چه کنیم تا صورت پر و تپلی داشته باشیم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چه کنیم تا صورت پر و تپلی داشته باشیم

image چه کنیم تا صورت پر و تپلی داشته باشیم

اولین کلید طلایی برای پرشدن بافت صورت نوشیدن آب است .

روزانه نوشیدن ۶تا۸ لیوان آب باید جز عادات روتین زندگیتان شود . نوشیدن آب باعث پرشدن آب میان بافتی و شفافیت صورت میشود و به همین جهت جز اصلی رژیمهای لاغری است .

▪ به صورت ناشتا مصرف دو تا سه قاشق ژله رژیمی و یا ژله ای که با پودر ژلاتین بدون شکر خودتان درست کرده اید از دیگر راه های موثر در پرشدن بافت صورت است . ژلاتین موجود در ژله به کلاژن سازی بافت صورت کمک شایانی میکند .

▪ مصرف سالاد را اصل زندگی خود قرار دهید .

تکفارس آی آر

سالاد به دلیل سبزیجاتی مثل کاهو ،کلم ، گوجه فرنگی منبع غنی از مواد معدنی و آب است . تقریبا ۹۰ درصد از مواد تشکیل دهنده ی کاهو اب است و به همین علت سالاد کاهو باید در رژیمهای لاغری حتما وجود داشته باشد .

سبزیجاتی مثل :

کاهو ،کرفس ،قارچ ،هویج، فلفل دلمه ای ، گوجه فرنگی ، خیار ، شلغم و کدوحلوایی را در سفره ی غذایی روزانه ی خود بگنجانید .

جوانه ی گندم و ماش کلید طلایی دیگر در پرشدن صورت است . جوانهها، غنیترین منبع آمینواسیدها ( پروتئین ) ، ویتامینها و مواد معدنی محسوب شده و همچنین دارای فیبر خوبی نیز هستند. آنها حاوی انواع ویتامینهای (a, b, c, d, e, k) ، اسید فولیک و نیز منبع عالی از آهن، پتاسیم، کلسیم، فسفر، منیزیم و روی هستند. جوانه ها به دلیل آب میان بافتی بالایی که دارند در پر شدن صورت نیز موثر هستند . از جوانه ها در ماست یا سالاد خود استفاده کنید .

www.takfars.ir

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چه کنید تا در روزهای گرم آرایش شما زود خراب نشود

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات