کدام هنرپیشه مرد در دنیا از همه خوشتیپ تر است

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

کدام هنرپیشه مرد در دنیا از همه خوشتیپ تر است

image کدام هنرپیشه مرد در دنیا از همه خوشتیپ تر است

تام کروز

توماس تام کروز ماپوتر چهارم یا همان تام کروز معروف دنیای هالیوود، در رتبه های نخست خوش تریپ ترین مردان جهان قرار دارد. تام کروز متولد ۱۹۶۲ است و همچنان به عنوان بازیگر و تهیه کننده در هالیوود مشغول به کار است. تام کروز در ظاهر کاملا جذاب است.

برد پیت

بازیگر دیگر هالیوودی که انتظار حضورش را در لیست خوش تیپ ترین مردان دارید، برد پیت است. شاید به جرات بتوان لقب خبرسازترین مرد سینمای هالیوود در سال های اخیر به او اختصاص داد. او متولد ۱۹۶۳ است و در هالیوود تا به حال نقش های متفاوتی از جمله بازیگری و تهیه کنندگی را تجربه کرده است.

تکفارس آی آر

جانی دپ

جانی دپ تا مدت ها به عنوان جاودانه پیر نشدنی شناخته می شد ولی چند سالی است که خط و خطوط گذر عمر روی صورت او هم پیدا شده است. او متولد ۱۹۶۳ است و نام کاملش جان کریستوفر جانی دپ دوم است. او تا کنون بازیگری، فیلم نامه نویسی و موسیقی دانی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.

انریکه ایگلسیاس

انریکه میگل ایگلسیاس پریسلر، او نیز مانند پدرش خواننده و خوش تیپ است و در رده بندی خوش تریپ ترین مردان جهان قرار دارد. اولین قدم های انریکه برای پا جای پای پدر گذاشتن در زمان نوجوانی شروع شد. انریکه متولد ۱۹۷۵ و اسپانیایی است و تا کنون همکاری های زیادی علاوه بر کارهای انفرادی خود با دیگر خوانندگان معروف داشته است.

کریس ایوانز

www.takfars.ir

کریستوفر رابرت کرییس ایوانز، بازیگر مشهور امریکایی که متولد ۱۹۸۱ است. او علاوه بر این که می تواند کاپیتان امریکایی خوبی باشد، نشان داده است که می تواند به عنوان یک مرد خوش تیپ هم ایفای نقش کند. اگر دوست دارید ایوانز را این روزها ببینید کافی است به دیدن فیلم انتقام جویان: جنگ ابدی بنشینید.

ویل اسمیت

بازیگر دیگر هالیوودی در لیست خوش تیپ ترین مردان جهان کسی نیست جز ویل اسمیت با خنده همیشگی بر لبانش. ویلارد کریستوفر اسمیت جونیور متولد ۱۹۶۸ است و تاکنون در فیلم های بزرگی ایفای نقش کرده است. همچنین به تازگی مشغول به خوانندگی نیز شده است. بازیگر امریکایی – افریقایی همیشه در مرکز توجه بسیاری از نوجوانان و جوانان به عنوان الگو بوده است.

پیرس برازنان

جیمز باند بازنشسته، پیرس متولد ۱۹۵۳ است و شکل صورت و خنده جذابش، می تواند از عواملی باشد که ما او را در لیست قرار داده ایم. اما در سال ۱۹۹۶، پیرس از سوی مجله پیپل به عنوان یکی از پنجاه مرد خوش تیپ دنیا شناخته شد و در سال ۲۰۰۱، جذاب ترین مرد جهان بود. حرفه اصلی او قبل از بازیگری، گرافیست هنری بود.

کیانو ریوز

کیانو چارلز ریوز، متولد ۱۹۶۴ و اصالتاً کانادایی است. او را در نقش نئو و سه گانه ماتریکس به خاطر دارید. کیانو در زندگی شخصی خود نیز با مشکلات زیادی مواجه شده و تا کنون سختی های زیادی پشت سرگذاشته است. محل تولد او بیروت است و تا کنون در نقش های بازیگری، تهیه کنندگی و کارگردانی مشغول به کار شده است.

جرارد باتلر

بازیگر فیلم های تاریخی، جرارد جیمز باتلر کسی است که به خاطر نقش متفاوت در فیلم ۳۰۰ شناخته شده تر است. اصالتاً اسکاتلندی و متولد ۱۹۶۹ است. او از جمله مردانی است که صورتش هیچ وقت سن واقعی اش را نمایان نمی کند و همیشه چند سالی با عدد واقعی تفاوت دارد.

جرج کلونی

تک فارس

جرج تیموتی کلونی، متولد ۱۹۶۱ است و تاکنون توانسته به عنوان هنرمند، فیلم نامه نویس، تهیه کننده و کارگردان در هالیوود ایفای نقش کند. او برنده جوایز اسکار و گلدن گلاب است. کلونی علاوه بر این که در لیست خوش تیپ ترین مردان قرار می گیرد می تواند به عنوان یکی از خیرخواه ترین انسان های دنیا نیز برشمرده شود. او در پنجاه سالگی، هم می تواند در اوج باشد و صدر اخبار را هر جا که باشد به دست آورد.

فهرستی از جالب ترین و کاربردی ترین موارد استفاده از نمک
  1. معرفی و دانلود پسر خوانده جالب ترین بازی مبارزه ای ایرانی

  2. عکس ها و مصاحبه جنجالی پسر ایرانی شبیه باربی کن

  3. تصاویر دیدنی هنرپیشه های معروف با بابانوئل

  4. فهرست کامل اسامی زیبای ایرانی پسر و دختر با معنی حرف ژ

  5. عکس های دیدنی مرد باربی همراه با زن باربی

  6. جذاب ترین و خوشتیپ ترین مردان دنیا

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات