چه کنید تا لاک مدت بیشتری روی ناخن ها بماند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چه کنید تا لاک مدت بیشتری روی ناخن ها بماند

image چه کنید تا لاک مدت بیشتری روی ناخن ها بماند

ـ باید ابتدا از تمیزی سطح ناخن خود مطمئن شوید. برای این کار بهتر است از یک برس ناخن یا بافر که به شکل یک اسفنج مکعبی است استفاده کنید. یعنی با کشیدن بافر یا برس روی سطح ناخن آن را یکدست و تمیز کنید، بعد دست‌ها را با آب بشویید و خشک کنید.

ـ حالا نوبت سوهان کشیدن سر ناخن‌هاست که بهترین نوع این سوهان‌ها جنس اسفنجی آن است، به علاوه این‌که انتخاب نوع سفت و سخت آن هم رابطه مستقیمی با جنس ناخن شما دارد، اما ‌ هنگام سوهان کشیدن دقت کنید که‌ اولا سوهان را در یک جهت روی ناخن بکشید یعنی کشیدن سوهان به روش رفت و برگشت را فراموش کنید و بعد بلندی ناخن مورد نظرتان را هم با همان تنظیم کنید. بعد از پایان سوهان کشی دوباره دست‌هایتان را بشویید یا با یک حوله نرم پاک کنید.

ـ بعد از آماده شدن ناخن‌ها برای لاک زدن و برای بالا بردن عمر ماندگاری آن، یک پوشش پایه (لاک پایه) روی ناخن خود بزنید. شما با این کار مانع رنگ گرفتن سطح ناخن‌ها هم می‌شوید. ‌ بگذارید لایه پایه که به ناخن زده‌اید، کاملا خشک شود.

▪ حالا لاک مورد نظر خود را انتخاب کنید و بزنید. حداقل ۱۰۰ دقیقه زمان لازم است تا لاک شما کامل خشک شود و بعد از این زمان برای تثبیت و ماندگاری بیشتر روی آن برق ناخن یا خشک‌کننده بزنید. از طرفی لاک را با دقت طوری روی ناخن‌های خود بزنید که نیاز به دو بار لاک زدن نباشد.

تکفارس آی آر

ـ پیشنهاد می‌کنیم بعد از خشک شدن کامل لاک، از یک روغن طبیعی (زیتون یا بادام) برای تقویت ناخن و پوست دور آن‌ استفاده کرده و این کار را هفته‌ای یک بار تکرار کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

ترفند سریع پاک کردن لکه های چای روی فنجان
  1. آموزش تصویری طراحی روی ناخن در خانه بدون وسایل گران قیمت

  2. چطور رنگ مناسب برای لاک ناخن خود را انتخاب کنید

  3. چه بخورید تا ناخن هایی محکم و براق داشته باشید

  4. ترفند باز کردن در لاک ناخن هنگامی که سفت و سخت چسبیده

  5. ایده های شیک و جدید طراحی ناخن با رنگ زرد

  6. آموزش ساخت ناخن مصنوعی با دستمال کاغذی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات