چطور اتاق خواب خود به طور اصولی فنگ شوئی کنید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور اتاق خواب خود به طور اصولی فنگ شوئی کنید

image چطور اتاق خواب خود به طور اصولی فنگ شوئی کنید

افراد یک سوم از عمر خود را در اتاق خواب سپری میکنند از این رو طراحی دکوراسیون این اتاق بهتر است بر اساس فنگ شویی انجام شود تا فضایی متفاوت و آرامش بخش در اتاق خواب حکمفرما شود.

۱. برای اینکه در فضای اتاق خواب استرس کمتری داشته باشید باید تلویزیون و لوازم ورزشی و لپ تاپ و سیستم های خانگی را از فضای اتاق خواب دور کنید وجود همه این لوازم در فضای اتاق خوابتان باعث بر هم خوردن حس آرامش شما می شود.

۲. برای اینکه انرژی فنگ شویی را به خوبی دریافت کنید بهتر است پنجره ها را برخی اوقات باز کنید تا اکسیژن کافی و هوای تازه وارد اتاق شود. اگر تمایل دارید که در فضای اتاق خوابتان از گلدان استفاده کنید بهتر است گلدان ها را دور از تخت خواب خود بچینید.

۳.تخت خواب در اصول فنگ شویی اتاق خواب دارای اهمیت زیادی است. زیبایی و قرار دادن تخت خواب در مکانی مناسب باعث می شود که شما انرژی مثبت زیادی را دریافت کنید. برای قرار دادن تخت خواب در دکوراسیون اتاق خواب بر اساس فنگ شویی باید موارد زیر را رعایت نمایید:

تکفارس آی آر

▪تخت خواب را باید در مکانی قرار دهید که دو طرف آن باز باشد.

▪در دو طرف تخت خواب باید دو پاتختی قرار دهید.

▪از قرار دادن تخت خواب به صورت موازی با در ورودی خودداری کنید.

▪بر طبق اصول فنگ شویی تخت خواب ها با ارتفاع کم و تخت خواب هایی که در قسمت زیرین دارای کشو هستند تخت خواب های مناسبی نمی باشند.مدل تخت خواب بهتر است دارای تخته پشتی چوبی و مستحکم باشد.

۴. مهم ترین بخش از دکوراسیون داخلی اتاق خواب انتخاب رنگ مناسب است. بهترین رنگ ها بر اساس فنگ شویی اتاق خواب رنگ های پوستی هستند که این رنگ ها تونالیته هایی از رنگ سفید تا رنگ قهوه ای را شامل می شوند و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود رنگ مناسبی را از بین این رنگ ها انتخاب کنید.

www.takfars.ir

۵. تابلو ها در اصول فنگ شویی از اهمیت زیادی برخوردار هستند بهتر است تابلو ها با تصاویری که تمایل دارید در زندگی روزانه خود آن ها را ببینید انتخاب کنید با انتخاب این تصاویر احساس شادی و انرژی مثبت و عشق و دوستی در فضای اتاق خواب شما ایجاد می شود.

۶. نور از بهترین ابزارها برای انتقال دادن انرژی در فضای اتاق خواب است. شما می توانید برای ایجاد درجات مختلف نور در فضای اتاق خوابتان از شمع استفاده کنید زیرا شمع حس صمیمی و گرمی را به فضای اطراف خود انتقال می دهد.

۷. برای ایجاد حس سلامتی و داشتن رابطه عاطفی بیشتر بهتر است شب ها در ورودی و در کمد دیواری و … را ببندید.

راهکارهای مفید برای دور کردن انرژی های منفی از خانه
  1. مدل های جدید طراحی معماری استخر های مدرن
  2. چطور اتاق اصلی آپارتمان های کوچک را دکوراسیون کنیم
  3. آموزش تصویری ساخت گلدان های بهاری با قوطی خالی
  4. آموزش تصویری چیدمان شرکت و یا اداره به روش مدرن
  5. عکس های جالب از داخل و خارج یک خانه شیک قابل حمل
  6. آموزش تصویری ساخت گلدان های فلزی شیک در خانه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات