آموزش دکور اتاق خواب زوج های جوان با سبک کولی ها

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

آموزش دکور اتاق خواب زوج های جوان با سبک کولی ها

image آموزش دکور اتاق خواب زوج های جوان با سبک کولی ها

در سبککولی وار تنها ازخود پیروی میکنید و کاملا بازتاب سلیقه فردی و شخصی شماست. از دیگر ویژگی های این سبک استفاده از عناصر و وسایل و مبلمان ارزان قیمت است.

سبک Bohemian یا کولی وار در دکوراسیون داخلی در واقع به معنی نادیده گرفتن قراردادها و عرف های موجود است در این سبک از دکوراسیون می توانید نقاشی، تابلو یا کاغذ دیواری و همچنین کف پوش ها و چارچوب در و پنجره را بدون توجه به هیچ قاعده و قانونی با هر رنگ و طرحی که می پسندید انتخاب کنید.

image آموزش دکور اتاق خواب زوج های جوان با سبک کولی ها

در این سبک کمترین، بیشترین نیست و تنها تحقق بخشیدن به تخیلات و رویاهای شما در دکوراسیون در اولویت است پس به تخیلات خود آزادانه مجال پرواز دهید و برای جذاب کردن آن می توانید از وسایل خاص و رنگی، کوسن های پوستین،پرده و قالیچه های رنگی و یا از وسایل موجود در عتیقه فروشیها یا جمعه بازار استفاده کنید در این میان عکس های خاطره انگیز قاب شده و گلدان ها و گیاهان را فراموش نکنید.

تکفارس آی آر

image آموزش دکور اتاق خواب زوج های جوان با سبک کولی ها

اتاق خواب با سبک کولی وار بیش از هر فضای دیگری رنگ ها و تنوع می طلبد و استفاده از پارچه های به کار رفته در مبلمان و پرده یا روتختی با بافت و رنگ های مختلف در کنار نورپردازی قرار می گیرد که نورپردازی بیشتر به صورت فیلتر شده و به صورت لامپ هایی که از فیلترهای پارچه ای گذشته در این سبک دیده می شود و به این مقوله کمک کرده و به زیبایی فضای اتاق خواب منجر خواهد شد در اینجا چندین نمونه از دکوراسیون زیبا و جذاب اتاق های خواب با سبک کولی وار را مشاهده خواهید کرد:

عکس دکوراسیون بازیگران سریال معروف تاج و تخت
  1. راهنمای خرید قالیچه مناسب و شیک برای اتاق نشیمن
  2. مدل روتختی بسیار زیبا طرح گل رز
  3. راهنمای خرید و انتخاب پرده مناسب سالن پذیرایی
  4. معرفی مدل های شیک ست های مدرن سرویس بهداشتی
  5. آموزش نحوه پاک کردن لکه های ماژیک از روی وسایل
  6. ترفند های رنگ کردن آپارتمان کوچک

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

۱ نظر