چه کنم تا همه من را خیلی زیاد دوست داشته باشند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چه کنم تا همه من را خیلی زیاد دوست داشته باشند

image چه کنم تا همه من را خیلی زیاد دوست داشته باشند

▪ دیگران را دوست داشته باشید

این درست است که عبوس بودن، سرد و مرموز بودن و کم حرف و بی روح بودن ممکن است بعضی ها را جذب کند، اما بیشتر مردم را جذب نمی کند. مردم کسانی را دوست دارند که به نظر می رسد دیگران را دوست دارند. نکته ی مهم این است که مردم چگونه نشان می دهند که شما را دوست دارند؟ آنها لبخند می زنند. صورت های خندان جذاب تر هستند و لبخند زدن هنگامی که به چشم های دیگران مستقیم نگاه می کنید، شما را حتی جذاب تر می کند. لبخند زدن پیام هایی را مانند: من دوست داشتنی هستم. من اعتماد به نفس بالایی دارم، خوش بین و باانرژی هستم ارسال می کند. بنابراین چهره ی عبوس خود را رها کنید و بخندید، لبخند بزنید، آرام باشید و بهترین چیزها را در افراد دیگر پیدا کنید و به شکل زیر ادامه دهید…

▪ اطرافینانتان را بخندانید

هنگامی که مَت وارد اتاقی می شود، همه را وادار می کند که بخندند. او تاثیرگذار است و همه می بینند که دیگران او را دوست دارند. چرا این موضوع مهم است؟

تکفارس آی آر

بر اساس مطالعه ای که روانشناسان بریتانیایی انجام داده اند، اگر به دیگران با لبخند نگاه کنیم، احتمال اینکه فرد جذابی به نظر بیاییم بیشتر خواهد بود. در آزمایشی که بر روی زنان انجام شده بود هنگامی که به آنها تصویر افرادی نشان داده شد که دیگران به آنها لبخند می زدند، افرادی که به آنها لبخند زده شده بود جذاب تر به نظر می رسیدند.

محققان دریافتند که مردان نیز به همین شکل پاسخ می دهند. هم زنان و هم مردان به صورت ناخودآگاه هنگامی که می خواهند شخصی را برای دوستی انتخاب کنند، نظر دیگران را در نظر می گیرند. در واقع ممکن است بر اساس اینکه دیگران چطور فردی را ارزیابی می کنند، او را برای رابطه مورد توجه قرار دهند.

بنابراین دفعه بعد که بیرون می روید و دوست دارید جذاب تر به نظر برسید، به دیگران لبخند بزنید و با همه ی کسانی که اطراف شما هستند دوستانه رفتار کنید. چون زمانی که آنها جواب لبخند شما را می دهند، شما جذاب تر شده اید اما…

▪ به کسی که قصد مجذوب کردنش را دارید توجه ویژه داشته باشید

توجه ویژه ی مستقیم قدری چاپلوسانه است. بنابراین در حالیکه فوق العاده است که دیگران دیگر را بخندانید، برای اینکه در نظر شخص خاصی جذاب تر به نظر بیایید شما باید به طور ویژه ای به او توجه داشته باشید. از او سوال بپرسید و درباره او صحبت کنید. میزان توجه ما به افراد (نه خیلی کم و نه خیلی زیاد) نشانه ی میزان علاقه ی ما به کسی است که تا پیش از این او را ملاقات نکرده ایم.

www.takfars.ir

▪ همواره خودتان باشید

صادقانه ترین پاسخ این سوال که چگونه دیگران را جذب کنیم، اینست که بگویم خودتان باشید. بیشتر مردم هنگامی که با کسی هستند که مجذوب او شده اند، خود را بیشتر از آن چیزی که هستند نشان می دهند و این کار غلطی نیست، اما چنین نباشد که همه چیز دروغ باشد. زنی را می شناختم که تظاهر می کرد همه ی چیزهای فردی را که به او علاقه داشت، دوست دارد: واقعا؟ من عاشق فوتبال، غواصی، تمبرهای پاتاگونیای قرن ۱۹ هستم. چه تصادفی، ما دقیقا برای هم ساخته شده ایم.

اگر شما به این شدت دروغ بگویید دیگران متوجه می شوند. نشان دادن چیزی که واقعا هستید جذاب است و نشان می دهد که شما زاویه دید، علایق و بی علاقگی ها، ایده ها و تمایلات خودتان را دارید.

▪ کمی متفاوت باشید

شما هر روز صدها زن و مرد جوان را می بینید که شبیه به هم لباس پوشیده اند، با یک لحن صحبت می کنند، واژه های یکسانی به کار می برند و به جای لذت بردن از کسانی که در حضور آنها هستند، با سرعت با تلفن همراه شان پیام می فرستند. البته که همراهی با جماعت برای بسیاری از جوانان مهم است، مخصوصا اگر احساس کنند شخصیت شان هنوز شکل نگرفته است. اما برای اینکه به طور خاصی جذاب باشید (فراتر از زیبایی های ظاهری)، لازم است قدری متفاوت باشید تا در ذهن بمانید.

فرض کنید همیشه شکل خاصی لباس می پوشید. ببینید چه امکانات دیگری در برابر شما است. فقط با جمعیت حرکت نکنید. به کسانی که خوب ارتباط برقرار می کنند گوش دهید و از آنها بیاموزید و شیوه ی ارتباط برقرار کردن خود را داشته باشید. چیزی که درباره مَت توجه من را به خودش جلب کرد شیوه ی منحصر به فرد او در صحبت کردن و به کار بردن کلمات بود.

▪ سلامتی همیشه جذاب است

می خواهید بدانید که چگونه دیگران را جذب کنیم؟ پس اول به فکر سلامت خود باشید. سالم بودن جذاب است. بنابراین ممکن است شما به طور طبیعی متوازن ترین و زیبا ترین زن یا خوش تیپ ترین مرد نباشید، اما هر کس با خواب کافی و ورزش (هر دوی اینها به طور طبیعی شما را زیبا می کنند)، خوردن غذاهای سالم و پرهیز از مصرف الکل، می تواند جذاب به نظر بیاید.

▪ دوستان قبلی را تخریب نکنید

اگر می خواهید جذاب تر باشید، هنگام ارتباط برقرار کردن خیلی منفی نباشید. بدگویی باعث افسردگی می شود و خیلی خوب نیست که دوست یا شریک قبلی خود را تخریب کنید (حداقل این کار را خیلی زود شروع نکنید.)

تک فارس

ساعت هایی که برای خالی کردن خود، بیان غم و اندوه و ابراز خشم از افرادی که به شما آزار رسانده اند صرف می کنید می تواند هر رابطه تازه ای را به سرعت سرد و فرد جدید را برای رابطه با شما بی میل کند. همچنین ممکن است از رابطه ی تازه ای که قرار است با شما برقرار کنند، برداشت ناخوشایندی داشته باشند.

▪ جسور و دلسوز باشید

قبل از اینکه دنبال پاسخ سوال چگونه دیگران را جذب کنیم باشید، بدانید که هم زنان و هم مردان افراد شجاع را دوست دارند. زنان مردانی را که شجاع و اهل خطر کردن هستند دوست دارند و مردان نیز زنانی را که در بیان احساسات شان رک و شجاع هستند دوست دارند. ما مردها زمانی که به دنبال نشانه ای هستیم که آیا زنی مجذوب ما شده است یا نه، دوست نداریم حرف ها در لفافه زده شوند.

چنین به نظر می رسد که زنان دوست دارند احساس کنند یک مرد شجاع مجذوب آنها شده است تا اینکه کسی باشد که اعتماد به نفس بالایی ندارد. چرا که احساس می کنند چنین مردی بهتر می تواند از آنها مراقبت کند. اما از سوی دیگر به نظر می رسد زنان تنها به دنبال مردان عضلانی نیستند، آنها مجذوب کسی می شوند که ترکیبی از شجاعت و دلسوزی، سخت و احساساتی باشد. نشان دادن این صفات چیزی است که شما را جذاب می کند.

▪ با مزه باشید

اگر قدری بذله گو باشید، مخصوصا هنگامی که در میان جمع هستید، شما فرد شجاعی معرفی خواهید شد. اما توجه داشته باشید که مردان زنانی را ترجیح می دهند که به جوک های آنها می خندند و خودشان خیلی مزه نمی ریزند. در واقع به طور کلی مردان، زنانی را که از آنها بامزه تر هستند دوست ندارند. اما زن ها مردان بامزه را جذاب می دانند. بنابراین اگر مرد هستید، زنها را بخندانید و اگر زن هستید و می خواهید برای یک مرد جذاب باشید، کسی را پیدا کنید که شما را واقعا می خنداند.

توجه داشته باشید تمام چیزهایی که در بالا گفته شد باید به شکلی طبیعی و دوستانه اجرا شود. تلاش زیادی برای اینکه جذاب تر باشید ممکن است نتیجه ی معکوس بدهد و کار را خراب کند.

روش غلط برای جذب دیگران به خود

وقتی شخصی تلاش میکند نظر دیگران را جذب کند و مورد تحسین واقع بشود، معمولا اشتباهاتی انجام میدهد که به صورت خلاصه در زیر به این موارد خواهیم پرداخت

وقتی من به یک دلیل کسی را تحسین میکنم، پس او هم میتواند به همان دلیل من را تحسین کند. به عنوان مثال اگر من یک شخص ثروتمند را که با تلاش خودش ثروتمند شده نزد خودم عزیز میدانم، پس اگر به دوستانم بگویم که من با تلاش خودم ثروتمند شده ام باعث میشود آنها من را تحسین کنند.

T A K F A R S

اگر اینطور فکر میکنید احتمال زیادی وجود دارد که سرخورده شوید، به این دلیل که چیزی که شما آن را تحسین میکنید الزاما دیگران را تحت تاثیر قرار نمیدهد. به عنوان مثال چه کسی اهمیت میدهد شما ثروتمند باشید وقتی خودش به پول احتیاجی ندارد؟ چه کسی به تشویق شما نیاز دارد وقتی خودش به قدر کافی شجاع است؟ چه کسی به این موضوع اهمیت میدهد که شما بدن ورزیده و عضله های قوی دارید وقتی که خودش از شما قویتر است؟.

از همین رو است که روانشناس ها میگویند: اگر میخواهید کسی رو مجذوب خود کنید، یا اینکه اگه میخواهید دیگران شما را تحسین کنند یا عاشق شما باشند، ابتدا باید در مورد آنها اطلاعات کسب کنید.

با توجه کردن به این موضوع که فرد به چه چیزهایی نیاز دارد و دانستن اینکه به چه چیزهایی علاقه مند است، شانس شما برای موفقیت بسیار زیاد خواهد بود. بعضی از افراد با استفاده از متدهایی که به صورت عمومی شناخته شده اند وقت خود را هدر میدهند و هنگامی که آن روش برایشان جواب معکوس میدهد، نا امید و سرافکنده شده و با خودشان فکر می کنند: حتما ایرادی در من وجود دارد که این روش ها برای من کارساز نیستند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور برای کودک تازه متولد شده ام پدر خوبی باشم
  1. ترفندهای جالب جذاب و دوست داشتنی بودن در دانشگاه

  2. همیشه فکر میکنم زشت هستند و دیگران دوستم ندارند

  3. چه حرفهایی به همسرم بگویم تا مرا همیشه دوست داشته باشد

  4. عشق مطلق و دوست داشتن بی حد و مرز چطوری است

  5. چرا دوست پیدا کردن در سن بالا سخت میشود

  6. چه کنم تا شوهرم فقط مرا دوست داشته باشد

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات