image ۱۰ نکته جدید درباره طراحی داخلی و دکوراسیون سال

ما به دنبال به جلو به جالب پروژه های طراحی داخلی در سال ۲۰۱۳ و به نظر می رسد از همه چیز، انتظارات ما خواهد شد. اگرچه ما نمی توانیم پیش بینی که چگونه بسیاری از پروژه های نگاه، ما در برخی از مسائل جالب برای این سال زد، که ما آن را می خواهم برای به اشتراک گذاشتن بیشتر است. در اینجا ۱۰ بالا ترین در مورد تمایلات کلیدی در طراحی داخلی برای ۲۰۱۳ صحبت کردیم:

# ۱. یک رابطه جدید بین مردان و طراحی داخلی

جامعه در حال تغییر است و خود را "جنبش" اثرات وثیقه در تمام جنبه های زندگی به عنوان ما آن را می دانیم. در کشورهای توسعه یافته، مردان به صرف زمان بسیار بیشتری را در خانه نسبت به گذشته، کمک کردن با بچه ها و کارهای خانه، به عنوان یک نتیجه از اعلام مردان زنان برابری. در سال ۲۰۱۳، طراحی داخلی در نتیجه شروع به آینه تنظیمات نر هرگز مانند قبل.

مبلمان جزئیات هوشیار، رنگ کمتر زرق و برق دار و قابلیت بیش از "cuteness" تنها برخی از ویژگی های مورد انتظار در یک خانه با تسلط مرد است. اگر شما در مورد آن به شدت فکر می کنم از نقطه نظر زیبایی شناسی از مشخصات این وضعیت می تواند تعادل بصری، که هر دو طرف به سهولت در تخت خود را احساس را ایجاد کنید.

image ۱۰ نکته جدید درباره طراحی داخلی و دکوراسیون سال

# ۲. مطالعه عوامل و نیروهای موثر در یک گروهبشری

مردان بیشتر درگیر در طراحی داخلی تنها روند اجتماعی برای این سال نیست. یکی دیگر از SHIFT جالب خواهد شد از سلیقه شخصی برای سلیقه های گروهی و از یک طراح تنها به تیم های طراحی داخلی ساخته شده است. کارایی خواهد به آسمان بالا، به عنوان وظایف پروژه خواهد شد و بیش از یک نفر اداره می شده است.

به عنوان مثال، هنگامی که آن را به طراحی یک اتاق می آید، یکی از اعضای تیم می تواند برنامه ریزی انجام شده، دیگر می تواند مراقبت از اثرات روشنایی و طراح سوم می تواند بر روی نکات تکمیلی. داشتن افراد بیشتر در خرید و فروش با یک پروژه، یک راه خوب برای به اشتراک گذاشتن مسئولیت ها و سرعت بخشیدن به روند کار برای مشتری است.

image ۱۰ نکته جدید درباره طراحی داخلی و دکوراسیون سال

# ۳. پروژه های DIY

میل به بیان خود بیشتر و بیشتر آشکار است در خانه از مردم در همه جا است. ما می خواهیم برای مبلمان و دکوراسیون که به معنی چیزی است که ما را به لبخند و که در نهایت احساس جایی مثل خانه. دوباره هدف گذاری اشیاء و مواد مختلف است که در حال حاضر هر دو یک عشق و شور و شکلی از هنر است.

پروژه های DIY به آرامی شروع به دست آوردن قدرت در فرایند طراحی داخلی، و اینکه آیا ما در حال صحبت کردن در مورد صندلی قدیمی که نونما و یا شمع جدید پشتیبانی در حال خلق شدن است. خلاقیت یک بار دیگر به سطح بعدی گرفته شده و صاحب خانه است و بیشتر از یک بی گناه اطرافیان او در حال حاضر در کنترل کامل از نتیجه این پروژه شده است.

image ۱۰ نکته جدید درباره طراحی داخلی و دکوراسیون سال

# ۴. بافت و لمس

اگر مردم توجه زیادی را در گذشته پرداخت که چگونه یک شیء مبلمان احساس میکند در هنگام لمس سطح آن، این است که احتمالا به دلیل این واقعیت است که قابلیت استفاده می شود اصلی به دنبال پس مشخصه در مورد خانواده می باشد. در حال حاضر همه چیز بسیار متفاوت است. مردم در جستجو برای "لمس" بافت، که الهام بخش گرما و راحتی به عنوان یک راه برای تعامل و تجربه یک فضای خانه مناسب هستند. جیر و چوب دو تن از مواد که جهان طراحی داخلی در سال ۲۰۱۳ مشخص است. انواع بافت نیز یک عامل کلیدی در تنظیم فضاهای باشد.

image ۱۰ نکته جدید درباره طراحی داخلی و دکوراسیون سال

# ۵. گلدوزی و بافندگی

این شرم آور است ما همه چیز مادربزرگ ما فکر ما یاد بگیرند، اگر ما، خانه ما احتمالا نگاه خیلی بیشتر خوش در حال حاضر. با این حال، گلدوزی و بافندگی روند اصلی برای ۲۰۱۳ است. از تابلو فرش های رنگارنگ با هزاران گره به سبد ذخیره سازی ها و قاب های مختلف POOF، دست ساز است و به نظر می رسد آن را در اینجا خواهد شد در حالی که برای.

پیچ و تاب مدرن از این آیتم ها را با دست به آنها جذابیت خاصی است که می تواند از هر دکوراسیون خانگی صنعتی تولید نمی شود به دست آمده است. در اینجا برخی از افکار در مورد بافتنی و قلاب بافی از ما در Freshome منتشر حالی که.

image ۱۰ نکته جدید درباره طراحی داخلی و دکوراسیون سال

# ۶. راه راه، راه راه، راه راه

در سال ۲۰۱۳ فضای اجتماعی به احتمال زیاد به دینامیک طراحی به نوبه خود، به منظور الهام بخشیدن به زندگی پر جنب و جوش و انرژی است. یکی از ساده ترین راه ها برای رسیدن به این اثر است با راه راه استخدام در شیوه ای ظریف است. تابلو فرش، تصاویر پس زمینه، اثاثه یا لوازم داخلی، گرافیک و هنر هر یک از این عناصر می تواند از ویژگی های متمایز از جنبش به عنوان طولانی می پوشند به عنوان آنها توسط … راه راه تعریف شده است.

پررنگ قرمز و سیاه و سفید الگوهای برجسته از تم های طراحی دوباره، این بار در ارتباط با دکور مینیمالیستی مکمل است. ایده این است که همه چیز را ایستادگی کردن، بدون به خطر انداختن در ظرافت و هماهنگی بصری است.

image ۱۰ نکته جدید درباره طراحی داخلی و دکوراسیون سال

# ۷. الگوهای گل با پس زمینه سفید

زمینه سفید: الگوهای گل که به آنها نیز در سبک، تنها در این سال آنها را با پیچ و تاب می آیند. حصول اطمینان از لمس بسیار عاشقانه و به دادن احساس از تعطیلات همیشگی، این اضافات شیک را بیانیه قوی در یک اتاق است. شما می توانید برای انواع رنگ، تا زمانی که در نتیجه به طور کلی جذاب است. سعی کنید پوشش می دهد پارچه جدید، هنر گرافیک، نقاشی های دیواری و تصاویر پس زمینه اثر بسیار قوی خواهد بود.

image ۱۰ نکته جدید درباره طراحی داخلی و دکوراسیون سال

# ۸. تأثیرات آفریقایی

بیشتر و بیشتر ویلاهای مدرن شروع به نمایش گذاشتن تم طراحی منحصر به فرد و تأثیرات آفریقایی به خصوص پویا و "عجیب و غریب" در نظر گرفته شده است. در سال ۲۰۱۳، تحت تاثیر قرار آفریقایی گفته می شود یک روند بزرگ، آوردن رنگ های گرم و پوست حیوانات به تقلید به فضای داخلی هر جا گزیننده بسیاری از علاقه مندان به مد. در تعطیلات ویلائی لوکس در سراسر جهان شما به احتمال زیاد از عناصر مبلمان چوبی تزئین شده با کنده کاری یا آهن نرم بدست میآوردند، مجسمه ها و تزئینات دست ساز، همه تعریف شده به سبک آفریقایی را مشاهده کند.

image ۱۰ نکته جدید درباره طراحی داخلی و دکوراسیون سال

# ۹. کشیدن دست و دیوار نوشتن

ما یک پست در Freshome پشت در حالی که با برخی از ایده های در مورد چگونه به ارمغان می آورد را به خانه شما . دست ها طراحی و دیوار نوشتن خواهد بود بیشتر و بیشتر محبوب این سال، به عنوان هنرمندان گرافیک شروع به همکاری با طراحان داخلی در ایجاد چاپی دیوار اصلی. تصور کنید که پیام های مورد علاقه خود را به به ظرافت در راهرو و یا نامه های مختلف adorning سقف نوشته شده است. در اینجا یک مثال خوب زیر است:

image ۱۰ نکته جدید درباره طراحی داخلی و دکوراسیون سال

# ۱۰. دیوارهای سبز، پشت بام باغ

زندگی سبز یک عامل کلیدی در طراحی و معماری این سال خواهد بود. از پانل های گیاهی همراه صفحه نمایش قاب گیاه با اثرات روشنایی، این ایده می تواند لمس تازه به هر آپارتمان یا فضای عمومی به ارمغان بیاورد. این رویکرد تنها سالم است، بلکه اصلی و ظریف نیست. مزایای داشتن یک دیوار سبز؟ تمیز کردن هوا، رطوبت، تبخیر هوا و قدرشناسی از بازدید کنندگان است. و در اینجا به ۳۰ باور نکردنی ایده باغ پشت بام برای الهام گرفتن بیشتر است.

image ۱۰ نکته جدید درباره طراحی داخلی و دکوراسیون سال

تک فارس » دکوراسیون » ۱۰ نکته جدید درباره طراحی داخلی و دکوراسیون سال