۱۰ راز جالب برای دوام و استفاده بیشتر از لباس های بچه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

۱۰ راز جالب برای دوام و استفاده بیشتر از لباس های بچه

۱-پیراهن‌های گشاد دخترانه مدل روپوش یکی از بهترین نمونه پیراهن‌های دخترانه است. این مدل پیراهن‌ها جادار است و با رشد و بزرگ شدن کودک، زمان طولانی می‌شود از آن استفاده کرد. یک مدل آستین بلند این پیراهن را خریداری کنید. با رشد کودک و کوتاه شدن آستینها، می‌توانید پیراهن را به مدل آستین کوتاه تبدیل کنید.

۲-این مدل پیراهن‌ معمولا در قسمت پشت تا پایین دگمه دارد و اغلب فقط در قسمت دگمه‌های اول نزدیک به گردن تنگ می‌شود؛ اگر پیراهن در آن قسمت جا داشته باشد، به راحتی می‌شود با تغییر جای دگمه‌ها پیراهن را گشادتر کرد. یک راه دیگر این است که دگمه‌های نزدیک گردن را بردارید و به جای آن کش بگذارید. البته اینکار تنها کمی به گشادشدن پیراهن کمک میکند، اما اگر پیراهن گرانقیمتی باشد چند بار بیشتر پوشیدن آن ارزش این کار را دارد.

۳-به حاشیه کناره دامن لباس بالا نگاه کنید. این کناره دامن پهن به راحتی باز می‌شود و قد لباس بلندتر می‌شود. بنابراین همیشه لباسی انتخاب کنید که کناره پایین آن لبه پهنی داشته باشد. شما با این کار ساده می‌توانید یک سال بیشتر از پیراهن استفاده کنید. اکثر پیراهن‌‌هایی که برای بچه‌ها دوخته می‌شود، چنین کناره پهنی دارد.

۴-سعی کنید پیراهنی بخرید که در دوطرف گره می‌خورد. شما می‌توانید این مدل پیراهن را به سادگی بلند و کوتاه کنید. انواع لباس بچه گانه این مدل در بازار موجود است.

۵-پیراهن و لباس‌هایی که بندهای دگمه دار دارند هم انتخاب مناسبی است.

تکفارس آی آر

۶-شما می توانید با افزودن شلوار یا شلوارک به پیراهنی که کوتاه شده است، مدل جدیدی خلق کنید و زمان بیشتری از آن استفاده کنید.

۷-یک راه دیگر برای افزایش عمر لباس، انتخاب پیراهن‌های دورویه و قابل پشت و روکردن است. در این صورت شما می‌توانید از هردوطرف لباس استفاده کنید و لباس دیرتر کهنه می‌شود.

۸-به مدل بالا توجه کنید. می‌بینید که دگمه‌ها چقدر فضا برای حرکت دارد تا لباس جادارتر و بزرگتر بشود. هنگامی که قصد خرید لباس بچه‌گانه دارید، خصوصا در مورد پسرها، مدلی را انتخاب کنید که در شانه دگمه می‌خورد و حتما دقت کنید که دگمه ها فضای لازم برای جابه‌جا کردن را داشته باشند. اگر شما یک پسر ۶ ماهه دارید می توانید چنین مدلی را برای سایز ۹ ماهه بخرید و با جابه جاکردن دگمه‌ها آن را از ۶ تا ۱۲ ماه و حتی بیشتر بپوشانید.

۹-این قسمت مربوط به کسانی می شود که با خیاطی آشنایی دارند. شما می‌توانید یک لباس یک تکه را به مدل دوتکه تبدیل کنید. لباس را در قسمت کمر برش بزنید و پایین آن را حاشیه بدهید، سپس به قسمت بالای پایین تنه لباس کش بدوزید. در این صورت شما یک مدل دوتکه دارید که کمی بلندتر از قبلی است.

۱۰-کت و ژاکتهای بخرید که آستر قابل جدا شدن دارد. در این صورت شما در شرایط مختلف آب‌و هوایی می‌توانید لباس را به کودک خود بپوشانید و نیازی به خرید یک کت نازک ندارید.

www.takfars.ir

جملات و پیامک های زیبا برای کسی که در حق اش بیوفایی شده
  1. پنجاه و چهارمین شو بین المللی زیباترین زن توکیو
  2. آموزش عکس به عکس ساخت و تزیین جعبه های هدیه
  3. زندگینامه خواندنی و عکس های نورمن ویزدم کمدین معروف
  4. آدرس و عکس و شماره تلفن بهترین هتل های معروف در کیش
  5. چطور در اینستاگرام بفهمیم فرد مورد نظر پست جدید گذاشته یا نه
  6. عکس زیبا و دیدنی شفق قطبی در آسمان نروژ

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات