عکس تمام جاهای دیدنی زوریخ سوئیس با توضیحات

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

عکس تمام جاهای دیدنی زوریخ سوئیس با توضیحات

دریاچه زوریخ

image عکس تمام جاهای دیدنی زوریخ سوئیس با توضیحات

این دریاچه وسیع آب خود را از کوه‌های آلپ تامین می‌کند و علاوه بر زوریخ، چند شهر دیگر را نیز در بر می‌گیرد. این دریاچه به دلیل تمیز بودنش شهرت دارد. این دریاچه محل بسیار مناسبی برای قایق سواری است و افرادی که دیدن مناظر زیبا علاقه دارند می‌توانند از دیدن این دریاچه همراه با قایق‌ها و مرغ‌های دریایی نهایت لذت را ببرند. در تورهای مخصوصی از بازدید شهر زوریخ، امکانات خاصی برای گردشگران فراهم می‌شود به طوری که آن‌ها می‌توانند در دریاچه قایق سواری کنند و از دیدن جزایر کوچک لذت ببرند. در هنگام سفر به زوریخ بازدید از دریاچه مشهور این شهر را فراموش نکنید.

Opernhaus Zurich

image عکس تمام جاهای دیدنی زوریخ سوئیس با توضیحات

تکفارس آی آر

این ساختمان نئوکلاسیک شاید از لحاظ معماری شاخص‌ترین ساختمان شهر زوریخ نباشد، اما این ساختمان نقش بسیار مهمی در تاریخ اپرا داشته است. سالن تئاتر اصلی که در این مکان ساخته شد، محل اصلی فعالیت ریچارد واگنر (Richard Wagner) در طول تبعیدش از آلمان بود. امروزه این خانه اپرا با ۱۲۰۰ صندلی خود همچنان یکی از برترین مکان‌ها برای اجرا و برقراری رویدادهای مهم اپرا است. اگر روزی به زوریخ سفر کردید، دیدن این خانه اپرا را به هیچ وجه از دست ندهید.

Lindenhof

image عکس تمام جاهای دیدنی زوریخ سوئیس با توضیحات

این فضای سبز بزرگی که در بخش قدیمی شهر زوریخ قرار دارد و تنها پیاده می‌توان در آن تردد کرد، تاریخچه‌ای طولانی دارد. این مکان بر روی تپه‌ی Lindenhof واقع شده است به همین دلیل یک منظره بسیار زیبا را در خود دارد. این مکان یکی از اصلی‌ترین مکان‌های شهر زوریخ برای جمع شدن مردم و انجام کارهای گروهی است. قطعا این مکان تاریخی همراه با تاریخچه عظیمی که دارد و با مناظر زیبایی که دارا است، یکی از برترین نقاط دیدنی زوریخ به شمار می‌آید.

Kunsthaus Zurich

www.takfars.ir

image عکس تمام جاهای دیدنی زوریخ سوئیس با توضیحات

خانه Kunsthaus Zurich یکی از بهترین مناطق دیدنی زوریخ برای دوست داران هنر است. بهترین کلکسیون‌های هنری که در طول سالیان دراز جمع‌آوری شده‌اند در این مکان قرار دارند. قدمت آثار هنری این مکان از دوره میانه عصر هنر آغاز می‌شود. تاکید اصلی این مکان بر روی آثار هنری سوئیس است. آثار مشهوری از هنرمندان مشهور جهانی نظیر پابلو پیکاسو، ادوارد مونک و کلود مونه در این مکان یافت می‌شوند. اگر دوستدار هنر هستید حتما به این خانه هنری در زوریخ سر بزنید.

Grossmunster

image عکس تمام جاهای دیدنی زوریخ سوئیس با توضیحات

این کلیسای باشکوه یکی از چهار کلیسای اصلی شهر زوریخ به شمار می‌رود و عده زیادی بر این باورند که این کلیسا توسط کارلوس ماگنوس (مؤسس امپراطوری روم) ساخته شده است. دو برج بلند این کلیسا از سمبل‌های اصلی شهر زوریخ به شمار می‌رود. این کلیسا از زمان احداثش تا به حال تغییرات بسیاری داشته است. آینه‌کاری‌های روی سقف کلیسا و همچنین درهای آن جزو این تغییرات به شمار می‌روند. در این کلیسا تندیسی از کارلوس ماگنوس هم نگهداری می‌شود. اگر به تاریخ، فرهنگ و معماری علاقه دارید، دیدن این کلیسا در شهر زوریخ را از دست ندهید.

موزه ملی سوئیس

image عکس تمام جاهای دیدنی زوریخ سوئیس با توضیحات

موزه ملی سوئیس، گنجینه‌ای از کلکسیون‌های وسیعی را در خود دارد که هر گوشه از آن بخشی از هنر، تاریخ و فرهنگ سوئیس را لمس کرده است. قدمت آثار این موزه از عصر سنگی تا آثار مدرن متغیر است. بنای این موزه در سال ۱۸۹۸ ساخته شد. این موزه بخش‌ها مختلفی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به بخش آثار نظامی، آثار حکاکی کهن و آثار هنری نقاشی اشاره کرد. در این موزه مجموعه‌ای از سکه‌های سوئیس که به عصر میانه باز می‌گردند نیز به چشم می‌خورد. این موزه در نزدیکی دریاچه زوریخ قرار دارد پس هنگامی که از موزه بازدید کردید می‌توانید سری هم به دریاچه مشهور زوریخ بزنید.

Fraumunster

image عکس تمام جاهای دیدنی زوریخ سوئیس با توضیحات

تک فارس

این بنا هم یکی از چهار کلیسای اصلی زوریخ است که به کلیسای زنان هم شناخته می‌شود. این بنا در سال ۸۵۳ ساخته شد. این بنا به مدت هفتصد سال یک عبادتگاه بود و در زمان قدیم، رییس این صومعه حکمرانی شهر را بر عهده داشت. امروزه این کلیسا یکی از اصلی‌ترین جاذبه‌های دیدنی شهر زوریخ است. پنجره‌های بلند سراسر شیشه‌ای در این کلیسا بسیار مشهورند. اگر به زوریخ سفر کردید، حتما به دیدن این کلیسا بروید.

Bahnhofstrasse

image عکس تمام جاهای دیدنی زوریخ سوئیس با توضیحات

خیابان Bohnhofstrasse در شهر زوریخ بهترین مکان برای خرید در کل زوریخ است. این مکان به خاطر مغازه‌هایش به‌خصوص خیاطی‌های آن مشهور است. مشهورترین طراحان در این خیابان مشغول به کار هستند و قیمت خانه در این منطقه یکی از گران‌ترین قیمت‌ها در کل اروپا است. اگر به خرید لوازم خاص یا خوردن غذاهای گران و خوشمزه علاقه دارید، حتما به یکی از مشهورترین خیابان‌های زوریخ یعنی Bahnhofstrasse سری بزنید.

Utliberg

image عکس تمام جاهای دیدنی زوریخ سوئیس با توضیحات

اگر جزو آن دسته از گردشگرانی هستید که به مناظر و چشم‌اندازهای فوق‌العاده علاقه دارند، پس حتما باید Utliberg در زوریخ را مشاهده کنید. بعد از دریاچه زوریخ، به بالای کوه می‌روید؛ جایی که بر فرازش یک هوتل کوچک و دو دکل مخابراطی وجود دارد. برای رسیدن به این نقطه هم می‌توانید پیاده‌روی یا کوه‌نوردی کنید یا اینکه می‌توانید از ترن‌های مخصوص استفاده کنید. برای افرادی که به کوه‌نوردی، پیاده‌روی و ماجراجویی علاقه دارند، رفتن به Utliberg پیشنهاد می‌شود.

تعبیر و معنی آه کشیدن در خواب چیست
  1. عکس خانم های قصاب عرب

  2. عکس های بامزه شکلک در آوردن دختر ها

  3. عکس های زیبا برای پروفایل با موضوع خداوند

  4. معرفی شیک ترین رستوران های کیش با عکس

  5. چطور مثل مدل های عکاسی عکس بگیریم با تصاویر آموزشی

  6. آموزش عکس به عکس ساخت عروسک های انگشتی رنگی برای کودکان

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات