کار جدید محسن یگانه با نام حباب

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

کار جدید محسن یگانه با نام حباب

image کار جدید محسن یگانه با نام حباب

این آلبوم با ۱۴ قطعه و با حضور هنرمندان و موزیسین های نامی کشور از جمله مهران عباسی، شهاب اکبری، علی ثابت، ایمان حجت، آرش پاکزاد، آرین بهاری و علی رهبری، سومین محصول این خواننده در بازار رسمی موسیقی کشور است که با سروصداهای فراوان به بازار آمده.

آهنگساز و ترانه سرای کلیه قطعات «حباب» همانطور که در شناسنامه آلبوم ذکر شده، خود یگانه است و فقط ملودی قطعه شش آلبوم، «نرو» برداشتی مستقیم از یک قطعه فرانسوی به آهنگسازی Rich Allison است.

نوازنده ها و هنرمندان زیادی نیز در این آلبوم همکاری داشته اند که از آن جمله می توان به فیروز ویسانلو، پیام طونی، بابک ریاحی پور، بابک یوسفی، امید حجت، مهران سراجیان و دارا دارایی اشاره کرد.استودیو راگا و آوای پیمان، مکان هایی بوده اند که بخشی از این آلبوم در آنهاضبط شده و استودیو Can Kesmes در ترکیه نیز دیگر استودیویی بوده که این آلبوم مراحل نهایی ضبط و میکس و مسترش را در آن نهایی کرده است.

یگانه در اینسرت آلبوم در یادداشتی نوشته: «تقدیم به طرفدارانی که خوبی هاشون من روبه آرزوهایی بزرگتر از تصوراتم رسوند و از همسر عزیزم که در تک تک لحظات تولید اثر کمکم کرد تا خستگی های ساخت این آلبوم رو به تنهایی به دوش نکشم و از خدایی تشکر می کنم که به من ثابت کرد هیچ وقت برای رسیدن به یک هدف دیر نیست.»

تکفارس آی آر

شرکت «آوای هنر» صاحب امتیاز این آلبوم است و شرکت پخش «هنر اول» نیز آنرا در بازار پخش و توزیع کرده است.

تصویری از شفق قطبی آلاسکا
  1. جواب و راه حل معمای جالب رمز کمد مدرسه
  2. عادت های بدی که نمی گذارند ما پولدار شویم
  3. مسابقه استقامت بر روی گاو وحشی در آمریکا
  4. دیدن تهران در سال ۲۱۲۱ خالی از لطف نیست
  5. آموزش قدم به قدم ساختن عروسک در خانه با کاموا های اضافی
  6. مقاله کامل و جامع درباره رشته ورزشی قایقرانی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات