آیا کلیه های من عفونت کرده چطور باید فهمید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آیا کلیه های من عفونت کرده چطور باید فهمید

image آیا کلیه های من عفونت کرده چطور باید فهمید

حتی افرادی که در خانواده سابقه مشکل کلیوی نداشته و مبتلا به دیابت و پرفشاری خون هم نیستند، سالی بک بار باید با انجام آزمایش، از سالم بودن عملکرد کلیه های خود اطمینان حاصل کنند.

عفونت کلیه از بیماریهای شایعی است که در همه سنین اتفاق می افتد و درد در ناحیه پهلو، سوزش ادرار، وجود خون در ادرار ، احتباس ادرار و تب و لرز از نشانه های این بیماری است، گرچه این علائم در همه افراد یکسان نیست و ممکن است حتی در مواردی این نشانه ها هم بروز نکند، بنابراین برای تشخیص دقیق بیماری، حتماً باید آزمایشات لازم صورت گیرد .

برای تشخیص مشکلات کلیوی در مراحل اولیه، معاینات بالینی و انجام آزمایشات شامل خون و ادرار ضروری است و در مراحل بعد در صورت نیاز با تشخیص پزشک سونوگرافی هم انجام خواهد گرفت.

تصفیه خون، پاک سازی خون و دفع سموم بدن وظایف اصلی کلیه هاست، اگر شخصی دچار عارضه در کلیه ها شود علائم بیماری مزمن بی اشتهایی ضعف شدید، کاهش وزن، افزایش فشارخون ، احتباس آب و نمک در بدن بروز میکند و عوارض گوارشی مانند تهوع، استفراغ، بی اشتهایی، تغییر خلق و خو، افسردگی شدید، عصبانیت و پرخاشگری اهم نشانه هایی است که در اثر نارسائی کلیوی بیمار را رنج می دهد.

تکفارس آی آر

عفونت کلیه گاه بدون نشانه هم پدید می آید و ممکن است بدون علامت باشد و فقط از طریق آزمایش می توان نارسایی کلیه را تشخیص داد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چه راه هایی برای جلوگیری از ریختن موی سر در مردان وجود دارد
  1. چرا هر کار می کنم لاغر نمی شوم
  2. آب خیار نوشیدنی معجزه گر برای سلامت
  3. یک سری تمرینات ورزشی ساده قابل انجام در هر اتاقی
  4. عکس و توضیحات نشانگر رنگی تغذیه روی برچسب خوراکی ها
  5. ورزش صبحگاهی برای سلامتی مفید است یا عصر ها
  6. چرا پیتزا قاتل سلامتی بدن است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات