چکار کنیم گل های رز باغچه روزد خشک نشوند

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چکار کنیم گل های رز باغچه روزد خشک نشوند

image چکار کنیم گل های رز باغچه روزد خشک نشوندنحوه صحیح مراقبت از گل های رز

●برای از بین بردن حشرات و آفت های مضر مقداری آفت کش روی گیاه اسپری کنید. پیش از استفاده از هر محصولی ابتدا اطلاعات لازم در مورد محصول را بخوانید و برای از بین بردن حشرات حتماً دستور العمل موجود بر روی آفت کش را بخوانید.

●به اندازه کافی به گل های رز آب بدهید. یک بوته پر گل رز به طور متوسط در طول هفته به ۱۰ گالن آب نیاز دارد. فقط به خاطر داشته باشید که باید زمانی به گل ها آب بدهید که برگ ها به اندازه کافی زمان برای خشک شدن تا پیش از غروب آفتاب داشته باشند. این کار از ایجاد لکه های سیاه روی برگ ها جلوگیری بعمل می آورد.

● وقتی رزها پا گرفتند می بایست هر سه هفته یکبار به آنها کود رسانی کنید و این کار را باید از فروردین و اردیبهشت شروع نمایید. پیش از شروع کوددهی حتماً به گیاه آب فراوان بدهید.

●یک سیستم مناسب آبیاری برای هر گیاهی ضروری است و این مسئله به ویژه برای بوته های رز پر اهمیت است. دقت داشته باشید که رزها نسبت به آب زیاد حساس هستند و کمبود آب نیز سبب خراب شدن آنها می شود.

تکفارس آی آر

●پس از آبیاری شلنگ آب را جمع کرده و در باغچه رها نکنید چراکه ممکن است بعداً خطرات زیادی را برای شما به بار آورد.

عکسی زیبا از جشن تولد نود سالگی ملکه بریتانیا

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب