گزارش تصویری از خانه های مجلل فوتبالیست های انگلیسی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

گزارش تصویری از خانه های مجلل فوتبالیست های انگلیسی

وین رونی
ارزش در هنگام خرید: ۱۱٫۳ میلیون پوند
خانه ای بزرگ با معماری گرجستانی جدید در «چشایر»
ارزش فعلی: ۳۷ میلیون پوند (به نوشته روزنامه ساندی تایمز در سال ۲۰۱۱)

image گزارش تصویری از خانه های مجلل فوتبالیست های انگلیسی

رونی بعد از خرید این خانه در سال ۲۰۰۴ چیزی حدود ۴ میلیون پوند هم برای آن هزینه کرد. این قصر استثنایی که شش اتاق خواب دارد امکاناتی نظیر سالن سینما، سالن بدنسازی و راه پله اشرافی مارپیچ را در خود جای داده است. رونی تنها روی باغچه خانه اش رقمی در حدود ۵۰ هزار پوند هزینه کرده است. کالین همسر رونی از مهاجم یونایتد عقب نمانده و در لابی خانه یک کاناپه سفید که روی آن با کریستال های سواروفسکی تزیین شده را قرار داده که ۱۰ هزار پوند برای آن هزینه شده است.

قسمت غربی این خانه یک استخر سرپوشیده دارد که رختکن و جکوزی نیز در کنار آن تعبیه شده است. برای اتومبیل های این خانه سه پارکینگ بزرگ در نظر گرفته شده و یک سیستم دوربین مدار بسته ۳۰ هزار پوندی نیز امنیت این عمارت بزرگ را تامین میکند.

این تنها خانه رونی و همسرش نیست، آنها در پورت شارلوت فلاریدا یک آپارتمان ۳۲۰ هزار پوندی دارند و در رویال وستمورلند باربادوس هم مالک یک ویلای ۵ میلیون پوندی هستند.

تکفارس آی آر

وین برای پدر و مادرش یک خانه ۴۰۰ هزار پوندی خریداری کرده است. پدر و مادر کالین هم در خانه ۱ میلیون پوندی که وین و او در ابتدای ازدواج در آن زندگی می کردند حضور دارند.

فرانک لمپارد
ارزش در هنگام خرید: ۱۳٫۵ میلیون پوند (دو خانه مجزا)
یک خانه آپارتمانی و یک خانه حیاط دار اشرافی
ارزش فعلی: ۲۷ میلیون پوند (به نوشته روزنامه ساندی تایمز در سال ۲۰۱۱)

image گزارش تصویری از خانه های مجلل فوتبالیست های انگلیسی

فرانک لمپارد ستاره باشگاه چلسی دو خانه در لندن دارد. خانه اصلی او یک عمارت ۳ طبقه در غرب لندن است که تنها چند دقیقه از محل باشگاه چلسی فاصله دارد.

این خانه ۸٫۵ میلیون پوندی که ۶ اتاق خواب و ۶ حمام دستشویی دارد را لمپارد پس از جدایی از نامزدش «الن ریوس» برای فروش قرار داد. این زوج رقمی در حدود ۱ میلیون پوند اضافه نیز برای نوسازی این خانه هزینه کرده بودند.

www.takfars.ir

همسایه های این خانه همیشه فراری ۵۹۹ آبی رنگ لمپارد را که در پارکینگ این خانه قرار داشت تحسین می کردند. ستاره ملی پوش چلسی در منطقه سوری یک خانه دومی هم دارد که ارزش آن حدود ۵ میلیون پوند است.

استیون جرارد
ارزش هنگام خرید: ۳٫۳۵ میلیون پوند
خانه ای ویلایی در مرسی ساید

image گزارش تصویری از خانه های مجلل فوتبالیست های انگلیسی

استیون جرارد کاپیتان لیورپول و تیم ملی انگلیس با الکس کوران همسر ۲۷ ساله اش در خانه ای ۳ میلیون پوندی در منطقه فرشفیلد در حومه مرسی ساید زندگی میکند. یک عمارت دو طبقه ۳۵۰ هزار پوندی نیز در کنار خانه اصلی قرار دارد که نمای آن شیشه و مس کاری شده است. این خانه آنقدر بزرگ است که یک کد پستی جدا از خانه اصلی دارد.

یک سالن ورزشی در زمینی که کنار خانه اصلی قرار دارد و پیش از این یک خانه ییلاقی بوده ساخته شده است. استیون یکی از ۸ بازیکن لیگ برتری است که خانه اش در آن منطقه مورد دستبرد دزدان قرار گرفت.

وقتی استیون در مارسی در حال بازی برای لیورپول بود، همسرش به همراه یکی از دوستانش از تلویزیون بازی او را تماشا می کردند ناگهان ۴ مرد ماسک زده وارد خانه شدند و با هزاران پوند و ساعت و جواهرهای گران قیمت فرار کردند.

اشلی کول
ارزش هنگام خرید: ۱۲٫۳ میلیون پوند (سه خانه مجزا)
بعد از جدا شدن از همسرش املاک خود را جدا کرد

image گزارش تصویری از خانه های مجلل فوتبالیست های انگلیسی

اشلی و همسر سابقش «شریل» در سال ۲۰۰۷ خانه ای را به ارزش ۳٫۵۵ میلیون پوند خریداری کردند. آنها در سپتامبر ۲۰۱۰ از هم جدا شدند و اکنون هنوز تکلیف این خانه مشخص نشده است. اکنون این خانه چیزی در حدود ۴ میلیون پوند ارزش دارد و ممکن است برای فروش گذاشته شده باشد.

سارقان یک بار به خانه کول وارد شدند اما وقتی فهمیدند مدافع چلسی و همسرش در خانه هستند فرار را بر قرار ترجیح دادند. شایع شده شریل (همسر سابق اشلی کول) قصد دارد خانه ای در لس آنجلس و های گیت (منطقه ای در شمال لندن) خریداری کند.

تک فارس

کریس آندرهیل ایجنت یک شرکت معاملات ملکی می گوید: شنیده ام شریل به دنبال خانه ای در منطه «های گیت» است اما هیچکس به صورت مستقیم به من رجوع نکرده است. افراد مشهور و سرشناس «های گیت» را دوست دارند چرا که در آنجا میتوانند به دور از هیاهو و مزاحمت مردم بدون اینکه شناخته شوند زندگی کنند. جورج مایکل و کلایو اوون از جمله ستاره هایی هسند که در این منطقه زندگی میکنند.

اشلی کول یک آپارتمان ۴۵۰ هزار پوندی در منطقه فریرن بارنت در شمال لندن و یک خانه ۸۳۰ هزار پوندی در دوبی نیز دارد که معمولا برای گذراندن تعطیلات به این خانه دوم سفر میکند.

جان تری
ارزش هنگام خرید: ۳ میلیون پوند

image گزارش تصویری از خانه های مجلل فوتبالیست های انگلیسی

جان تری که در چند سال اخیر زندگی شخصی او با حواشی زیادی همراه بوده در یک خانه اشرافی ۳ میلیون پوندی در منطقه اکسشات به همراه همسر، فرزند و دو قلوهای ۳ ساله اش زندگی میکند.

او این خانه را به تمام امکانات ورزشی تجهیز کرده است. استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی، رختکن، جکوزی، سونا خشک و بخار قسمتی از امکانات این خانه مجلل است.

جان برای مادر و مادر همسرش در همان خیابان محل زندگی خود خانه ای تهیه کرده است. اسکات پارکر هافبک تاتنهام، اشلی کول و جو کول از جمله همسایه های کاپیتان اسبق سه شیرها هستند.

دیوید بکام
ارزش هنگام خرید: ۴ میلیون پوند
ارزش فعلی: ۲۹ میلیون پوند
image گزارش تصویری از خانه های مجلل فوتبالیست های انگلیسی

دیوید بکام بعد از ازدواج با ویکتوریا بکام در سال ۱۹۹۹ این خانه را با رقم ۴ میلیون پوند خریداری کرد. در آن زمان همه این خانه را قصر بکینگهام نامیدند.

این خانه در هرفوردشایر قرار دارد و دارای ۷ اتاق خواب است. دیوید و همسرش این خانه را بازسازی کردند و امکانات فوق العاده ای را به آن اضافه کردند. استخر سرپوشید و سرباز، زمین تنیس، سالن اسنوکر، یک باغ وحش کوچک، یک سالن بدسنازی، محل فرود هلیکوپتر و یک استودیو ضبط موسیقی تنها قسمتی از امکانات این قصر بزرگ است.

T A K F A R S

این خانه یک باغ ۵۲ فوت مربعی، که یک باربکیو ۴ فوتی ۱۰۰ هزار دلاری در آن قرار گرفته دارد. در این باغ سه آلاچیق ۱۴ هزار دلاری با تم های مختلف رومانتیک، ساحلی و زینتی ساخته شده است.

بکام و خانواده اش اکنون در لس انجلس زندگی میکنند و این خانه را با رقم ۲۹ میلیون پوند برای فروش گذاشته اند.

گفتنی است بکام و همسرش خانه ای ۲ میلیون پوندی در جنوب فرانسه، ویلایی ۶٫۲۱ میلیون دلاری در مادرید پایتخت اسپانیا، قصری ۲۲ میلیون دلاری در بورلی هیلز کالیفرنیا و یک ویلای ۵ میلیون پوندی در دبی نیز دارند

رازهای پنهان خوب زیستن
  1. آموزش تصویری بستن نوتیفیکیش پیام ها در تلگرام

  2. زندگینامه و تصاویر دیدنی از فوتبالیست معروف شایان مصلح

  3. راهنمای تصویری شیک لباس پوشیدن

  4. گزارش تصویری و دیدنی از روستایی با خانه های زیرزمینی

  5. گزارش تصویری از غار دیدنی ایوب در کرمان

  6. گزارشی تصویری بی نظیر از کاخ نیاوران

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات