چگونه میلیونر شویم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چگونه میلیونر شویم

گر می‌خواهید به این هدف برسید، به نکات زیر توجه کنید:
۱. داشتن یک درآمد خوب و ثابت
مسلما برای رسیدن به هدف خود نیاز به یک در آمد ثابت دارید. هرچه قدر درآمدتان بیشتر باشد، پیشرفت شما به سمت هدفتان سریع‌تر خواهد بود. البته این به آن معنا نیست که داشتن یک حقوق دولتی کافی است، بلکه برای میلیونر شدن به یک درآمد بالا نیاز دارید.
۲. محدودیت‌های خود را بشناسید.
لازم است محدودیت‌هایی را که برسر راه‌تان قرار دارد بشناسید. مسلما نمی‌توانید بیش از درآمدتان خرج کنید. این کار در واقع نوعی خودکشی مالی است. اگر نمی‌توانید اتومبیل موردنظر خود را بخرید، از خیرش بگذرید و اتومبیلی ارزان‌تر بخرید. اگر نمی‌توانید در رستوران‌های مدرن غذا بخورید، خودتان آشپزی کنید. اگر استفاده از اتومبیل شخصی گران تمام می‌شود، از وسائل حمل و نقل عمومی استفاده کنید. لازم نیست مثل فقرا زندگی کنید ولی یاد بگیرید که هوشمندانه زندگی کنید. مجلاتی را که نمی‌خوانید نخرید، اگر در خانه اینترنت لازم ندارید از شر اشتراک اینترنت خلاص شوید و به‌‌ همان اینترنت محل کار اکتفا کنید. از تلفن همراه اعتباری استفاده کنید. کارت اعتباریتان را همه جا با خود حمل نکنید تا به خرید چیزهایی غیرضروری وسوسه نشوید. هر وسیله جدید و مدرنی را نخرید. خلاصه سعی کنید مخارجتان را با درآمدتان تطبیق دهید.
۳. پس انداز کنید
برای پولدار شدن تنها داشتن درآمد کافی نیست، بلکه لازم است برای پس انداز آن برنامه ریزی کنیم. این کار را پشت گوش نیندازید. هرچه زود‌تر شروع کنید پول بیشتری پس انداز خواهید کرد. هر هفته یا هر ماه درصدی از حقوقتان را پس انداز کنید و آن را در یک حساب جداگانه قرار دهید. حتی الامکان از تهیه عابربانک خودداری کنید چون با این کار کمتر به گرفتن پول از بانک وسوسه خواهید شد.
۴. درست سرمایه گذاری کنید.
برای سرمایه گذاری تصمیم‌های درست بگیرید. اخبار را دنبال کنید، روزنامه بخوانید، با افراد آگاه و مجرب مشورت کنید و از توصیه‌های آن‌ها استفاده نمایید. می‌توانید از خدمات آژانس‌های سرمایه گذاری استفاده کنید. در بسته‌های سرمایه گذاری متنوع و برنامه‌های سرمایه گذاری سیستماتیک سرمایه گذاری کنید. حتی می‌توانید در صندوق‌های مشترک سرمایه گذاری وسهام شرکت کنید. قبل از هرچیز از ریسکی که در پیش رو دارید اطمینان حاصل کنید چون ممکن است گاهی سود و گاهی ضرر کنید. در صورت امکان زمین یا طلا یا آپارتمان بخرید تا پس از مدتی با فروش آن سود خوبی به دست آورید.
۵. کار خود را شروع کنید.
شما می‌توانید برای رشد کار خود سرمایه گذاری کنید و تبدیل به یک کارآفرین شوید. اگر ایده اولیه‌تان خوب باشد و مدیر خوبی باشید، پس از مدتی پول زیادی به دست خواهید آورد. همیشه به دنبال راهی برای افزایش درآمدتان باشید.
۶. کارهای ذوقی شما می‌توانند ثروتمندتان کنند.
اگر به کارهایی مانند جمع آوری تمبر، کتاب، عتیقه جات و غیره علاقمند هستید، می‌توانید آن‌ها را به مزایده بگذارید و پول خوبی به دست آورید.
۷. ازدواج کنید.
اگر با کسی ازدواج کنید که او هم درآمدی دارد، هم درآمد و هم پس اندازتان دو برابر خواهد شد.

آموزش تصویری نحوه دانلود از ExpressLeech
  1. عکس و توضیحات جاهای دیدنی بورسا چهارمین شهر بزرگ ترکیه
  2. زیباترین مدل های پالتوهای زمستانی برای خانم ها
  3. عکس های زشت ترین بازیگر زن امریکایی
  4. متن کامل عربی سوره الجمعه به همراه ترجمه دقیق فارسی
  5. حمل آب از سوی صدها زن هندی شرکت کننده در یک فستیوال آیینی
  6. چطور دیگران را به نماز خواندن تشویق کنیم

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات