گزارش تصویری فیلم روزی روزگاری فوتبال ساخته نیکی کریمی

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

گزارش تصویری فیلم روزی روزگاری فوتبال ساخته نیکی کریمی

نیکی کریمی معتقد است این مجموعه متفاوت‌تر از برنامه‌های ورزشی دیگر خواهد بود زیرا به زندگی شخصی مدیران و مسئولان باشگاه‌ها و مربیان و فوتبالیست‌های آن‌ها می‌پردازد زیرا دوربین‌های این مجموعه در مکان‌ها و شرایطی حضور پیدا می‌کنند که دیگر دوربین‌ها در آن مکان یا شرایط نیستند.

نشست رونمایی از مجموعه “روزی روزگاری فوتبال با نیکی کریمی” در حالی با حضور نیکی کریمی و محمدرضا ملامحمد رئیس کمیته فرهنگی و توسعه بازی جوانمردانه فدراسیون فوتبال برگزار شد که نه تنها این مجموعه رونمایی نشد بلکه کریمی هیچ اطلاعاتی از تیراژ و قیمت هر قسمت از این مجموعه ارائه نداد.

image گزارش تصویری فیلم روزی روزگاری فوتبال ساخته نیکی کریمی

این بازیگر و کارگردان سینما تنها به بخشی از موضوعات مدنظر در این مجموعه پرداخت و گفت: قسمت اول این مجموعه به تیم سپاهان می‌پردازد. اولین نسخه این مجله تصویری از روز شنبه تکثیر خواهد شد. در قسمت‌های بعدی به تیم‌های دیگر و موضوعات نظیر فوتسال می‌پردازیم.

کریمی تأکید کرد: این فیلم را با سرمایه شخصی خود و تحت حمایت و نظارت فدراسیون فوتبال ساخته‌ام. دیدگاهی نسبت به فوتبال دارم و می‌خواستم این دیدگاه را به مردم ارائه دهم. این احساس را داشتم که آدم‌های بزرگی در هر حوزه فوتبال فعالیت می‌کنند که دیده نمی‌شوند. فیلم من اصلا به حاشیه‌های فوتبال نمی‌پردازد.

تکفارس آی آر

کارگردان مجموعه “روزی روزگاری فوتبال با نیکی کریمی” در پاسخ به خبرنگاری مبنی‌بر ملاقات خود با سردار رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: درباره جزئیات ملاقات خود با آقای رویانیان مایل به صحبت نیستم.

image گزارش تصویری فیلم روزی روزگاری فوتبال ساخته نیکی کریمی

وی در پاسخ به خبرنگاری دیگر مبنی‌بر اینکه مانع حضور عکاسان و خبرنگاران در روزهای اولیه ضبط مجموعه شده بود گفت: در آن موقع این کار را کردم زیرا مایل بودم درباره موضوعات در چنین جلسه‌ای صحبت کنم ولی از این به بعد عکاس‌ها و خبرنگاران می‌توانند در صحنه حضور پیدا کنند.

کریمی در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی‌بر اینکه حضور او در تمرینات برخی تیم‌ها نظیر استقلال باعث ایجاد حواشی و نتیجه‌گیری نامناسب تیم در بازی پیش‌روی خود شد هم تأکید کرد: حتما شوخی می‌کنید چون بعد از حضور من تیم استقلال توانسته همه بازی‌هایش را ببرد.

این بازیگر سینما درباره اظهارنظری دیگر مبنی‌بر حضورش در تمرینات تیم ملوان با لباس ورزشی و تغییر مربی این باشگاه چند روز بعد از این حضور پاسخی نداد.

www.takfars.ir

بازیگر فیلم‌های “عروس”، “دو خواهر”، “زن‌ها شگفت انگیزند” و “من همسرش هستم” درباره اینکه حضور در عرصه فوتبال می‌تواند سابقه هنری وی را تخریب کند تأکید کرد: اعتقادی به اینکه فوتبال برای سابقه من مخرب باشد ندارم. من به حس‌های خود اعتقاد دارم و خود را آماده هر اتفاقی کرده‌ام.

کریمی در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی‌بر حفظ استقلال تصمیم‌گیری خود درباره این مجموعه با توجه به تغییر مدیریت‌ها در فدراسیون فوتبال گفت: سعی می‌کنم استقلالم را حفظ کنم. وی در پایان از اختصاص درصدی از سود فروش اولین قسمت مجموعه “روزی روزگاری فوتبال با نیکی کریمی” به کودکان زلزله‌زده آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: این درصد بعد از فروش اعلام خواهد شد.

کارگردان “روزی روزگاری فوتبال” از وجود وب‌سایتی برای ارائه نظرات مخاطبان خبر داد ولی آدرس این وب‌سایت را در اختیار خبرنگاران قرار نداد!

تصویری زیبا از گاو بازی در اسپانیا
  1. جملات طنز و بامزه جدید زمستان
  2. تصویر دیدنی رعد و برق در لاس وگاس آمریکا
  3. سرباز آمریکایی در حال مین یابی در منطقه ای در قندهار افغانستان
  4. تصاویر بسیار دیدنی از شهر نجف در زمان قدیم
  5. اسم و عکس شیک ترین هتل های گران قیمت در پاریس
  6. همه چیز درباره شهر سوخته افسانه ای پمپی با تصاویر باورنکردنی از آن

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب