عکس دیدنی از مراسم ازدواج جسیکا بل و جاستین تیمبرلیک

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

عکس دیدنی از مراسم ازدواج جسیکا بل و جاستین تیمبرلیک

تیمبرلیک و جسیکا بِل از دسامبر سال قبل نامزد کرده بودند و از آن هنگام تاکنون نیز در اغلب مراسم رسمی در کنار یکدیگر حاضر بودند. تیمبرلیک درباره همسر خویش گفته است:«او یک انسان خیلی خیلی خیلی ویژه است.»مراسم ازدواج این دو نفر پنجشنبه گذشته برگزار شد ضمن اینکه یک شب قبل از آن هم این دو نفر مهمانان خویش را به یک مهمانی با موسیقی زنده و شام در کنار ساحل دعوت کرده بودند.

این زوج برای آنچه حواشی پیرامون ازدواج خود را به حداقل برسانند درباره محل برگزاری مراسم ازدواج به هیچ رسانه ای اطلاعات ارائه نکرده و نقطه ای نامعلوم را به عنوان محل مراسم اعلام کرده بودند.این زوج تا آخرین دقایق به مهمانان هم صرفا یک سری اطلاعات مبهم ارائه داده بودند اما گویا این مراسم در نقطه ای واقع در جنوب ایتالیا انجام شده است.

بالاخره و بعد از حدود پنج سال آشنایی، «جسیکا بل» بازیگر زن سینمای هالیوود با «جاستین تیمبرلیک» خواننده پاپ ازدواج کرده و این خبر را به طور رسمی در اختیار مجله PEOPLE قرار داد.

image عکس دیدنی از مراسم ازدواج جسیکا بل و جاستین تیمبرلیک

این زوج هنری در یک گفتگوی کوتاه و کاملا اختصاصی با PEOPLE از برگزاری مراسم ازدواج خود خبر داده و گفته اند:«این یک ازدواج عالی بود. مراسم ازدواج به گونه ای زیبا و با حضور خانواده و جمعی از دوستان ما برگزار شد.

تکفارس آی آر

اختصاصی عکس و مدل های لباس زنانه به همراه الگوی دوخت آنها
  1. چطور قفسه فر و اجاق گاز را تمیز و براق کنیم
  2. چه کاری برای زن ها پر در آمد تر است
  3. تاریخچه علمی تعبیر خواب از حقیقت تا افسانه
  4. نگهداری از سگ در خانه از دیدگاه منابع اسلامی
  5. بازی کودکان در یکی از پارک های شهر حلب سوریه
  6. معروف ترین شهر های جهان تولید کننده قهوه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات