گفتگویی خواندنی با بازیگر نقش قلقلی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

گفتگویی خواندنی با بازیگر نقش قلقلی

image گفتگویی خواندنی با بازیگر نقش قلقلی

لاسمی که قرار است پس از پنج سال دوری از تلویزیون با در برنامه‌ای با رادیو ایران همکاری کند، دیگر نمی‌تواند کاراکتر قبل را داشته باشد؛ چرا که لازمه حضور در رادیو حرف زدن است.

شهرام لاسمی یا همان قلقلی برنامه‌های کودک در ابتدای صحبت از چندین سال سکوت خود و زمان شکستن آن حرف زد و گفت: بعد از سکوتی نزدیک به سی سال بالاخره در ۹ فروردین سال ۹۴ آن را شکستم. این سکوت چندین ساله برای حفظ کاراکترم بود اما زمانی که دیدم در حال از دست دادن خیلی چیزها هستم به این سکوت پایان دادم. البته فراموش نکنیم که سکوت بالاترین ذکر است. همه حرف‌ها گفتنی نیستند. یکی از دلایل انتخاب کاراکتر قلقلی و حرف نزدن او به این دلیل بود که بچه‌ها چیزهایی را که می‌بینند، بهتر درک می‌کنند. مایل بودم تا فضای ذهنی بچه‌ها را نشکنم به همین خاطر حتی در کوچه و خیابان هم در مواجهه با بچه‌ها سعی می‌کردم حرف نزنم. من رسالت خود را به انجام رساندم. شاید علاقه زیادم به چارلی چاپلین یکی از علت‌های حفظ سکوت سی ساله‌ام بود.

لاسمی در جواب این سوال که آیا آدم سحرخیزی است یا نه بیان کرد: در روزهایی که کار خاصی داشته باشم صبح‌های زود هم از خواب بیدار می‌شوم. حتی پیش آمده روزهایی که ۴ صبح از خواب بیدار شده‌ام. معمولا شب‌ها ساعت یک یا دو می‌خوابم.

▪بسیاری فکر می‌کنند قدرت تکلم ندارم

تکفارس آی آر

این بازیگر Actor در پاسخ به اینکه چرا کودکان آن زمان می فهمیدند چه می‌گوید، گفت: من و مجید قناد تمرین‌های زیادی می‌کردیم. سعی ما بر این بود تا حرکات واضح باشند به طوری که بچه‌ها متوجه تمام آن حرکات بشوند. حتی برخی مواقع مجری یعنی قناد با توضیحاتی که ارائه می‌داد به درک معانی حرکات کمک می‌کرد. صدای خنده بچه‌ها به من آرامش می‌داد. دوست داشتم همیشه بخندند.

شهرام لاسمی در پایان گفت: دوست دارم همچنان به فعالیت خود ادامه بدهم. امیدوارم شرایط مثل ۵ سال گذشته نباشد. در این ۵ سال با شبکه دو قهر بودم. حتی یک بار خبر فوت من منتشر شد که در آن زمان فقط علی زارعان (مدیر گروه کودک) با من تماس گرفت. امیدوارم شرایط در آینده تغییر کند.

داستان نامه زیبای دختر بچه برای خدا
  1. متن های بامزه و خنده دار برای پیامک و گروه های تلگرامی
  2. تصاویر دیدنی از مناظر زیبای طبیعت رنگارنگ در جهان
  3. چطور حیاط کوچک منزل خود را تزیین کنید
  4. همه چیز درباره مشکلات ناخن های دست و درمان آنها
  5. عکس زیبای کشاورزان زن چینی در حال خشکاندن خرمالو
  6. دیدن آب روان و خروشان در خواب چه تعبیری دارد

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات