چطور اتاق خواب خود به طور اصولی فنگ شوئی کنید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور اتاق خواب خود به طور اصولی فنگ شوئی کنید

image چطور اتاق خواب خود به طور اصولی فنگ شوئی کنید

افراد یک سوم از عمر خود را در اتاق خواب سپری میکنند از این رو طراحی دکوراسیون این اتاق بهتر است بر اساس فنگ شویی انجام شود تا فضایی متفاوت و آرامش بخش در اتاق خواب حکمفرما شود.

۱. برای اینکه در فضای اتاق خواب استرس کمتری داشته باشید باید تلویزیون و لوازم ورزشی و لپ تاپ و سیستم های خانگی را از فضای اتاق خواب دور کنید وجود همه این لوازم در فضای اتاق خوابتان باعث بر هم خوردن حس آرامش شما می شود.

۲. برای اینکه انرژی فنگ شویی را به خوبی دریافت کنید بهتر است پنجره ها را برخی اوقات باز کنید تا اکسیژن کافی و هوای تازه وارد اتاق شود. اگر تمایل دارید که در فضای اتاق خوابتان از گلدان استفاده کنید بهتر است گلدان ها را دور از تخت خواب خود بچینید.

۳.تخت خواب در اصول فنگ شویی اتاق خواب دارای اهمیت زیادی است. زیبایی و قرار دادن تخت خواب در مکانی مناسب باعث می شود که شما انرژی مثبت زیادی را دریافت کنید. برای قرار دادن تخت خواب در دکوراسیون اتاق خواب بر اساس فنگ شویی باید موارد زیر را رعایت نمایید:

تکفارس آی آر

▪تخت خواب را باید در مکانی قرار دهید که دو طرف آن باز باشد.

▪در دو طرف تخت خواب باید دو پاتختی قرار دهید.

▪از قرار دادن تخت خواب به صورت موازی با در ورودی خودداری کنید.

▪بر طبق اصول فنگ شویی تخت خواب ها با ارتفاع کم و تخت خواب هایی که در قسمت زیرین دارای کشو هستند تخت خواب های مناسبی نمی باشند.مدل تخت خواب بهتر است دارای تخته پشتی چوبی و مستحکم باشد.

۴. مهم ترین بخش از دکوراسیون داخلی اتاق خواب انتخاب رنگ مناسب است. بهترین رنگ ها بر اساس فنگ شویی اتاق خواب رنگ های پوستی هستند که این رنگ ها تونالیته هایی از رنگ سفید تا رنگ قهوه ای را شامل می شوند و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود رنگ مناسبی را از بین این رنگ ها انتخاب کنید.

www.takfars.ir

۵. تابلو ها در اصول فنگ شویی از اهمیت زیادی برخوردار هستند بهتر است تابلو ها با تصاویری که تمایل دارید در زندگی روزانه خود آن ها را ببینید انتخاب کنید با انتخاب این تصاویر احساس شادی و انرژی مثبت و عشق و دوستی در فضای اتاق خواب شما ایجاد می شود.

۶. نور از بهترین ابزارها برای انتقال دادن انرژی در فضای اتاق خواب است. شما می توانید برای ایجاد درجات مختلف نور در فضای اتاق خوابتان از شمع استفاده کنید زیرا شمع حس صمیمی و گرمی را به فضای اطراف خود انتقال می دهد.

۷. برای ایجاد حس سلامتی و داشتن رابطه عاطفی بیشتر بهتر است شب ها در ورودی و در کمد دیواری و … را ببندید.

تصاویری زیبا از قصر سفید مدرن با دکوراسیون کاملا یک رنگ
  1. مدل های زیبای پرده سلطنتی مدرن برای آپارتمان
  2. راهنمای انتخاب سطح رویه کابینت مناسب برای آشپزخانه
  3. عکس های دکوراسیون دیوارپوش برای خانه و آپارتمان
  4. ایده های مدرن برای طراحی دکور حمام
  5. مزایای داشتن یک آشپزخانه سفید
  6. ایده های تصویری جادویی دکور و استفاده بهینه از اتاق خواب کوچک

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات