چه کنم تا در ازدواجم موفق باشم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چه کنم تا در ازدواجم موفق باشم

برای پایداری یک زندگی زناشویی نکات مهمی است که زوجین باید به رعایت آنها بپردازند. ازدواج در ایجاد روابط زناشویی، هم صحبتی، همدلی، تشکیل خانواده، مشارکت در مسائل اقتصادی زندگی و تربیت فرزندان تاثیر بسزایی دارد.

*بعضی افراد فقط و فقط دوست داشتن را ملاک ازدواج قرار می‌دهند، بعضی جوانان وقتی در زندگی از رفتارهای همسر خود خسته و کلافه می شوند دیگر تمایلی به ادامه زندگی با او را ندارند و از ادامه زندگی زناشویی صرف نظر میکنند.

*برخی زوجین در زمان نامزدی به بهانه های متفاوت و به صورت مدام با یکدیگر قهر میکنند،در زمان قهر سعی کنید برای پایان دادن به اختلافات پیش قدم باشید، زیرا گاهی قهر به مدت طولانی به مشکلات بزرگتر و حادتر دامن می‌زند.

*زوجین از ورود دیگران به حریم خصوصی خانواده خود باید جلوگیری کنند، در زمان ازدواج تمام وقت خود را برای خانواده بگذارید و برای تحکیم بنیان آن از رفتن به مهمانی های دوستانه و مسافرت های مجردی خودداری کنید.

*گاهی اعتیاد همسر باعث ایجاد مشکلات جدی در خانواده می شود، هنگام بروز مشکلاتی نظیر اعتیاد همسر، هرگز بدون مشورت با بزرگترها و یا مشاوره زندگی خود را ترک نکنید.

تکفارس آی آر

* مشکلات معیشتی، بیماری روانی همسر، سوء رفتار همسر، ازدواج تحمیلی، دخالت اطرافیان، خیانت، شک و بی اعتمادی نسبت به همسر از دیگر دلایل جدایی زوجین به شمار می‌روند.

*زوجین برای حل مشکلات زندگی باید تلاش کنند نه اینکه زندگی خود را رها کنند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور رفتار آدم ها را از مدل رانندگی کردن آنها بشناسیم
  1. چطور باید پول خرج کنم تا نامزدم ها شیفته من شود
  2. کارهایی که انجام دادن آنه باعث شادی در آینده می شود چیست
  3. متن کامل کتاب تایپ شده قورباغه را قورت بده
  4. شش راز برای داشتن یک روز شاد
  5. رابطه عمودی و افقی چیست و نکات مهم درباره رابطه
  6. راهکار های جالب برای یک خواستگاری موفق

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات