چه کنید تا در محل کار خود احساس شادمانی کنید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چه کنید تا در محل کار خود احساس شادمانی کنید

image چه کنید تا در محل کار خود احساس شادمانی کنید

یک ماموریت شخصی تعریف کنید و هر روز با آن زندگی کنید

ارزش های شما چیست؟ چه چیزی شما را به عنوان یک شخص تعریف می کند؟ یادداشت بر دارید و یک بیانیه ماموریت شخصی تهیه کنید، چیزی که نحوه عملکرد شما را مستقل از هر شرایط خارجی مشخص کند. سپس آن را هر روز در کار خود به کار ببرید، مهم نیست که چه کاری انجام می دهید یا در کجا هستید. این به هماهنگی درونی منجر می شود و باعث می شود احساس کنید با صداقت زندگی می کنید. این باعث می شود در کار خود رضایت بیشتری داشته باشید.

▪ به طور مداوم اهداف را تعیین و دوباره تنظیم کنید

رشد جایی است که تحقق وجود دارد و هیچ رشدی بدون هدف وجود ندارد. اهداف بلند مدت، کوتاه مدت و مهمتر از همه روزانه تعیین کنید. حتی اگر در حرفه رویایی خود کار نمی کنید، باز هم می توانید از رفتار هدف گذاری ثابت بهره مند شوید و به طور قطع اگر به اندازه کافی این کار را انجام دهید، بیشتر از آنچه که بدون تعیین هدف احساس می کنید، رضایت خواهید داشت.

تکفارس آی آر

▪ هر روز یک هدف مشخص برای پیشرفت خود تعیین کنید

پیشرفت احساس بسیار خوبی است، حتی اگر کوچک باشد. کاری را که دیگران انجام می دهند برای خود تعیین نکنید. شما در یک مسابقه با هیچکس جز خودتان هستید. رضایت شخصی شما در یک شغل چیزی است که شما به تنهایی باید تعیین کنید. راه هایی برای پیشرفت خود بیابید. چیزهایی در مورد شرح شغل شما – باید چیزهایی وجود داشته باشد که بتوانید آنها را بهبود ببخشید و در ادامه راه برای شما مفید باشد. چه مهارت های افراد، مهارت های سازمانی، مهارت های مدیریت و رهبری، هر روز پیشرفت کنید و احساس خوبی نسبت به خود خواهید داشت.

▪ منفعل نباشید – ابتکار عمل داشته باشید

لذت شما از یک فعالیت ارتباط مستقیمی با میزان انرژی احساسی شما در آن دارد. پس در کارتان شیرجه بزنید. در حاشیه ننشینید. اینطوری احساس رضایت نخواهید کرد. راه هایی برای فعال بودن پیدا کنید. برای انجام تکالیف داوطلب شوید. باز هم، حتی اگر شغل فعلی شما شغل ایده آل شما نباشد، اگر انرژی عاطفی را روی آن سرمایه گذاری کنید و فعال باشید، احساس رضایت بیشتری خواهید داشت.

▪ راه هایی برای یادگیری چیزهای جدید پیدا کنید

www.takfars.ir

آموزش در حال تحقق است. یادگیری چیزهای جدید حس بسیار خوبی دارد. یک موجودی از خودتان تهیه کنید. چه حوزه ای را می خواهید بهبود بخشید و شغل فعلی شما چگونه می تواند زمینه ای برای آن نوع بهبود ارائه دهد؟ ممکن است لازم باشد کمی خود را از منطقه راحتی خود خارج کنید تا رشد اتفاق بیفتد، اما اگر این کار را انجام دهید، احساس رضایت بیشتری خواهید کرد.

▪ روابط مثبت ایجاد کنید

داشتن افراد مثبت در زندگی احساس خوبی دارد. هرچه روابط مثبت بیشتری در محیط کار فعلی خود ایجاد کنید، احساس رضایت بیشتری خواهید داشت. برای گوش دادن به حرف مردم وقت بگذارید. مراقبت و علاقه واقعی را نشان دهید (کلید در اینجا واقعی بودن است، هر کسی می تواند روابط جعلی ایجاد کند). به مردم علاقه نشان دهید و آنها نیز به شما علاقه نشان خواهند داد. انسان خوبی باشید و مطمئن باشید روابط مثبتی ایجاد خواهید کرد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور شخصیت آدم ها را از روی عکس پروفایل آنها بشناسید
  1. وقتی در فصل پاییز احساس افسردگی میکنیم راهکارهای درمان آن

  2. شوهرم خیلی بی احساس است با او چه کنم

  3. چطور در کسب و کار شخصی خودم موفق باشم

  4. انجام این کارها شما را افسرده خواهد کرد

  5. چطور سر کار با مردم رفتار خوبی داشته باشید

  6. آیا میخواهید از ته قلب خود احساس خوشبختی کنید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات