image کاربردهای جالب پودر بچه در کارهای بهداشتی و زیبایی

▪ گردنبند و زنجیرهای گره خورده را با پودر بچه باز کنید

زمان خود را برای باز کردن جواهرات گره خورده هدر ندهید. گره‌ها را با کمی پودر بچه شل کنید و با یک سوزن آنها را از هم باز کنید.

▪ از بین بردن بوی لوازم خانگی آنتیک و عتیقه با پودر بچه

من دوست دارم که با کمی پودر بچه کمد‌ها را تازه نگه دارم. می‌توانید برای از بین بردن بوی لوازم آنتیک نیز استفاده نمایید.

▪ درمان موی چرب با پودر بچه

اکثر شامپو‌های خشک کننده‌ مو از نشاسته در ترکیب شان استفاده می‌کنند بنابراین پودر بچه همان تاثیر را دارد. پودر را بر دست خود ریخته و آن را بر سرتان ماساژ دهید تا چربی اضافه را جذب کند.

▪ خنک شدن در شب‌های گرم تابستانی با پودر بچه

خوابیدن در تختی گرم و پر از عرق برای هیچ کس خوشایند نیست. پودر را بر رو تختی بریزید تا عرق را جذب کرده و در طول خواب خنکتر بمانید.

▪ کارت‌های کثیف به هم چسبیده را با پودر بچه جدا کنید

وقتی که کارت‌هایتان کثیف شد، آنها را در یک پاکت ریخته و چند قاشق پودر بچه در آن بریزید و سپس خوب تکانش دهید. سپس با یک حوله‌ی کاغذی آنها را پاک نمایید.

▪ دور کردن مورچه‌ها از خانه تان با پودر بچه

شما می‌توانید با ریختن پودر بچه در مسیرشان از ورود این جانوران مزاحم به آشپزخانه جلوگیری کنید (مورچه‌ها رایجه پودر بچه را دوست ندارند)

▪ از بین بردن لکه‌های روغنی با پودر بچه

وقتی روغن سالاد بر لباستان می‌ریزد نترسید. شما می‌توانید با ریختن پودر بچه پیش از اینکه روغن به پارچه بچسبد آن را جذب نمایید.

▪ دستکش های ظرفشویی و پودر بچه

بعد از شستن ظروف کمی پودر بچه در دستکش‌های تان بریزید. این کار باعث می شود تا دستکش ها تازه‌تر بمانند و دست تان راحت‌تر در آن وارد شود.

▪ کفپوش‌های چوبی پر سر و صدا

پودر بچه را در شکاف‌ها و ترک‌های کف پوش چوبی خانه تان بریزید تا از شر صدای جیر جیر کننده‌ی آن راحت شوید. پودر اضافی را پاک کنید و از سکوت لذت ببرید.

▪ جدا کردن ماسه از پاهای تان با پودر بچه

▪ مژه‌های کم پشت

یک تکه پنبه را با پودر بچه آغشته کرده و بر روی مژه‌های خود بمالیدسپس ریمل بزنید. این کارحجمی که به مژه‌هایتان می‌افزاید شما را غافلگیر خواهد کرد.

▪ پاهای عرقی

با ریختن این پودر بر کفش‌هایتان از بو گرفتن پاهایتان جلوگیری کنید. جوراب پا نکنید، این پودر پایتان را خشک می‌کند و بدون نگرانی می‌توانید آنها را در کفش کنید.

تک فارس » آرایشی » کاربردهای جالب پودر بچه در کارهای بهداشتی و زیبایی