گپی دوستانه با شقایق دهقان بازیگر سریال طنز دزد و پلیس

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

گپی دوستانه با شقایق دهقان بازیگر سریال طنز دزد و پلیس

برگزیده گفت‌وگو این بازیگر :

شوهر و برادرشوهرم نویسنده هستند و این در بازی کردن من تاثیر زیادی دارد

البته درست است که من و پیمان قاسم‌خانی یک خانواده هستیم ولی منظور من این بوده که چون سال‌هاست با بسیاری از عوامل فنی در یک گروه با هم کار می‌کنیم شبیه یک خانواده شده‌ایم. ولی صادقانه بخواهم بگویم به هر حال شوهر و برادرشوهرم نویسنده هستند و خب این در بازی کردن من تاثیر زیادی دارد.

در “ساختمان پزشکان” سرمن را گول مالیدند

در “ساختمان پزشکان” تا آخرین لحظه قرار نبود من جلوی دوربین بروم ولی بازیگر دیگری که قرار بود این نقش را بازی کند بنا به دلایلی نیامد. شاید باورتان نشود ولی در آن مقطع چون وظیفه مادری هم بر گردنم بود خودم چندان مایل نبودم در کاری طولانی مدت بازی کنم، ولی محراب قاسم‌خانی گفت بیا ما نقش را برایت کم می‌نویسیم که خوب سرمن را گول مالیدند. در دزد و پلیس هم قرار نبود من بازی کنم چون مشغول بازی در پروژه دیگری بودم و نمی‌خواستم با حضور در دو پروژه همزمان فشار زیادی را متحمل شوم. ولی شما هر وقت از محراب بپرسید می‌گوید من از اولی که نقش را می‌نوشتم برای بازی به شقایق دهقان فکر می‌کردم. همانگونه که گفتم پارتی بازی کرد‌ه‌ام که نقشم کمتر شود که این پارتی بازی تاثیر چندانی هم نداشته است.

تکفارس آی آر

مدیری اصطلاح بانمکی داشت

مدیری وقتی به هر دلیلی تصویربرداری مدتی متوقف می‌شد اصطلاح بانمکی داشت که می‌گفت”بازیگر از دهن افتاد” تنها چیزی که برای مدیری مهم بود انرژی و حال خوب بازیگر در زمان تصویربرداری و جلوی دوربین بود. هنوز هم با احترامی که برای همه کارگردانان قائلم ولی همیشه حرص می‌خورم که چرا کارگردانان دیگر زمانی که بازیگر ریتم را رعایت نمی‌کند تذکر نمی‌دهند. در حالی که مدیری همیشه تاکید زیادی روی حفظ ریتم داشت.

تنها کسی که پیمان قاسم‌خانی نتوانست بر او غالب شود رامبد جوان بود

رامبد جوان از آن دست آدم‌های عجیب و تاثیرگذاری است که اگر پنج دقیقه با او صحبت کنید می‌بینید خودتان هم دارید مثل او صحبت می‌کنید. چند وقت پیش داشتم با پیمان قاسم‌خانی صحبت می‌کردم به او گفتم خیلی از این کارگردانان با نویسنده‌های مختلفی کار کردند ولی وقتی با شما کار کرده‌اند کارشان خیلی بیشتر و بهتر دیده شده است ولی تنها کسی که شما نتوانستید بر او غالب شوید رامبد جوان بوده است. مثلا در همین سریال “مسافران” کارگردانی رامبد جوان خیلی بیشتر از فیلمنامه دیده می‌شود. حتی در فیلم سینمایی “ورود آقایان ممنوع” با این‌که پیمان قاسم‌خانی خیلی با حرف من موافق نبود ولی باز هم معتقدم روح رامبد جوان بسیار در کار حس می‌شود. به نظرم روحیه جوان به گونه‌ای است که خیلی بر بازی بازیگرانش تاثیر مستقیم می‌گذارد.

نبوغ زیاد و دلیل اختلاف پیمان و محراب قاسم‌خانی با مدیری

www.takfars.ir

اگر پیمان قاسم‌خانی با کارگردانی به مشکل بر بخورد محراب هم با آن کارگردان کار نخواهد کرد و بالطبع من هم کار نمی‌کنم. در مورد این اختلافی هم که می‌گویید(قطع همکاری مهران مدیری با پیمان و محراب قاسم‌خانی) هم باید بگویم که شما در خیلی از بزرگترین گروه‌های هنری دنیا هم می‌بینید که پس از مدتی به این نتیجه می‌رسند که دیگر نمی‌توانند با هم کار کنند. به نظرم آدم‌هایی که نبوغ زیادی دارند بیشتر این اتفاق برایشان رخ می‌دهد. شما ساعت خوش را هم نگاه کنید می‌بینید که خیلی از آدم‌های آن مجموعه استثنایی دیگر با هم کار نکردند.

آموزش کاشت و برداشت گوجه فرنگی در گلدان و در آپارتمان
  1. مسابقات اسکی در سطح شیب دار در پراگ
  2. نکات جالب برای تعبیر خواب دیگران
  3. پیامک های طعنه آمیز بهمن
  4. آموزش دوخت جاجورابی ساده و راحت برای نگهداری جوراب ها
  5. راهنمای انتخاب بهترین شوهر دنیا
  6. خواندن این مقاله را از دست ندهید محل اصلی آسمان هفتم کجاست

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

۱ نظر
  1. ناشناس

    سلام من خیلی وقت پیش عاشق یه پسری بودم و خیلی همدیگرو دوس داشتیم بعد برای من خواستگار امد من نمی خواستم قبول کنم ولی به خاطره اینکه خانوادم ناراحت نشن قبول کردم حالا خیلی از زندگیم پشیمونم من با کسی که ازدواج کردم 27 سالشه و من خودم 15 من از زندگیم راضی نیستم چون دوست پسر قبلیمو دوس دارم و اون منو دوس داره به خاطره هم هرکاری می کنیم دوس پسرم باز منو دوس داره و من اونو حالا رفته سربازی هر وقت که میاد مرخصی میاد منو میبینه من چیکار کنم که از شوهرم جدا یشم