‌تواند برند «دیزل» باشد، این برند هم در خیابان آفریقا نمایندگی دارد. در میان برندهای ایرانی هم می​توانید نمونه​های بسیار خوبی پیدا کنید.

برای شما که می‌خواهید کلاسیک بپوشید

اگر سبک معمول‌تان کلاسیک و رسمی‌تر است، به توصیه طراحان گندم، برند «sisley» و همچنین برند «Adolfo Dominguez» برای خرید، انتخاب‌های خوبی برای شما هستند. البته عموما خانم‌های خوش‌پوش که ‌دنبال پیراهن، لباس رسمی یا پالتوی خاصی می‌گردند که کمتر جایی دیده شده باشد، برند «Adolfo Dominguez» را ترجیح می‌دهند. برند سیسلی نیز که شاخه رسمی و کلاسیک برند بنتون است، برای انتخاب پالتو و پیراهن‌های زمستانی بسیار مناسب است. این ۲ برند هر ۲ در خیابان آفریقا نمایندگی دارند که برای خرید از هر دوی آنها باید آمادگی هزینه کردن تا یک میلیون تومان و حتی کمی بالاتر از آن را هم داشته باشید امادر میان نمونه های ایرانی می​توانید با قیمت بسیار کمتر نمونه​های جذابی پیدا کنید.

image توصیه های کارشناسی برای خرید و نگهداری لباس زمستانی

تک فارس

پوتین متفاوت بپوشید

بخش بعدی خرید زمستانی شما شامل خرید کفش‌های زمستانی است:

پیش از همه، برند «Geox»؛ به این دلیل که چکمه‌های کلاسیک ساقدار آن نه‌تنها استایلی دارد که شاید تا سال‌های سال از مد نمی‌افتد و زیباست بلکه باتوجه به نوع چرم مرغوب و کفی مناسب و ارگونومیک آن می‌تواند راحتی و رضایت شما را هم تضمین کند.

انتخاب بعدی برای روزهای سرد زمستانی پوتین‌های « UGG » هستند. البته اورجینال این پوتین‌ها کمتر وارد ایران می‌شود و نمایندگی ثبت شده‌ای ندارد، این پوتین‌ها سال‌هاست که توسط برندهای متوسط دیگری به‌خصوص در آسیا، با تنوع رنگی بالا تولید می‌شوند. اما با تمام این تفاسیر انتخاب مناسبی برای روزهای سرد و خشک زمستان است، چون این پوتین برای روزهای برفی و زمین یخ‌زده، مناسب نیست. این نوع از پوتین‌ها را می‌توانید از مرکز خرید تندیس، ونک یا نمایندگی‌های TT تهیه کنید. بسته به جنس و برندی هم انتخاب می‌کنید هزینه‌های متفاوتی باید پرداخت کنید. حدود قیمت این پوتین‌ها از چیزی حدود ۸۰ هزار تومان شروع می‌شود و حتی به یک میلیون تومان هم می‌رسد! اما نگران نباشید شما می‌توانید نمونه‌های متنوع این پوتین‌ها را بسته به جنس و مدل انتخابی‌تان با قیمت‌هایی حدود ۱۸۰ تا ۲۰۰ هزار تومان هم پیدا کنید.

image توصیه های کارشناسی برای خرید و نگهداری لباس زمستانی

برای مهمانی‌های دوستانه‌

اگر به‌دنبال لباسی نیمه‌رسمی و در عین حال راحت هستید که برای دورهمی‌های یک عصر زمستانی مناسب باشد، حتما به طراحی‌ها و تولیدات برند منگو هم سر بزنید تا آنچه نیاز دارید را بیابید. برای این منظور می‌توانید به نمایندگی‌های آن در خیابان آفریقا یا هایپراستار واقع در بلوار فردوس مراجعه کنید. برای خرید از این فروشگاه‌ها که به‌دلیل تنوع در طراحی‌ها آن را به شما معرفی می‌کنیم تنوع قیمت هم وجود دارد ولی درمورد این تنوع قیمت باید از ۵۰۰ هزار تومان به بالا حساب کنید!

image توصیه های کارشناسی برای خرید و نگهداری لباس زمستانی

پالتوهای چشم​نواز، کار طراحان ایرانی

طراحان برند جاپا یک پیشنهاد ویژه برای خرید پالتو‌های زمستانه برای شما دارند. این طراحان برای خرید یک پالتوی متفاوت که مشابه آن را کمتر جایی دیده‌اید و احتمالا نباید نگران تکراری بودن آن هم باشید، مرکز خرید گاندی را به شما توصیه می‌کنند. در این مرکز خرید که چندان بزرگ هم نیست شما می‌توانید پالتوهایی را انتخاب کنید که بیشتر طراحی شده‌اند؛ یعنی نه از تولید انبوه آنها خبری هست نه اینکه حاصل انتخاب فروشنده‌ها از برندهای خارجی و به‌خصوص ترکی است. تعدادی از طراحان ایرانی در گالری‌های این مرکز خرید نمونه‌هایی از کارهای‌شان را برای فروش به نمایش می‌گذارند، بنابراین با خرید از آنها می‌توانید مطمئن باشید که انتخاب‌های شما کاملا منحصربه‌فرد هستند آن هم به‌دلیل ترکیب رنگ‌ها، برش‌های اصولی، دوخت‌های تمیز و طراحی‌های کارشناسانه‌شان!

T A K F A R S

image توصیه های کارشناسی برای خرید و نگهداری لباس زمستانی

برای خرید کیف به اینجا مراجعه کنید

اگر تصمیم دارید باتوجه به پوتین و چکمه‌ای که امسال خریده‌اید، کیف زیبایی هم تهیه کنید، طراحان برند گندم ۲برند که در تهران دارای نمایندگی هستند را به شما پیشنهاد می‌کنند: برند «Charlies & Kate» که بیشتر روی طراحی و تولید کیف و کفش تمرکز دارد، معمولا هم از تنوع رنگی خوبی برای پیدا کردن ست موردعلاقه‌تان برخوردار است و هم کیفیت و دوام نسبتا مناسبی دارد. این برند در خیابان باهنر، مرکز خرید نارون و همچنین در مرکز خرید تیراژه نمایندگی دارد. برند «Mango TOUCH» هم که زیرمجموعه برند منگو است برای تهیه اکسسوار… کیف، کفش، شال، زیورآلات و کمربند انتخاب خوبی است. این برند نیز در خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد شعبه دارد. البته اگر خیال دارید یک کیف خوب با قیمت مناسب‌تر هم داشته باشید، می‌توانید به مرکز خرید قائم طبقه کیف و کفش سر بزنید. این طبقه حالا برای خودش به‌نوعی بورس خرید کیف و کفش است و هم تنوع قیمت خوبی دارد، هم تنوع طرح. قیمت کیف‌هایی که در این مرکز خرید می‌توانید انتخاب کنید از یکصد تا ۵۰۰ هزار تومان متغیر است.

کلاسیک بپوشید

نمایندگی اکو یکی دیگر از فروشگاه‌هایی است که می‌توانید برای خرید کفش به آن سر بزنید. کفش‌های این برند به دلیل سادگی یا به قولی معمولی بودنشان شهره‌اند، بنابراین اگر سادگی و در عین حال کارآمدی کفش برایتان مهم است، می‌توانید برای انتخاب کفش یا پوتین‌ دلخواه‌تان سری هم به این نمایندگی بزنید. پوتین‌های بادمجانی این برند امسال علاقه‌مندان زیادی را مجذوب خودش کرده است و توصیه ویژه برند جاپا به خانم‌هایی است که خیال دارند زمستان امسال یک رنگ متفاوت را تجربه کنند. برای خانم‌ها و حتی آقایانی که طراحی‌های کلاسیک را می‌پسندند هم یک پیشنهاد ویژه داریم، آن هم اینکه به نمایندگی کلارکس در این مرکز خرید سر بزنند و از نزدیک از طراحی‌های جدید این برند که ویژگی همه آنها سادگی، راحتی و در عین حال دوام‌شان است هم دیدن کنند. البته قیمت‌ها در این نمایندگی‌ها از ۴۰۰ هزار تومان شروع می‌شود و تا یک میلیون تومان هم می‌رسد.

image توصیه های کارشناسی برای خرید و نگهداری لباس زمستانی

چرم اصیل ایرانی به پا کنید!

طراحان برند جاپا برای یک خرید زمستانه البته از نوع کیف و کفش مرکز خرید الماس شرق را به شما پیشنهاد می‌کنند (البته به دوستانی که در خرید دست و د‌ل باز هستند چون نباید انتظار قیمت‌های پایین را در این مرکز خرید داشته باشید!) و برای این پیشنهاد هم یک دلیل مهم دارند: «در این مرکز جمع کثیری از برندهای مطرح و شناخته شده ایرانی و خارجی در کنار هم حضور دارند، بنابراین انتخاب را برای شما راحت‌تر می‌کنند». اگر برای خرید از برندهای ایرانی اصرار دارید که اتفاقا اصرار خوبی هم هست، به شما توصیه می‌کنیم در این مرکز خرید سری به نمایندگی چرم مشهد بزنید. در این نمایندگی می‌توانید سراغ انواع کفش‌ها و پوتین‌هایی بروید که از طبیعی بودن چرم‌شان مطمئنید. به طور کلی پوتین‌های چرمی انتخاب خوبی برای روزهای سرد زمستانی هستند، فقط کافی است خیال‌تان از بابت طبیعی بودن آنها راحت باشد که خب طبیعی است چرم مشهد این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد. برای خرید از این نمایندگی باید آمادگی هزینه کردن در حدود قیمتی معادل ۴۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان را داشته باشید.

image توصیه های کارشناسی برای خرید و نگهداری لباس زمستانی

اگر می‌خواهید اصل اصل بپوشید

تک فارس www.takfars.ir

طراحان جاپا به خانم‌ها و حتی آقایانی که ترجیح می‌دهند برند بپوشند مرکز خرید پارس بوستان را معرفی می‌کنند. در این مرکز خرید شما می‌توانید با طراحی‌های به‌روز برندهای اروپایی شناخته شده‌ای مثل هرمس، دوئیچه و گابانا، شنل، بربری و میرالینا از نزدیک آشنا شوید. البته طبیعی است که در این مرکز خرید نباید انتظار خرید با قیمت‌های چندان مناسب را داشته باشید. خلاصه اینکه اگر یک جیب پر پول دارید و طراحی‌های برندهای اروپایی را می‌پسندید سری هم به این مرکز خرید بزنید، انواع و اقسام پالتوهای پوست، چرمی و حتی کشمیر را مطابق با طراحی‌های روز دنیا می‌توانید در این مرکز خرید پیدا کنید. این اتفاق درمورد کیف و کفش‌های زنانه و مردانه و حتی لباس‌های آقایان هم می‌افتد.

چند پیشنهاد در حوالی میدان ونک!

جاپا یک پیشنهاد دیگر هم برای خرید پالتو برای شما دارد! «اگر طراحی‌های برندهای معتبر ترکیه‌ای را می‌پسندید بد نیست به سرخه‌بازار هم سری بزنید. فروشنده‌های این بازار جزو فروشنده‌های خوش‌سلیقه‌ای هستند که معمولا سعی می‌کنند انتخاب‌های متفاوتی از طراحی‌های کشور همسایه یعنی ترکیه داشته باشند. تنوع طراحی، جنس و رنگ و طراحی‌های به‌روز از ویژگی‌های پالتوهای این بازار است. مرکز خرید توچال و ولنجک هم دو مرکز خرید دیگر با ویژگی‌های مشابه هستند، با این تفاوت که در این مراکز خرید می‌توانید نمونه‌هایی از طراحی‌های برندهای اروپایی مثل زارا، منگو و… را هم پیدا کنید. اما درمورد قیمت؛ اگر خیال دارید به این مراکز خرید سر بزنید خودتان را برای خرید در محدوده ۳۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان آماده کنید! در ضمن در این مراکز می​توانید نمونه هایی از محصولات طراحی و کار شده طراحان و برندهای آشنای ایرانی را هم ببینید که به هیچ وجه کم از نمونه​های خارجی ندارند.

فهرست کامل اسامی زیبای ایرانی پسر و دختر با معنی حرف غ
  1. تعبیر آسیب دیدن یا ضربه خوردن در خواب چیست
  2. خلاقیت های بامزه و دیدنی از آدم های احمق
  3. آموزش بستن شال زنانه و مردانه به روش های جدید تصویری
  4. عکس های تلخ هیروشیما بعد از بمباران شیمیایی
  5. متن کامل عربی سوره الحجرات به همراه ترجمه دقیق فارسی
  6. عکس های کریستیانو رونالدو از نوزادی تا

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات