برنامه نود تاریخ دوشنبه ۲۵ دی ماه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

برنامه نود تاریخ دوشنبه ۲۵ دی ماه

image برنامه نود تاریخ دوشنبه ۲۵ دی ماه

فردوسی پور در این برنامه به ماجرای صحبت های فتح الله زاده در خصوص دربی سال ۷۸ پرداخت و در این باره گفتگویی با عابدینی و فتح الله زاده داشت ، البته تلاش عادل برای پیدا کردن فائقی ثمری نداشت.

در بخش نخست برنامه ۹۰ صحنه‌های کوتاهی از بازی‌های جام حذفی و گل‌های آن به تصویر کشیده شد.ابراهیم میرزابیگی کارشناس داوری لیگ مهمان حضوری برنامه نود بود. وی بر این باور بود، در بازی تیم‌های پرسپولیس و نفت یک پنالتی بسود این تیم گرفته نشد البته درمقابل صبا دو پنالتی بر علیه این تیم نادیده گرفته شد ، همچنین در بازی استقلال مقابل ابومسلم ، صادقی باید اخراج می شد و گل چهارم این تیم خطا بود ، در ضمن در بازی استقلال و مس داور یک پنالتی بسود مس را نادیده گرفت .کنایه مایلی‌کهن به رویانیان و قلعه‌نویی! محمد مایلی کهن مهمان تلفنی برنامه تلویزیونی ۹۰ بود که در خصوص تیم گهر و اتفاقات اخیر در فوتبال صحبت کرد.وی در خصوص مشکلات گهر گفت: مشکلات مالی زیادی داریم ولی بازیکنان در عین نجابت و با کمترین امکانات تمرین و بازی میکنند و باید از آنها تشکر کنم.مایلی کهن برنامه ۹۰ را نیز یکی از عواملی دانست که مانع حل مشکلات مالی شد و خطاب به مجری این برنامه اظهار داشت: شما در برنامه خود بیش از حد به آقای هدایتی پرداختید و انتقاد کردید، به حدی که از سرمایه گذاری در گهر پشیمان شد. این در حالی است که وی مدیری است که بسیار کم مصاحبه میکند برخلاف مدیرانی که در مصاحبه کردن به رکورد گینس رسیده اند!برکناری بهروان به دلیل دو شغله بودن و روی کار آمدن مهدی تاج به عنوان رییس سازمان لیگ برتر سوال بعدی از مایلی کهن بود که او گفت:«من باز هم می گویم که اگر مسئولان ما دو شغله بودند به همه مردم کار می رسید.آنها بیشتر از دو شغل دارند.متاسفانه کارها بر اساس قانون اعمال نمی شود.سرمربی سابق تیم ملی در خصوص کنار گذاشتن ناگهانی بهروان از سازمان لیگ به خاطر دوشغله بودن با کنایه به مدیر پرسپولیس گفت: ما در فوتبال خود مدیرانی داریم که حتی ۲ شغله هم نبوده و چند شغله هستند اما مصونیت دارند. فکر می کنم اگر تمام مدیران ما ۲ شغله هم باشند به کارهای فوتبال می رسند اما مشکل اینجاست که آقایان چند شغله هستند.وی در پاسخ به این سوال که آیا امیدی به بقای گهر در لیگ برتر دارید، تاکید کرد: بازیکنان ما با تمام توان خود بازی میکنند و پس از پایان مسابقات حتی نای راه رفتن نیز ندارند. با این حال ما تلاش خود را برای کسب نتیجه به کار می گیریم.وی در ادامه در خصوص بحث انتقال تیم گهر به شرکت ایثارگران گفت: چند بار قرار بود این اتفاق رخ دهد اما هنوز این کار صورت نگرفته است.

امیدوارم مشکلات ما حل شود و عجیب است که برخی میلیاردی هزینه میکنند اما از نبود بخاری در رخکتن خود گلایه دارند(اشاره به مصاحبه امیر قلعه نویی) ولی ما هرگز در این حد به مشکلات اشاره نمی کنیم چراکه دردسرهای بسیار بزرگ تری داریم. لئون مهمان ۹۰لئون استپانیان بازیکن سابق سپاهان مهمان حضوری ۹۰ بود و در مورد حضور ۱۰ ساله اش در فوتبال ایران به گفتگو پرداخت ، البته در حین مصاحبه گلهای حساس این بازیکن به نمایش گذاشته شد .وی که بیش از ۹ سال در تیم فوتبال سپاهان بازی می کرد در خصوص دوران بازیگریش در این تیم گفت: به خاطر شوت های محکمی که می زدم خیلی معروف شدم. این بازیکن ارمنی سابق سپاهان افزود: همیشه از طریق ماهواره فوتبال ایران را دنبال می کنم.انگیره فوتبالیست های این دوران کمتر شده و تعداد تماشاچیان هم خیلی زیاد بود. یادم هست اولین باری که برای بازی به تهران آمدم از دیدن ۸۰ هزار تماشاگر با پرچم آبی به شدت تعجب کرده بودم. استپانیان همچنین خاطر نشان کرد: همواره این موضوع مطرح بود که به پرسپولیس یا استقلال می روم اما در اصفهان راحت بودم. وی در پایان از مناجاتی، فرهاد کاظمی، ساکت، تاج و همه کسانی که به وی در فوتبال ایران کمک کردند تشکر کرد. تاخیر ۱۰ دقیقه‌ای به خاطر رنگ پیراهن رحمتیحاشیه دیدار استقلال و مس کرمان مسابقه دو تیم به دلیل همرنگی پیراهن دروازه‌بان استقلال با بازیکنان ۱۰دقیقه با تاخیر آغاز شد. زیرا محسن ترکی از دروازه‌بان استقلال خواست که به رختکن برود و پیراهن بنفش خود را تعویض کند.عابدینی: فتح الله زاده بهتر است نبش قبر نکند!امیرعابدینی مدیر عامل سابق سرخپوشان تهرانی درباره اظهارات فتح الله زاده مبنی بر بازی سال ۷۸ و نتیجه ای که می توانست شش بر صفر به سود استقلال تمام شود، گفت: دربازی رفت فصل ۷۸-۷۹ موقعی که ما ۹ نفره شدیم همه یادشان هست که آن زمان پایان رافت می توانست با فرصتی که داشت تیم ما را در آن مسابقه به پیروزی برساند. وی در ادامه افزود: آقای فتح الله زاده نبش قبر نکند و یه سری حرف ها را باز نکند. ضمنا عابدینی گفت : آقای هدایتی وقتی تیم گهر را گرفتند به صورت اجاره ای این کار را انجام دادند. یعنی قبول کردند که برای گهر هزینه کنند اما مالک باشگاه نباشندو کمتر کسی در فوتبال ایران چنین کاری میکند و نزدیک ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای این تیم خرج کردند. مدیر عامل داماش گیلان همچنین اظهار داشت: آقای مایلی کهن نیز زمانی قبول کرد به گهر برود که هیچ کس حاضر به حضور در لرستان نبود. این تیم الان اگر روی پا مانده است به لطف حضور مایلی کهن، بازیکنان و کمک های هدایتی بوده است. الان نیز امیدوارم ایثارگران از این تیم حمایت کند.

فتح الله زاده: فائقی گفت ملاحظه کنید !فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال پس از آن بطور تلفنی در برنامه نود گفت: بیش از ۴۰ درصد قرارداد بازیکنان را داده ایم اما آنچنان وضعیت ما بد نیست. بازیکنان پرسپولیس تمام رقم قرارداد خود را گرفته اند اما بازیکنان ما هنوز به نصف پول خود هم نرسیده اند. علی فتح الله زاده درخصوص اظهاراتش درباره بازی سال ۷۸ استقلال و پرسپولیس اظهار داشت : در بازی سال ۷۸ آقای فائقی به ما گفت که کمی آرام تر بازی کنید. ایشان اصلا به من نگفتم که گل نزنید و فقط توصیه کرد که کمی ملاحظه کنید. چراکه در آن بازی آقای پروین عصبی بودند و می خواست تیم را از زمین بیرون بکشد. پرسش و پاسخ نظرسنجیحدود یک میلیون ۹۱۵ هزار شرکت کننده درنظرسنجی ۹۰ شرکت کردند ، پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که هیجان انگیزترین دربی بین دربی های ۷۳ ،۷۹، ۸۳، و ۹۰ کدام گزینه است ؟ که در این نظرسنجی، نزدیک ۶۳ درصد به گزینه ۴ یعنی بازی سال ۹۰ رای دادند ، نزدیک ۲۴ درصد گزینه ۳ را انتخاب کردند و نزدیک ۸ درصد به گزینه ۲ رأی دادند و ۵ درصد مابقی، گزینه‌ یک را برگزیدند.

تکفارس آی آر

فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۱۱ اردیبهشت
  1. برگزاری انتخابات سراسری در ژاپن
  2. ساعت پخش سریال خاطرات مرد ناتمام
  3. تمدید ثبت نام پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور غیردولتی تا ۲۷ دی ماه
  4. تاریخ آمدن قسمت بعدی سریال ویلای من
  5. لغو مناظره در برنامه دیروز امروز فردا پنج شنبه ۷ دی ماه
  6. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۲۶ دی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات