چه ترکیب رنگ هایی در دکوراسیون خانه شیک می شوند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چه ترکیب رنگ هایی در دکوراسیون خانه شیک می شوند

image چه ترکیب رنگ هایی در دکوراسیون خانه شیک می شوند

ترکیب رنگ صورتی و سبز در دکوراسیون داخلی

در دکوراسیون شاد و سرزنده این نشیمن ترکیب رنگ صورتی و سبز روشن به خوبی جلوه گری میکند این ترکیب رنگ منحصر به فرد در دکوراسیون را می توانید با اضافه کردن یک نارنجی پرتقالی سحر انگیز تر کنید.

ترکیب رنگ زرد و آبی فیروزه ای

هیچ کس فکر نمیکند که ترکیب این دو رنگ می تواند فضایی به این زیبایی خلق کند. این ترکیب رنگ منحصر به فرد در واقع الهامی از شن و ماسه، دریا و آسمان است که به گونه ای هنرمندانه به دکوراسیون شما جلوه می بخشد.

تکفارس آی آر

ترکیب رنگ سیاه و آبی در دکوراسیون

با استفاده از این ترکیب رنگ برای فضایی مانند غذاخوری خود می توانید حال و هوایی دراماتیک به آن ببخشید. توجه داشته باشید که با اینکه تن این دو رنگ مشابه هم نیستند اما به خوبی میتوانند در دکوراسیون شما معجزه کنند.

ترکیب رنگ سبز و زرد در دکوراسیون اتاق خواب

با استفاده از این ترکیب رنگ به سادگی می توانید جادوی نور خورشید و طراوت طبیعت را مهمان دکوراسیون اتاق خواب خود و از این دو ترکیب محسور کننده انرژی بگیرید.

ترکیب رنگ سبز زیتونی و قهوه ای

www.takfars.ir

حتما ترکیب رنگ این نشیمن به دل شما هم نشسته است، هیچ چیز ناخوشایندی در مورد این دکوراسیون با ترکیب رنگ خاصش به چشم نمیخورد. استفاده از رنگ قهوه ای برای دیوار و کاناپه ها زمینه ی خوبی را برای جلوه گری رنگ سبز زیتونی به وجود آورده است که با کمک یک رنگ تند و جیغ مانند نارنجی این ترکیب متعادل شده است.

ترکیب رنگ بنفش و صورتی

شاید در نگاه اول این ترکیب رنگ غیر معمول به نظر برسد و یا ترکیبی مناسب برای اتاق کودک باشد تا یک فرد بالغ. اما ترکیب رنگ این دو رنگ پویایی خاصی را در دکوراسیون این اتاق خواب به وجود آورده است.

ترکیب رنگ آبی و سبز

شاید این دو رنگ را در کنار هم ندیده باشید اما باید بدانید که این ترکیب رنگ در دکوراسیون شما را تبدیل به یک دکوراسیون فوق مدرن خواهد کرد.

ترکیب رنگ نارنجی و قهوه ای

با استفاده از این ترکیب رنگ می توانید می توانید گرمای بی نظیری به فضای دکوراسیون خود تزریق کنید و حس و حال خاصی به آن ببخشید.

ترکیب رنگ قرمز و سبز

این ترکیب رنگ منحصر به فرد برای جشن ها بهترین گزینه محسوب می شود. شما با انتخاب این ترکیب رنگ می توانید شادی و نشاط را در تمام طول سال مهمان دکوراسیون خود کنید.

ترکیب رنگ صورتی و قرمز

تک فارس

ترکیب این دو رنگ می تواند موجی از انرژی را به فضای داخلی شما تزریق کند، همان طور که در تصویر می بینید حضور آینه و روشوی سفید در کنار این ترکیب رنگ توانسته است فضای متعادلی را به وجود آورد.

ترکیب رنگ خاکستری و زرد محبوب دکوراسیون داخلی

امروزه این ترکیب رنگ تبدیل به یکی از ترکیب رنگ های محبوب دکوراسیون داخلی شده است، حضور رنگ سبز در کنار این ترکیب می تواند سبب تعدیل فضایی در دکوراسیون منزل شما شود.

چطور آپارتمان خود را حرفه ای دکور کنید
  1. اشتباهات جالب در چیدمان خانه های هفتاد متری
  2. چطور جای سوختگی کم را روی روکش مبل محو کنیم
  3. چطور سرویس های بهداشتی خود را مرتب و شیک کنید
  4. طراحی مدرن و فوق العاده شیک و خاص کتابخانه دیواری چوبی
  5. مدل های جدید آکواریوم ماهی
  6. ایده زیبای دکور سنگ سیاه روی یک دیوار در سالن پذیرایی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات