چگونه میلیونر شویم

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چگونه میلیونر شویم

image چگونه میلیونر شویم

گر می‌خواهید به این هدف برسید، به نکات زیر توجه کنید:
۱. داشتن یک درآمد خوب و ثابت
مسلما برای رسیدن به هدف خود نیاز به یک در آمد ثابت دارید. هرچه قدر درآمدتان بیشتر باشد، پیشرفت شما به سمت هدفتان سریع‌تر خواهد بود. البته این به آن معنا نیست که داشتن یک حقوق دولتی کافی است، بلکه برای میلیونر شدن به یک درآمد بالا نیاز دارید.
۲. محدودیت‌های خود را بشناسید.
لازم است محدودیت‌هایی را که برسر راه‌تان قرار دارد بشناسید. مسلما نمی‌توانید بیش از درآمدتان خرج کنید. این کار در واقع نوعی خودکشی مالی است. اگر نمی‌توانید اتومبیل موردنظر خود را بخرید، از خیرش بگذرید و اتومبیلی ارزان‌تر بخرید. اگر نمی‌توانید در رستوران‌های مدرن غذا بخورید، خودتان آشپزی کنید. اگر استفاده از اتومبیل شخصی گران تمام می‌شود، از وسائل حمل و نقل عمومی استفاده کنید. لازم نیست مثل فقرا زندگی کنید ولی یاد بگیرید که هوشمندانه زندگی کنید. مجلاتی را که نمی‌خوانید نخرید، اگر در خانه اینترنت لازم ندارید از شر اشتراک اینترنت خلاص شوید و به‌‌ همان اینترنت محل کار اکتفا کنید. از تلفن همراه اعتباری استفاده کنید. کارت اعتباریتان را همه جا با خود حمل نکنید تا به خرید چیزهایی غیرضروری وسوسه نشوید. هر وسیله جدید و مدرنی را نخرید. خلاصه سعی کنید مخارجتان را با درآمدتان تطبیق دهید.
۳. پس انداز کنید
برای پولدار شدن تنها داشتن درآمد کافی نیست، بلکه لازم است برای پس انداز آن برنامه ریزی کنیم. این کار را پشت گوش نیندازید. هرچه زود‌تر شروع کنید پول بیشتری پس انداز خواهید کرد. هر هفته یا هر ماه درصدی از حقوقتان را پس انداز کنید و آن را در یک حساب جداگانه قرار دهید. حتی الامکان از تهیه عابربانک خودداری کنید چون با این کار کمتر به گرفتن پول از بانک وسوسه خواهید شد.
۴. درست سرمایه گذاری کنید.
برای سرمایه گذاری تصمیم‌های درست بگیرید. اخبار را دنبال کنید، روزنامه بخوانید، با افراد آگاه و مجرب مشورت کنید و از توصیه‌های آن‌ها استفاده نمایید. می‌توانید از خدمات آژانس‌های سرمایه گذاری استفاده کنید. در بسته‌های سرمایه گذاری متنوع و برنامه‌های سرمایه گذاری سیستماتیک سرمایه گذاری کنید. حتی می‌توانید در صندوق‌های مشترک سرمایه گذاری وسهام شرکت کنید. قبل از هرچیز از ریسکی که در پیش رو دارید اطمینان حاصل کنید چون ممکن است گاهی سود و گاهی ضرر کنید. در صورت امکان زمین یا طلا یا آپارتمان بخرید تا پس از مدتی با فروش آن سود خوبی به دست آورید.
۵. کار خود را شروع کنید.
شما می‌توانید برای رشد کار خود سرمایه گذاری کنید و تبدیل به یک کارآفرین شوید. اگر ایده اولیه‌تان خوب باشد و مدیر خوبی باشید، پس از مدتی پول زیادی به دست خواهید آورد. همیشه به دنبال راهی برای افزایش درآمدتان باشید.
۶. کارهای ذوقی شما می‌توانند ثروتمندتان کنند.
اگر به کارهایی مانند جمع آوری تمبر، کتاب، عتیقه جات و غیره علاقمند هستید، می‌توانید آن‌ها را به مزایده بگذارید و پول خوبی به دست آورید.
۷. ازدواج کنید.
اگر با کسی ازدواج کنید که او هم درآمدی دارد، هم درآمد و هم پس اندازتان دو برابر خواهد شد.

معنی و تفسیر دیدن قطار در خواب چیست
  1. روز ملی فیل در تایلند
  2. ترفندهایی برای جلوگیری از هک شدن حساب ایمیل شخصی
  3. دیدن خواب افتادن در آب چه تعبیری دارد
  4. شاعر ابوالحسن ورزی و شعر در دلم یادی از آن رخسار زیبا مانده
  5. عکس و زندگینامه سیندرلای معروف روسیه
  6. راهکاری مفید درمان نازک شدن تارهای موی سر

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید