چطور به جای زیاد حرف زدن بیشتر به کارهایم عمل کنم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور به جای زیاد حرف زدن بیشتر به کارهایم عمل کنم

image چطور به جای زیاد حرف زدن بیشتر به کارهایم عمل کنم

اگر تمام کارهایی که ما تا به حال به مرور انجام داده ایم را همین حالا یکجا به ما بسپارند هرگز از پس انجامشان بر نمی آییم.

هر کار بزرگ و به ظاهر سختی قابل تقسیم به اجزای کوچک و راحتی برای انجام دادن است. پس غول کارهایتان را ریزریز کنید.

▪ وقتی کار ها به کوچک ترین اجزاءشان تقسیم شدند، شروع از دم دستی ترین کار مانند جرقه ای است که تمام فرایند انجام کار را کلید می زند. شروع هرکار معادل ۵۰درصد انجام آن است. پس برای این شروع مطلقا دست دست نکنید.

▪ وقتی می خواهید کاری را انجام دهید، نه زیاد راجع به آن حرف بزنید و نه زیاد فکر کنید. فکر کردن یا حرف زدن بیش از حد راجع به یک موضوع، هم انرژی تان را می گیرد و هم از انگیزه و جذابیت کار کم می کند. دو صد گفته چون نیم کردار نیست.

تکفارس آی آر

▪ برای اینکه بزرگی کاری که درپیش دارید شما را از عمل باز ندارد پس از انجام هر مرحله از کار، بلافاصله حلقه بعدی را بگیرید، خود را درگیر آن کرده و سناریوی مرتبطش را دنبال کنید. مطلقا به حلقه نهایی، نه فکر کنید و نه توجه. یک وقت نگاه می کنید در حلقه آخر هستید و همچنان به دنبال حلقه بعدی. اینطوری لذت عملی شدن برنامه هایتان چندین برابر می شود.

▪ اشتباه را جزئی از روند کار بدانید. برنامه ریزی افراطی و بیش از حد، چیزی جز چوب لای چرخ کار کردن نیست. این خطا فقط کلاف سردرگمی از پیش بینی های موهوم به دور پای عمل شما می پیچد؛ در عوض با گام برداشتن راه را تصحیح کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

طور به بچه های کوچک خواندن یاد بدهیم
  1. روانشناسی رنگ ها چیست و کاربرد آن در کسب و کار

  2. یک کودک ۱۲ ماهه چه کارهایی بلد است و چه بازی هایی

  3. ازدواج با زن مطلقه کاری درست یا غلط از نگاه روانشناختی

  4. ترفند هایی مفید برای انجام بیشترین کارها در کمترین زمان

  5. چطور در کسب و کار شخصی خودم موفق باشم

  6. کارهایی که در دهه سوم زندگی نباید وقت خود را تلف آن کنید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات