۳۰ بهمن آخرین مهلت تحویل مدارک آرم ترافیک

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

۳۰ بهمن آخرین مهلت تحویل مدارک آرم ترافیک

image ۳۰ بهمن  آخرین مهلت تحویل مدارک آرم ترافیک

مهندس وحید نوروزی مشاور معاون ترافیک شهردار تهران:

با اشاره به اینکه برابر اعلام قبلی امروز آخرین مهلت ارائه مدارک آرم‌های طرح ترافیک سال ۹۲ بود، گفت: با توجه به اینکه هنوز عده‌ای از متقاضیان بنا به دلایل مختلف موفق به ارائه مدارک خود به دفاتر خدمات الکترونیک شهر نشده‌اند، مهلت ارائه این مدارک برای آخرین بار یک هفته دیگر یعنی تا ۳۰ بهمن ماه تمدید شد.

از تمدید یک هفته‌ای مهلت دریافت مدارک آرم‌های طرح ترافیک سال ۹۲ خبر داد و ۳۰ بهمن را آخرین مهلت ارائه مدارک آرم‌های طرح ترافیک به دفاتر خدمات الکترونیک شهر اعلام کرد.

وی با تاکید بر اینکه این مهلت دیگر به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود، افزود: تمامی متقاضیان دریافت آرم‌های طرح ترافیک سال ۹۲ باید در مهلت تعیین شده مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارائه کنند.

مشاور معاون ترافیک شهردار تهران درخصوص سهمیه بگیران و خبرنگاران گفت: تمامی سهمیه بگیران و خبرنگارانی که تا مهلت اعلامی نتوانند مدارک خود را ارائه کنند سهمیه آنها باطل شده و هیچگونه ادعایی نمی‌توانند داشته باشند.

تکفارس آی آر

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه در پی اعلام قبلی مدیران مسئول و عامل، روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها اسامی خبرنگاران واجد شرایط خود را اعلام کردند، گفت: مابقی خبرنگارانی که تا کنون اسامی آنها برای دریافت آرم طرح ترافیک به هر دلیلی اعلام نشده برای طی فرایند، تایید سازمان ترافیک و روابط عمومی شهرداری تهران و ارائه مدارک مانند سایر متقاضیان تا ۳۰ بهمن ماه تنها مهلت دارند چرا که در غیر این صورت مدارک آنها تحویل گرفته نمی‌شود.

مشاور معاون ترافیک شهردار تهران با اشاره به اینکه رونمایی از آرم‌های طرح ترافیک سال ۹۲ هفته آینده انجام می‌شود، به ایسنا گفت: تمامی آرم‌های طرح ترافیک سال ۹۲ به صورت خام چاپ شده است و حدود دو هفته بعد از رونمایی از آرم‌های جدید، کار چاپ سریال پلاک‌ها بر روی آرم‌ها انجام می‌شود. بر اساس برآوردهای صورت گرفته توزیع آرم‌های طرح ترافیک سال ۹۲ از نیمه اسفندماه آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: پرداخت وجه آرم‌های طرح ترافیک سال ۹۲ برابر اعلام قبلی تنها به صورت الکترونیکی امکانپذیر بوده و متقاضیان برچسب‌های خود را باید از دفاتر خدمات الکترونیکی که مدارکشان را به آن تحویل داده‌اند دریافت کنند.

مشاور معاون ترافیک شهردار تهران در عین حال تاکید کرد: علیرغم توزیع آرم‌های طرح ترافیک سال ۹۲ از نیمه اسفندماه، این آرم‌ها تنها از ابتدای سال آینده معتبر بوده و متقاضیان نمی‌توانند از آنها در سال جاری برای تردد استفاده کنند.

مشاور معاون ترافیک شهردار تهران در پایان از تمامی متقاضیان آرم‌های سال ۹۲ خواست هرچه سریعتر مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارائه کنند و کار را به روز یا روزهای آخر موکول نکنند چرا که در روزهای آخر با ترافیک سنگین مراجعه کنندگان در دفاتر خدمات الکترونیک مواجه می‌شوند.

www.takfars.ir

دانلود سرود انقلابی بهمن ۵۷ با نام تو ای طلایی سحر
  1. مار حیوان سال
  2. فهرست جالب کمدی ترین فیلم های دنیا تا امروز
  3. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۲۳ آبان
  4. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۸ مرداد
  5. متن های ادبی هنری کوتاه درباره دهه فجر و ۲۲ بهمن
  6. دریافت رایگان جزوه فیزیک سوم دبیرستان بحث القای الکترومغناطیسی

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب