توصیه های واقعا کاربردی هنگام کاغذ دیواری کردن خانه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

توصیه های واقعا کاربردی هنگام کاغذ دیواری کردن خانه

آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کنیم؟

جواب این سوال کاملا بسته به مساحت خانه شما دارد، اگر خانه ای کوچک دارید و اصرار هم بر استفاده از کاغذ دیواری ها دارید باید این را بدانید که نباید کل خانه تان را کاغذ دیواری کنید.

این کار خانه تان را کوچک تر نشان می دهد، مخصوصا اگر کاغذ دیواری ها دارای طرح های بزرگ باشند. باید برای چنین فضایی کاغذ دیواری با طرح های کوچک تر و رنگی روشن تر استفاده شود.

تیرگی رنگ و طرح های بزرگی که مقیاس آن ها اصلا با ابعاد و اندازه اتاق شما جور در نمی آیند همه و همه دست به دست هم میدهند که اتاق دلگیر باشد. البته این مشکل با گذاشتن آینه کمی تا قسمتی حل میشود. ببینید که انتخاب درست چقدر می تواند در تجربه فضایی شما تاثیر گذار باشد.

کاغذ دیواری ها میتوانند بسیار هوشمند باشند، اگر شما در انتخاب آن ها هوشمندانه عمل کنید.

تکفارس آی آر

اگر در خانه تان نقطه عطفی دارید که میخواهید آن را بیشتر به نمایش بگذارید از کاغذ دیواری ها استفاده کنید. مثلا پشت شومینه ها بهترین جا برای جلوه گری کاغذ دیواری ها است. آن ها توانایی آن را دارند که شومینه خانه تان را تبدیل به یک قسمت خاص در دکوراسیون داخلی منزل تان کند. یادتان باشد که اگر از کاغذ دیواری ها به صورت تکه ای استفاده کنید هوشمندانه تر و زیبا تر جلوه میکنند.

اگر قصد استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار برای دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید، سعی کنید فقط در یک سری از دیوارهای خاص از آن ها استفاده کنید. مثلا دیوارهایی که بغل آن ها پنجره وجود دارد یا دیوار امتداد دیگری ندارد. حضور طرح های زیاد در خانه باعث می شود تا بعد از مدتی دکوراسیون داخلی خانه تان کسل کننده شود.

از کاغذ دیواری ها برای تاکید بر فضاهای خاص و ارزشمند در دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید. این ترفند دکوراسیونی مخصوصا در خانه هایی با پلان باز به شدت کاربردی هستند و میتوانند به عنوان جدا کننده هایی فضایی هوشمند عمل کنند.

اگر در خانه تان فرورفتگی و یا برجستگی خاصی دارید که نمی دانید با آن ها باید چه کار کنید، بهترین راه این است که آن ها را با استفاده از کاغذ دیواری های زیبا بپوشانید و یا به اصطلاح کاور کنید. همین کار باعث می شود تا شما به قدرت کاغذ دیواری ها پی ببرید.

ممکن است وقتی با دنیای سراسر طرح و رنگ کاغذ دیواری ها روبرو می شوید گمراه شوید که باید کدام رنگ و طرح را انتخاب کنید، اصلا شاید هم چند طرح و رنگ را تهیه کنید، اما باور کنید این تعدد رنگ و طرح ها جز بر هم زدن تعادل و خوانایی دکوراسیون داخلی خانه تان هیچ نتیجه دیگری نخواهد داشت. اگر هم میخواهید از طرح های مختلف استفاده کنید باید فضاهای انتخابی شما کاملا تفکیک شده و مجزا باشند تا تداخل این طرح و رنگ ها آزار دهنده نباشد.

www.takfars.ir

ایده ساخت یک باغ زیبا در حیاط خانه
  1. برای داشتن دکوراسیون شیک بهترین رنگ ها کدام است
  2. آموزش درست کردن گلدان های زیبا با بطری های شیشه ای قدیمی
  3. آموزش مرحله ای مرتب کردن آشپزخانه های کوچک
  4. چکار کنیم آپارتمان کوچک بزرگ معلوم بشود
  5. گزارش تصویری از دکوراسیون مدرن آپارتمان با رنگ های خاص
  6. آموزش تصویری درست کردن قاب آینه بسیار شیک و تزیینی در خانه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات