چه کنیم تا هنگام روشن بودن بخاری مبل های رنگ روشن سیاه نشوند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چه کنیم تا هنگام روشن بودن بخاری مبل های رنگ روشن سیاه نشوند

image چه کنیم تا هنگام روشن بودن بخاری مبل های رنگ روشن سیاه نشوند

حرارت ناشی از منابع گرمازا، هوای اطراف و همچنین گردوغبارهای موجود در آن را سوزانده و پوششی از دوده حاصله، بر روی لوازم و وسایل موجود ایجاد می‌کند.

وجود این لایه دوده‌ای گذشته از نیاز به نظافت مکرر، بر روی لوازم دکوراسیونی پارچه ای مشکل بیشتری را به همراه خواهد داشت زیرا نه تنها امکان شست وشوی این قبیل لوازم شامل پرده، روکش مبلمان و فرش به صورت پیاپی و در فواصل کم زمانی وجود ندارد

بلکه کاربرد مواد پاک کننده به کهنه شدن زودرس و از دست رفتن رنگ و لعاب اولیه پارچه خواهد انجامید. از آنجایی که پارچه های مورد استفاده برای روکش مبلمان و پرده ها به خصوص در بخش پذیرایی خانه معمولاً نسبت به بقیه مکان ها از قیمت بیشتری برخوردار بوده و تعویض آنها حتی هر چند سال یک بار نیز برای همه خانواده ها امکان پذیر نیست

باید فکر چاره ای بود. در چنین شرایطی بهترین راه، کاربرد پیراهن مبل است به خصوص در صورتی که رنگ پارچه مبلمان روشن باشد که این نیاز بسیار ضروری خواهد بود ولی همواره هنگامی که موضوع استفاده از پیراهن مبل مطرح می‌شود، ذهن اغلب افراد به پیراهن‌های با پارچه ساده و کم ارزش ملحفه‌ای (چلوار و چیت) و محیطی سرد و بی روح که حاصل کاربرد آنها است معطوف می‌شود.

تکفارس آی آر

حال آنکه شما می‌توانید برای پیراهن سرویس مبلمان خود دو و یا حتی سه نوع پارچه ساده و طرح‌دار که با یکدیگر به لحاظ طرح و رنگ هماهنگی دارند و از نظر کیفیت نیز در برابر شست وشوهای مکرر مقاومت می‌کنند

تهیه کرده و آنها را به صورت تلفیقی بدوزید. به این ترتیب که به عنوان مثال پیراهن کاناپه اصلی را از پارچه طرح‌دار و تک مبل‌های بعدی را به طور کلی ساده انتخاب کنید یا در صورت مجزا بودن تشک‌های کف، می‌توانید آنها را طرح‌دار و بدنه اصلی را از پارچه ساده بدوزید. البته شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نوع کاربردتان این تلفیق را با روش‌ها و مدل‌های مختلف انجام دهید.

امروزه نیز با تنوع موجود در جنس و طرح در پارچه‌ها و حتی مدل‌ها و الگوهای موجود برای دوخت پیراهن مبل، دست شما بسیار باز است. اگر از پارچه‌ای با جنس مرغوب و زیبا برای این منظور استفاده کنید و همچنین پیراهن مبل شما با دقت و درست به اندازه مبل دوخته شود، شما می‌توانید حتی آنها را با وجود داشتن مهمان نیز برنداشته و به این ترتیب برای فصول سرد سال تغییر دکوراسیونی در محیط ایجاد کنید.

ولی یادآوری این نکته ضروری است، انتخاب نوع طرح و یا حتی طرح دار بودن و یا ساده بودن پارچه انتخابی برای پیراهن مبل نیز مانند پارچه روکش آن می‌بایست با توجه به خصوصیات و شرایط فضا شامل وسعت، تعداد لوازم، پالت رنگی محیط و سبک دکوراسیونی موجود صورت گیرد.

به عنوان مثال در فضاهای کوچک و پر از لوازم، طرح دار بودن پارچه آن هم با طرح‌های درشت و در هم و رنگ آمیزی تند و شاد، فضایی شلوغ و نامطلوب را سبب می‌شود و از آنجا که شما قصد ندارید اضافه کردن پیراهن مبل، نظم دکوراسیون موجود در خانه را که با زحمات فراوان به نتیجه مطلوبی رسیده است، بر هم زند، این کار را نیز با همان دقت قبلی انجام دهید.

www.takfars.ir

نکته: اگر به رغم شرایط و محدودیت‌های موجود در به کار بردن پارچه طرح دار در سیستم جدید دکوراسیونی اصرار دارید می‌توانید پیراهن مبل را از پارچه ساده دوخته ولی پارچه طرح‌دار را در قالب کوسن‌ های متعدد بر روی آن داشته باشید.

مدل های شیک و سنتی چیدمان جهیزیه عروس
  1. آموزش نحوه صحیح تمیزکاری و پاک کردن کتری استیل ضدخش
  2. گزارش تصویری از دکوراسیون مدرن آپارتمان با رنگ های خاص
  3. طراحی خلاقانه و مدرن برای روشویی سرویس بهداشتی
  4. جدیدترین مدل های طراحی شده میز و صندلی برای خانه های مدرن
  5. ایده های جالب و آموزش دکوراسیون آرایشگاه زنانه
  6. خلاقانه ترین و شیک ترین طراحی میز جلو مبلی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات