تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
اخبار روز

بازی تحت وب چیست و معرفی چند نمونه بازی سرگرم کننده

image بازی تحت وب چیست و معرفی چند نمونه بازی سرگرم کننده

بازی‌های تحت وب برای کاربران به صورت رایگان در اینترنت موجود بوده و افراد می‌توانند با مرورگرهای مختلف آن‌ها را امتحان کنند. برای استفاده از این سری بازی‌ها، نیاز به دانلود و نصب فایل خاصی نبوده و تنها کاری که باید انجام دهید وارد نمودن آدرس وبسایت سرویس مورد نظر در مرورگر است.

فرمت بازی‌های تحت وب معمولا به صورت html5 یا فلش است؛ به همین ترتیب برای اجرای آن‌ها مرورگرتان باید از این موارد پشتیبانی کند. در ادامه این مطلب با معرفی پنج بازی تحت وب محبوب همراه ما باشید.

بازی Cut the rope

حتما نام Cut the rope را بسیار شنیده‌اید. این بازی محبوب که برای سیستم عامل‌های مختلف موجود بوده، در ژانر پازل قرار گرفته و می‌تواند برای مدت‌ها شما را سرگرم کند. در Cut the rope باید با بریدن طناب‌ها به موجود سبز رنگ آن آبنبات بدهید. استراتژی که برای بریدن طناب‌ها استفاده می‌کنید، باید کاملا حساب شده باشد و از این طریق به همه آبنات‌ها دسترسی پیدا کنید. بازی Cut the rope در نسخه تحت وب موجود بوده و شما می‌توانید آن را توسط مرورگر خود به صورت رایگان امتحان کنید.

تکفارس آی آر

image بازی تحت وب چیست و معرفی چند نمونه بازی سرگرم کننده

بازی ۲۰۴۸

۲۰۴۸ یکی دیگر از آن دسته بازی‌های اعتیاد آور است که در نسخه تحت وب موجود بوده و می‌توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید. در ۲۰۴۸ باید محل قرار گیری عدد‌ها را تغییر دهید و با جمع‌شان به عدد ۲۰۴۸ برسید. بازی ۲۰۴۸ پیش‌تر برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه شده بود و اکنون شاهد نسخه تحت وب آن هستیم.

image بازی تحت وب چیست و معرفی چند نمونه بازی سرگرم کننده

بازی سوپر ماریو

www.takfars.ir

اگر از طرفداران بازی سوپر ماریو یا همان قارچ خور هستید، می‌توانید به راحتی تنها با اتصال به اینترنت، به نسخه تحت وب آن دسترسی داشته باشید. بازی تحت وب سوپر ماریو دقیقا مشابه همان چیزی است که برای سیستم عامل‌های مختلف موجود بوده و در این نسخه به تمام مراحل آن دسترسی خواهید داشت.

image بازی تحت وب چیست و معرفی چند نمونه بازی سرگرم کننده

بازی مار خور (slither)

مار خور هم یکی از آن دسته بازی‌های اعتیاد آوری است که حسابی شما را سرگرم خودش می‌کند. در این بازی تحت وب باید کنترل مار را به دست بگیرید و به آن غذا بدهید. همچنین در این حین باید از خطرات موجود دوری کنید و مار را سالم نگه داری کنید. برای اجرای بازی Slither به صورت آنلاین از این صفحه استفاده کنید.

image بازی تحت وب چیست و معرفی چند نمونه بازی سرگرم کننده

بازی Contre jour

Contre jour در ژانر بازی‌های پازلی قرار می‌گیرد و علاوه بر اندروید و iOS، در نسخه تحت وب هم موجود است. در این بازی شما مسئولیت هدایت یک موجود سیاه رنگ را بر عهده دارید و باید آن را در هر مرحله به مقصد برسانید. بازی Contre jourگرافیک بالایی داشته و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد.

مطالب محبوب بیشتر ››