راهنمای دکوراسیون و چیدمان اتاق کودک جدید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

راهنمای دکوراسیون و چیدمان اتاق کودک جدید

image راهنمای دکوراسیون و چیدمان اتاق کودک جدید

کوسن‌های رنگارنگ به کمک شما می‌آید

استفاده از کوسن‌های رنگارنگ زیبایی خاصی به اتاق کودک شما می‌دهد. دقت داشته باشید بهتر است از کوسن‌هایی با رنگ‌های شاد و تند برای اتاق کودک استفاده کنید. این نوع کوسن‌ها، هم در بازار موجود است و هم خود شما می‌توانید با صرف اندکی وقت، چندتایی از آنها را بدوزید.

از اسباب‌بازی‌ها کمک بگیرید

برای تزئین اتاق کودک خود از اسباب‌بازی‌ها هم استفاده کنید. برای اتاق دختر خانم‌ها عروسک‌ها بهترین گزینه هستند؛ حتی می‌توانید عروسک‌های پنبه‌ای و نرم را با نخ نامرئی از سقف آویزان کنید. با این کار بدون خرج‌کردن مقدار زیادی پول، دکوراسیون اتاق را به شکلی زیبا و دلنشین عوض کرده‌اید. برای اتاق پسرها هم می‌توانید از توپ‌های رنگارنگ یا چیزی مانند آن استفاده کنید.

تکفارس آی آر

اجازه دهید خود کودک اتاق را تزئین کند

برخی از کاردستی‌هایی که کودک شما می‌سازد از بهترین وسایلی است که می‌توانید برای تزئین اتاق از آنها استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توان با اختصاص دادن یک قفسه از کتابخانه به کاردستی بچه‌ها، هم کتابخانه و هم اتاق را تزئین کرد. قرار دادن آنها در گوشه و کنار اتاق هم زیبایی خاصی به محیط می‌دهد. با این کار می‌توانید ذوق و سلیقه کودک خود را نیز تقویت کنید.

طبیعت را وارد اتاق کودکان کنید

طبیعت همیشه نماد زندگی، طراوت و تازگی بوده و هست. بچه‌ها هم باید این موضوع را بفهمند و درک کنند. پس اولا هیچ‌گاه با گل‌های مصنوعی اتاق کودکان را تزئین نکنید. شما می‌توانید با قرار دادن یک گلدان سبز این طراوت را به اتاق کودک خود هدیه دهید. البته فراموش نکنید گل‌هایی که تیغ‌های تیزی دارند برای استفاده در اتاق کودک مناسب نیستند.

www.takfars.ir

عکس های چیدمان و دکور اتاق عروس و داماد مدل های جدید
  1. چطور خیلی شیک اتاق تازه عروس را تزیین کنید
  2. توصیه های واقعا کاربردی هنگام کاغذ دیواری کردن خانه
  3. شیک ترین دکوراسیون آشپزخانه و پذیرایی کوچک در جهان
  4. چطور از رنگ آبی در دکوراسیون خانه مدرن استفاده کنیم
  5. بهترین جائی که می شود آینه دیواری را نصب کرد کجاست
  6. چطور فضای منزل خود را با استفاده از گیاهان دکور کنیم

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات